The Wolf Among Us Indir

5/5 - (1 vote)

The Wolf Among Us Indir

2012 Yılın Oyunu: The Walking Dead yapımcılarından, ödüllü Fables çizgi romanlarına (DC Comics / Vertigo) dayanan cesur, şiddetli ve olgun bir gerilim filmi geliyor. Bigby Wolf – büyük kötü kurt olarak – acımasız, kanlı bir cinayetin, her kararınızın muazzam sonuçları olabileceği bir oyun serisinde gelmek için sadece bir şey olduğunu keşfedeceksiniz.

Telltale’in çığır açan seçiminin ve sonuç oyun mekaniğinin evrimi, oyuncunun Fabletown Şerifi Bigby Wolf gibi büyük kötü şehirde yaşamın kanlı, korkunç ve tehlikeli olduğunu öğrenmesini sağlayacaktır.

Etkileyici bir suç draması

Fables, Anavatanlarından ve New York şehrinin “sıradan” dünyasına zorlanan masal karakterlerinden bir hikaye. Masal karakterlere gerçek dünyadaki insanlarla olan popülaritesi ile hayat verilir, böylece Kar Beyazı gibi karakterler Vatanlardan kaçtıktan bu yana yüzyıllardır hayatta kalmıştır.

Kurt Aramızda Telltale’in sıradaki dizisi. Beşten fazla bölüm olan The Wolf Among Us, DC Comics’in Vertigo dizisi Bill Willingham’ın Fables dünyasını keşfedecek.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...