The Witcher 1 Indir

5/5 - (1 vote)

The Witcher 1 Indir

The Witcher 1 PC Game  bir aksiyon oyunu video oyunudur. CD Projekt RED tarafından geliştirilmiştir. Atari tarafından yayınlandı. Bu oyun, yazar Andrzej Sapkowski olan The Witcher olarak bilinen yeni bir diziden nehir yatağı. Geralt’ın hikayesini takip ediyor. Oyunda medival bir fantezi dünyası var. Birkaçı Witchers kaldı – doğaüstü güçlerle adamı işe almak için seyahat eden canavar avcıları. Oyunun hikayenin bir parçası olarak ahlaki tercihler sistemi, zaman gecikmeli sonuçları ve siyah-beyaz ahlak eksikliği nedeniyle not edildi. Diğer parçalar ise  The Witcher 2 Assassins of Kings  ve  The Witcher 3 Wild Hunt .

Witcher PC Game’in 3 kamera stili vardır. Burada yukarıdan aşağıya iki bakış açısı, kameranın kontrolünü kullanmak için bir fare kullanabilir ve aynı zamanda bir aşırı görüşe sahip olabilir, oyuncuyu yakın dövüşe götürür. Ancak bakış oyuncunun görüşünü sınırlandırmalıdır. Tüm bu modlarda oyuncu öncelikle fare odaklarını veya kombine klavye ve fareyi seçebilir.

The Witcher 1 İndir

Macera Hayranları için Revize Edilmiş Oyun

The Witcher: Enhanced Edition, orijinal The Witcher oyununun tamamen revize edilmiş bir versiyonudur. Geliştirilmiş sürüm, oyunculara daha iyi grafikler ve yükleme süreleri ile yeni bir hikaye sunmayı vaat ediyor. Beklentileri karşılamayı başarabildiğini keşfetmek için okumaya devam edin.

Büyülenmeye hazırlanın

The Witcher: Enhanced Edition ile ilgili harika şeylerden biri, orijinal hikayenin revize edilmiş ve genişletilmiş olmasıdır. Bu, orijinalin hayranlarının ilgilenmelerini sağlamak için birçok sürpriz yapacakları anlamına gelir. Grafikler de önemli ölçüde geliştirildi, oysa oyun hiç olmadığı kadar hızlı yükleniyor. Bu oyunun eylemi, orijinal stili sadakatle takip etmeyi başarıyor, ancak bu sefer çok daha pürüzsüz. Karışıma atılan birkaç yeni görev de var, oyuncuların zafere giderken yapacakları çok şey olacak.

Sihire inanır mısın?

Bu oyunun geliştirilmesine ve The Witcher’ın ilk piyasaya sürülmesinden bu yana birçok iyileştirme yapılmasına rağmen, oyuncular muhtemelen The Witcher: Enhanced Edition’da birkaç küçük kusur olduğunu göreceklerdir. Ancak, oyun o kadar ilgi çekici ve bağımlılık yaratır ki, bu zaman zaman aksaklıkları gözden kaçırmak kolaydır ve çoğu insan The Witcher: Enhanced Edition’ı oynamak için saatlerce eğlenir. Orijinal oyunu oynamaktan hoşlanan herkes, oyunu kontrol ettiklerinden emin olmalıdır.

Oyuncu, The Witch’te RPG’lerin çoğundan farklı oyun deneyimi yaşayacak. Oyuncunun duruma göre kullanabileceği üç dövüş stili vardır. Her stil farklı düşmanlara en uygun olanıdır. Hızlı stilden birincisi, oyuncunun düşmanlara daha hızlı vurmasını ve saldırı şansının artmasını sağlar, ancak daha az zarar verir. İkincisi, güçlü stil, yavaş bir saldırı hızı karşılığında daha fazla hasar verir, ancak daha büyük hasara sahiptir. üçüncüsü, Geralt çevrelenmişse en çok kullanılan grup saldırılarıdır. Oyuncu herhangi bir noktada dövüş stilini kolayca değiştirebilir. Geralt’ın ana kılıçlarının da diğer silahlardan savaşmak için farklı stilleri var. Çelik bıçak silahları insanlara ve diğer et kanlarına karşı en iyisidir.

The Witcher 1 Pc Game için Sistem Gereksinimleri:

 • İşlemci: Intel Pentium 4 2.4 GHz veya Athlon 64 +2800
 • CPU Hızı: 2.4 GHz
 • Rastgele erişimli hafıza: 1 GB
 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 veya ATI Radeon 9800 veya daha iyisi
 • Ses Kartı: Evet
 • Boş Disk Alanı: 8.5 GB
 • DVD-ROM: 4X veya daha hızlı

The Witcher 1 Oyun Kurulum Talimatları:

 1. Arşivi aşağıda verilen indirme bağlantısından indirin.
 2. İndirilen dosyayı sağ tıklayın ve “Buradan çıkart” ı tıklayın.
 3. Bunu yapmak için Winrar’ın kurulu olması gerekir.
 4. Şimdi çıkarılan iso’yu sağ tıklayın ve tekrar “Buradan çıkar” ı tıklayın.
 5. VEYA iso’yu daemon araçları ile de monte edebilirsiniz.
 6. Takıldıktan veya çıkarıldıktan sonra, oyunu yüklemek için “Setup_The_Witcher_Enhanced_Edition.exe” dosyasına çift tıklayın.
 7. İsterse değiştir’i tıklayın.
 8. Oyunu yeni yapıştırdığınız dosya ile başlatın.
 9. Zevk almak.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...