Titan Quest Indir

5/5 - (1 vote)

Titan Quest Indir

Iron Lore Entertainment’tan yapılan bu utanmaz Diablo nakavt, hantal kalabalığa farklı bir şey verme konusunda saygın bir atış. Yenilikçi karakter gelişimi ve antik Yunanistan, Mısır ve Çin’in benzersiz mekanları, kimi zaman size çok fazla iyi bir şey verilse de, tıklama ve yağma türüne yıllar içinde olduğundan daha fazla hayat veriyor. Oyunun mojo’sunun çoğu sıra dışı hikaye ve ortam tarafından sağlanır.

Beklenen Elf ülkesi yerine, buradaki arka plan gerçek antik Yunanistan. Bir Yunan kahramanı olarak Frommerâ € ™ s’in M.Ö. 500 baskısında listelenen yerel turistik noktaları kontrol etmeye başlarsınız, ardından Mısır’a doğru yelken açarsınız ve sonunda Çin’de işleri tamamlarsınız. Geceleri ve çok sayıda ışık kaynağı olan bazı iç mekan sahnelerinde biraz yavaşlama olsa da, her şey harika görünüyor. Haritalar muhteşem yıkık tapınaklar, kiklopik saraylar ve sfenkslerle süslenmiştir. Bir şeyleri öldürdüğünüz özel bir interaktif History Channel özelliğine benziyor.

Elbette bu bir belgesel değil. Antik dünyanın bu versiyonu, bir Mitoloji Çağı olan mitolojik canavarlar ve tanrılarla birlikte geliyor. Yunanistan, satirler, maenadlar, minotorlar ve tepegözler de dahil olmak üzere Homeros ve Hesiod’dan kaçanlar tarafından istila edildi. Mısır çakal ve akreplerle dolu ve Çin kaplanlar ve ejderhalarla dolu. Yine de, dünyadaki canavarları serbest bırakan ve insanlığı Zeus ve arkadaşlardan ayıran şeytani devlerle savaşırken, hikayenin çoğu Yunan panteonuna dayanıyor.

Kulağa hoş gelmek? Çoğunlukla, öyle. Her köşeyi döndüğünüzde bir sürü kötü adam ciddi bir Sam hızında size saldırır. Çatışmanın hızı ve mücadelesi, amansız, ritmik tıklama ile hipnotize edilmenize yardımcı olamayacak kadar yüksek bir seviyeye ayarlanmıştır. Bir elinizle fareyle ve diğer elinizle kısayol tuşlarıyla savaşmanız gerekir, bir saniye farkında bir büyüyü koparmaya veya bir iksiri bastırmaya hazırsınız.

Ancak Titan Quest hala sürükleniyor. Pek çok seviye “Bu ne zaman bitecek?” Noktasına kadar uzatıldı. Etkileyici bir 40 saat içinde çalışan bir kampanya alıyorsunuz, ancak çok fazla gereksiz satir köyü, ölümsüz mezarlık ve kaplan kabilesi var. Çok fazla kripto ve mağara inanılmaz derecede uzun ve yıpratıcı labirentlere dönüşüyor. Ve puan tasarrufu yapın – talep üzerine tasarruf özelliği yoktur, bu nedenle sihirli çeşmelerde yeniden dirilirsiniz – genellikle, sizi bulunduğunuz noktaya geri götürerek oyunu uzatmak dışında görünürde bir neden olmaksızın geniş aralıklarla yerleştirilirsiniz. öldürüldüler. Çoğu zaman, bir patron savaşından hemen önce bir tasarruf puanı bile elde edemezsiniz; bu, Knossos’taki devasa labirent gibi seviyelerde sadistçe bir şey değildir. En azından kullanışlı portal taşınızla şehirler ve kırsal alanlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Tüm bu dolgu, oyunu da hafifçe dengesizleştirir. Haritaları temizlemek ve her sandığı ve sandığı kırmak için vicdanlı bir yaklaşım sergileyin ve kısa sürede yüz binlerce altın parçasına sahip bir Kroisos olursunuz. Oyunun orta noktasından önce, neredeyse sınırsız miktarda sağlık iksiri depolamaya yetecek kadar para topladınız. Düşmanlar o kadar çoktur ki, iksiri pek çok saldırıdan kurtulacak kadar çabuk atlatamazsınız, ancak tipik olarak kaçabilir, birini geri çekebilir ve sonra savaşa geri dönebilirsiniz. Cesaretin daha iyi kısmını akıllıca çalıştırırsanız patron savaşlarında bile fazla ölmezsiniz.

Iron Lore, mitolojik açıdan olması gerektiği kadar ileri gitmez. Titan Questâ € ™ in canavarlar, D&D ve Tolkien’den gelen çok sayıda mülteci tarafından destekleniyor. İskeletler, zombiler ve hayaletler, tıpkı Unutulmuş Diyarlar’ın mezarlarını yaptıkları gibi Peloponese’nin mezarlarını da paketler. Delphi çevresindeki ormanda o kadar çok dev örümcek var ki, Bilbo ile Mirkwood’da dolaşıyor olabilirsiniz. Ve çoğu silah ve büyülü eser stok fantezi kılıçları, kalkanlar, yüzükler ve benzerleridir, bu yüzden ganimet oldukça geneldir. (Yine de, sıkışık zulanızı yakından takip etmelisiniz, çünkü sıkışık envanter sizi her zaman stoğunuzu toplamaya zorlar.) Gerçek antik güzelliklere yapılan tek övgü, Altın Post ve Prometheusâ € ™ Alevi.

Titan Quest Indir

Karakter gelişimi, kahraman yaratımına ilham verdiği varsayılan Yunan mitolojisinden ziyade geleneksel fantezi rol yapma oyunundan daha fazlasını ödünç alıyor. Burada bazı harika fikirler varken, temelde ikinci ve sekizinci seviyelerde beceri ustalıklarını seçmek için resmi dersleri bırakma kararı, toga-parti önermesi oynanmadı. Üç mızrağın garip ucundan Elysian Fields, Amun-Re veya antik mitolojiden başka bir ev adı dışında, yetenekler ve büyüler diğer aksiyon RPG’lerininkilerle değiştirilebilir.

Bu, beceri sisteminin çalışmadığını söylemek değildir. Aksine, bu harika. Olağan güç, el becerisi vb. İstatistiklerin yanı sıra, tüm stereotipik sınıf türlerini temsil eden toplamda sekiz beceri ustalığı vardır. Bir dövüşçü istiyorsanız Warfare’i, büyücü istiyorsanız Spirit’i, büyücü istiyorsanız Doğa’yı, büyücü istiyorsanız Earth’ü veya Storm’u seçin. Örneğin, tamamen zıt ustalıkları alabilir ve Battlemage gibi hibrit sınıflar oluşturabilirsiniz. Seviye 2’de Warfare’ı ve seviye 8’de Earth’ü seçin ve yakında kılıca satirleri koyma veya onları ateşli büyülerle kızartma seçeneğine sahip olacaksınız.

Her biri oldukça değişen bir düzineden fazla bireysel beceri ile paketlendiğinden, ustalıklarda da birçok özelleştirme mümkündür. Örneğin, Rogue ustalığına sahip biri suikastçı rotasına gidebilir ve Mortal Wound ve Envenom Weapon gibi ölümcül becerileri parlatmaya konsantre olabilir veya hırsızı Lay Trap ve Flash Powder gibi zor yeteneklerle oynayabilir. Av ustalığına sahip karakterler, Aragorn işini Trail Blazing ve Wood Lore ile yapabilir veya Marksmanship ve Puncture Shot gibi yay merkezli beceriler sayesinde Legolas’ın izinden gidebilirler. Hepsinden iyisi, daha sonra herhangi bir beceri seçiminden pişman olursanız, küçük bir ücret karşılığında bir mistik ziyaret edebilir ve her şeyi beğeninize göre yeniden düzenleyebilirsiniz.

Aksiyon odaklı RPG’lerin çoğunda olduğu gibi, çok oyunculu modda birlikte hareket ederek ve mücadele ederek çok sayıda işçi benzeri atmosferi ortadan kaldırabilir ve kıkırdamaları dengeleyebilirsiniz. En fazla altı oyuncu, antik dünyanın kötülükleriyle birlikte yüzleşmek için çevrimiçi girişimde bulunabilir. Oyun ayrıca özel çok oyunculu seviyeler oluşturmak için bir harita düzenleyici ve mod araçları içerir. Yani Titan Quest, Homer ile takılmanıza ve rahatlamanıza izin vermiyorsa bile, yine de ortalama Diablo klonunuzun sağlayabileceğinden daha fazlasıdır.

Tam Verilerle Titan Quest’in Özellikleri

Aşağıda, işletim sisteminize ilk kurulumdan sonra deneyimleyebileceğiniz Titan Quest’in ana özellikleri yer almaktadır.

 • İlginç bir aksiyon PC oyunu.
 • Bu bir hack and slash oyunudur.
 • Çok sayıda heyecan verici görev ve çok çeşitli düşman.
 • Bu oyunu 4 ila 6 oyuncu çevrimiçi oynayabilir.
 • Harika grafikler ve görseller.
 • İyi ses kalitesi efektleri eklendi.
 • Oynamak için çok ilginç bir oyun.
 • Oynaması ve indirmesi kolay.

sistem gereksinimleri

MİNİMUM

 • CPU:  Pentium 4 / Athlon XP veya daha iyisi
 • CPU HIZI:  1.8 GHz
 • Bellek:  512 MB
 • İşletim Sistemi:  Windows 2000 / XP
 • VİDEO KARTI:  Pixel Shader 1.1 destekli 64 MB 3D ekran kartı (NVIDIA GeForce3 + / ATI Radeon 8500+)
 • TOPLAM VİDEO RAM:  64 MB
 • 3D:  Evet
 • PİKSEL GÖSTERGESİ:  1.1
 • SES KARTI:  Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI:  5 GB
 • CD-ROM:  8X CD-ROM

ÖNERİLEN

 • CPU:  Pentium 4 / Athlon XP veya daha iyisi
 • CPU HIZI:  3 GHz
 • RAM:  1 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows 2000 / XP
 • VİDEO KARTI:  Pixel Shader 2.0 destekli 128 MB 3D ekran kartı (NVIDIA GeForce 6800 veya eşdeğeri)
 • TOPLAM VİDEO RAM:  128 MB
 • 3D:  Evet
 • DONANIM T&L:  Evet
 • PİKSEL GÖLGELENDİRİCİ:  2.0
 • VERTEX GÖLGELENDİRİCİ:  2.0
 • SES KARTI:  Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI:  5 GB
 • CD-ROM:  8X CD-ROM
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...