Titanfall 2 Torrent Indir

5/5 - (2 votes)

Titanfall 2 Torrent Indir

28 Ekim 2016’da Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Respawn Entertainment tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı video oyunudur. PC Oyunları için PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için yayınlanan tek ve çok oyunculu bir video oyunudur. Bu oyun, kahramanın hem pilotu hem de Titanlarını kontrol etmesini sağlar – yaklaşık yedi ila on metre yüksekliğinde olan mekha tarzı robotlar. Pilot, savaş sırasında kapasitelerini yükselten çok çeşitli kapasitelere sahiptir. Pilotlar, düşmanca ve korunan kapasitelerini, örneğin yükseltilmiş çok yönlülük için çekici bir trampet veya holografik bir görsel örtme aygıtı genişleten her bir ‘sınıf’ için bir tür giderek artan kapasitelere sahiptir. Pilotlar sıçrama paketlerini bölücüler üzerinde çalıştırmak için kullanırlar, bu da alanlar arasında hızlı bir şekilde gitmek için bir araya getirilebilir.

Titanfall 2 Torrent İndir

Titanfall  2, Respawn Entertainment tarafından yapılan  ve Electronic Arts tarafından dolaşan  birinci şahıs nişancı video oyunudur  . 2014’ün Titanfall’un kapatılması ve 28 Ekim 2016’da Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Tek oyunculu dövüşü, Milstia yarışmacısı olan, bir yıldız, mekha tarzı bir dış iskelet olan Titan’ı Interstellar Manufacturing Corporation ve onun askere alınan savaşçılarına karşı pilot olmaya çalışan Jack Cooper’a odaklanıyor. Titanfall 2 Bedava İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm.

Öncüsü gibi Titanfall 2, oyuncuların hem pilotu hem de Titanlarını – mekha tarzı dış iskeletleri kontrol edebildiği birinci şahıs nişancı oyunudur. Pilotun, savaşın ortasında yeterliliklerini yeniden tasarlayan bir silah deposu sınırı var. Bu sınırlar, bir atlama paketi kılavuzuyla örtü, fermuarlı astar ve parkour – örneğin iki katlı sallanma ve bölücü koşu – birleştirir. Bu ilerlemeler, aralıklar arasında hızla ilerlemek için kullanılabilir. Titanfall 2 Bilgisayar Video Oyunu Bedava İndir. Oyun birkaç yeni oyun mekaniği sunuyor: kayan bir işçi, keskin kenar, dövüş kenarı, herhangi bir bitişik düşmanın bölgesini gösteren holo-pilot, oyuncuların karmakarışık düşman hareketini taklit eden holografik bir pilot, ve oyuncuları bir binaya veya yapıştırdığı bir düşmana saptırmak için kullanılabilecek bir yakalama.

Titanfall 2 Torrent İndir

Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile Titanfall 2’yi indirmek artık daha kolay, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
Titan’ınızı indirin ve Titanfall ™ 2’de canlandırıcı birinci şahıs nişancı deneyimine hazır olun! Devamında Pilot ve Titan arasındaki bağı araştıran yeni bir tek kişilik kampanya tanıtıldı. Ya da 6 yeni Titan, ölümcül yeni Pilot yetenekleri, genişletilmiş kişiselleştirme, yeni haritalar, modlar ve çok daha fazlasını içeren daha yenilikçi ve yoğun bir çok oyunculu deneyim ile yolunuza devam edin.

Titanfall’ınızı arayın ve Titanfall 2 Free Download’da heyecan verici bir birinci şahıs çekim deneyimine hazır olun  !  Sequel, Pilot ile Titan arasında bağlantı arayan bir oyuncu için yeni bir kampanya sunuyor. Veya altı yeni Titan, yeni ölümcül pilot beceriler, geliştirilmiş özelleştirme, yeni haritalar, modlar ve daha fazlasını içeren daha sofistike ve yoğun bir çok oyunculu deneyimin tadını çıkarın. Titan’ınızı arayın ve Titanfall 2’de heyecan verici birinci şahıs çekim deneyimine hazır olun! Sequel, Pilot ile Titan arasında bağlantı arayan bir oyuncu için yeni bir kampanya sunuyor. Veya altı yeni Titan, yeni ölümcül pilot becerileri, geliştirilmiş özelleştirme, yeni haritalar, modlar ve daha fazlasını içeren daha sofistike ve yoğun bir çok oyunculu deneyimin tadını çıkarın.

Titanfall 2 PC  Oyunu  + Torrent Ücretsiz İndir (v2.0.7.0) Doğrudan Bağlantı ve Torrent. Titanfall 2 heyecan verici bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. Titan’ınızı arayın ve Titanfall 2’de canlandırıcı birinci şahıs çekim deneyimine hazır olun! Sequel, Pilot ile Titan arasında bağlantı arayan bir oyuncu için yeni bir kampanya sunuyor. Veya altı yeni Titan, yeni ölümcül pilot beceriler, geliştirilmiş özelleştirme, yeni haritalar, modlar ve daha fazlasını içeren daha sofistike ve yoğun bir çok oyunculu deneyimin tadını çıkarın.

Titanfall 2 Torrent İndir

Titanfall 2 PC Game Free Download Tam Sürümünün Temel Özelliği:

 • Fantastik bir oyuncunun hikayesini yaşayın.
 • Titanfall 2, aksiyonu ve yaratıcı dönüşleri olan bir oyuncu için bir kampanya içerir.
 • Deneyimli Titan Vanguard sınıfının önünde, düşman hatlarının arkasında sıkışmış bir milis tüfekçisi olarak oynayın.
 • İkisinin birlikte gerçekleşmesi amaçlanmayan bir misyonu sürdürmek için birlikte çalışması gerekiyor.
  Eşsiz bir çok oyunculu aksiyonun tadını çıkarın.
 • Devamında oyunculara franchise’dan bekledikleri adrenalin ile çok oyunculu bir maç sunuluyor.
 • Daha fazla titans, ölümcül pilot becerileri ve daha fazlası ile bir sonraki yüksek hızlı birinci şahıs aksiyonuna katılın.
 • Yeni ve özelleştirilmiş Pilot, Titan ve Boatout özelleştirme seçenekleriyle kaosun ortasında durduğunuzdan emin olun.

Titanfall 2 Free Download Tam Sürüm Minimum gereksinimi:

 • İşletim Sistemi: Win 7/8 / 8.1 / 10 64 bit.
 • CPU: Intel Core i3-6300t veya eşdeğeri [4 veya daha fazla donanım iş parçacığı].
 • Bellek: 8 GB RAM.
 • FreeSpace HDD: 45 GB.
 • Grafik işlemcisi: NVIDIA Gefor GTX 660 2GB veya AMD Radeon HD 7850 2GB.
 • DirectX: 11.
 • İnternet bağlantısı: 512 Kbps veya daha hızlı.

Titanfall 2 Free Download Tam Sürüm için önerilir:

 • İşletim Sistemi: Win 7/8 / 8.1 / 10 64 bit.
 • CPU: Intel Core i5-6600 veya eşdeğeri.
 • Rastgele erişimli hafıza: 16 GB.
 • FreeSpace HDD: 45 GB.
 • Grafik işlemcisi: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB veya AMD Radio RX 480 8GB.
 • DirectX: 11.
 • İnternet bağlantısı: 512 Kbps veya daha hızlı.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...