Thor 2 Indir

5/5 - (1 vote)

Thor 2 Indir

Görevdeki Bir Kahraman

Thor: Karanlık Dünya, filmin planını çok gevşek bir şekilde izleyerek, Dokuz Dünya boyunca 3D bir macerada nordic süper kahramanı kontrol ediyor. Senin görevin kötü Malekitch’in düşman kuvvetlerini yenmek için Asgard’ın en iyi savaşçılarıyla güçlerini birleştirmek. 

Orada  90’dan fazla misyonlar  içinde  farklı dünyalar çeşitli karşısında yer Karanlık Dünyası: Thor. Oyunun fikri, yol boyunca toplayabileceğiniz yedi farklı Asgardian savaşçısının yardımıyla tüm kötü adamları öldürerek tüm dünyalarda yolunuzu değiştirmektir. 

Her zamankinden daha şiddetli düşmanlarınızı fethetmek için,   kendinizi ve savaşçı müttefiklerinizi yol boyunca yükseltmeniz , güçlü yönlerinizi, büyüyü ve silahlarınızı geliştirmeniz gerekir. Bu, oyundaki başarılar veya uygulama içi satın alımlarla yapılır. Ayrıca oynamaya devam edebilmeniz için doğru müttefikleri çağırmak için kullanılan ‘Uru’yu da satın almanız ya da kazanmanız gerekir.

Yeni silahları yükseltmek ve almak için kullanılan diğer para birimleri ISO-008 ve Runes’dur. Bunlar genellikle oynayarak elde edilebilir, böylece geri dönebilir ve güçlü yönlerinizi tekrar oluşturmak için seviyeleri tekrarlayabilirsiniz, bu ‘öğütme’, oyunun tekrarlayan doğası nedeniyle hızla sıkıcı hale gelir.

Thor 2 Indir

Dokunma gücü

Thor: Karanlık Dünya  , Diablo tarafından kullanılanlar gibi, hareket ettirmek için bir kontrol sistemi lehine geleneksel joystick hareketini terk  ediyor. Thor’un hareket etmesini istediğiniz ekrana dokunmanız yeterlidir ve o yönde ilerler. 

Ataklar ağırlıklı olarak dokunma hareketleri kullanılarak gerçekleştirilir. Örneğin, düzenli bir saldırı gerçekleştirmek için bir düşmana dokunun, kötü adamlara ve kırılabilir nesnelere ateş etmek için ekranda iki parmağınızı kaydırın veya yıldırım saldırısı yapmak için bir şimşek çizin. Asgardia müttefiklerini çağırabilir ve ekrandaki eylem düğmeleriyle özel saldırılar gerçekleştirebilirsiniz.

Blockbuster grafikleri

Thor: Karanlık Dünya, Gameloft’un Iron Man 3, Kara Şövalye Yükseliyor ve İnanılmaz Örümcek Adam gibi diğer süper kahraman film kravatları kadar harika görünüyor. Cömert  3D grafikler  ve fantastik arka planlar, gerçek bir Hollywood hissi verir. 

Film müziği  Thor için: Karanlık Dünya uygun rousing edilir ve oyunda oyunculuk ses oldukça iyidir. 

Artıları

  • Mükemmel 3D grafikler
  • Diğer savaşçıların çağrılması iyi uygulandı
  • Gerçekleştirmek için çok sayıda görev
  • Kilidini açmak / satın almak için birçok karakter ve yükseltme

EKSİLERİ

  • Tekrarlanan oyun
  • Çok orijinal değil
  • İlerleme öğütme veya ücret ödemeden çok sınırlıdır
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...