The Walking Dead Season 2 Indir

5/5 - (1 vote)

The Walking Dead Season 2 Indir

Tüm gözler serbest bırakılmadan önce The Walking Dead Sezon 2’deydi. Telltale Games’in piyasaya sürdüğü ilk oyun gerçekten insanlar tarafından uçuruldu. Oyunun oynadığı hikaye anlatma ve duygusal bağırsak delme seviyesi yılın birçok oyun ödülünü kazandı. The Walking Dead Sezon 2, her şey olduğu gibi harika kalmayı başarıyor.

Hikaye

Bir kez daha The Walking Dead Season 2, ilk oyunda olduğu gibi beş farklı bölüme ayrılıyor. Buradaki en büyük fark Lee olarak oynamak ve Clementine’ı korumak yerine. Artık aslında Clementine olarak oynuyorsun. Oyun, ilk oyunun olaylarından sonra ayarlanır ve Clementine, ilk oyun olan Omid ve Christa’dan iki karakterle bir şeyler yapmaya çalışıyor.

Tabii ki, işler korkunç bir şekilde yanlış gidiyor ve Clementine ve Christa ayrılıyor. Clementine, Christa’yı bulmak istiyor ancak sonunda yeni bir dizi karakterle karşılaşıyor. Bu yeni karakterler harika, özellikle Luke’u sevdim ve bu şekilde oyunu oynadım ve Clem gerçekten çok iyi bir ilişkiye sahipti…. Tabii ki, bu Yürüyen Ölü olduğu için bu ilişki senden koptu! The Walking Dead Season 2’nin hikayesinin ilk oyun kadar iyi olduğunu düşünüyorum. Gerçekten şaşırtıcı sahneler, ilk oyuna geri dönen harika anlar ve bazı kötü kötüler var. Oyunun sizi iki karakterin dövüşünün ortasına sokan bitiş bölümü, şimdiye kadar yaşadığım bir oyunun en gergin kısımlarından biri.

Bölüm The Walking Dead 2.

Sunum

The Walking Dead Season 2, ilk oyunun sunumundan başka bir şey yapmazsa çok fazla değişmez. Bu oyunda yerlerin biraz daha farklı olduğunu düşünüyorum, ancak genel olarak sunum hemen hemen aynı. Gerçekten sevdiğim çizgi roman tarzına sahip ve aynı olduğunu söylerken. Bunu mutlaka bir vuruş olarak söylemiyorum. Seslendirme yine şaşırtıcı. Yine, bu oyun için aldıkları oyuncular gerçekten inanılmaz ve tüm oyunda zayıf bir bağlantı yok. Ayrıca, The Walking Dead Season 2’deki müzikleri mükemmel bir şekilde uyuyor. Ne zaman olması gerektiği gergin ve gerektiğinde naziktir.

Oynanış

The Walking Dead Season 2’ye atladığınızda birçok tanıdık ile karşılaşıyorsunuz. Telltale Games, kullandıkları oyun motoru ile altın vurdu ve burada harika bir formülü olduğu kadar bir şeyleri değiştirmedikleri için memnunum ve bu ikinci oyun için de iyi çalışıyor. Bu olayda birkaç tane daha “aksiyon” hızlı zaman tarzı olay var ve bunlar aşırı değil, bence doğru kararlar. Kararlardan bahsetmişken. The Walking Dead 2.Sezon, bir kez daha sizi zorlamakta olduğu kararlarla karşınızda. Bazen yalan söylemeniz, suçlamalar yapmanız ve sonunda iki kişi arasında seçim yapmanız gerekir.

Walking Dead Sezon 2 Üzerine Nihai Düşünceler

The Walking Dead Season 2, önceki oyundan hiçbir şeyi değiştirmeyebilir, ancak bunun hiç de kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum. Oynamaya değer ve kişisel olarak ilk oyun kadar iyi olduğunu hissediyorum. Bu, birden fazla sistemde birden çok kez oynadığım bir oyun ve her seferinde bana hissettiriyor.

Yalnız ve koşacak kimse yok, Telltale’in yeni oyunu şimdi Clementine’nin ayakkabılarına koyuyor – Lee’nin ilk sezonda baktığı aynı kız. Şimdi daha büyük ve daha sert, yiyecek, barınak ve müttefikler bulmak için ölüler ülkesinden geçmelidir. Ancak, yol boyunca ilerlerken, yürüteçlerin kendisinden daha tehlikeli olan başkalarının olduğunu hemen fark eder. PC’de The Walking: Dead Season Two oyununu ücretsiz olarak indirin ve indirin! İlk bölümün tamamını ücretsiz oynayın! 2’den 5’e kadar olan bölümler artık satın alınabilir.

Yolculuk devam ediyor

İkinci Sezonda The Walking Dead tekrar yaptı. İlk sezonun bitiminden hemen sonra gerçekleşir. Yani, eski arkadaşları beklenmedik şekillerde keşfedecek yeni karakterlerle tanışacaksınız. Ancak, Google Play’i kullanmadan önce The Walking Dead Sezon 1’i 400 Saat içinde oynadıysanız, hikayeyi Sezon 2’de gerçekleştirebilirsiniz. Önceki oyunlarda ne yaparsanız yapın Sezon 2’yi etkileyecektir.

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10

İşlemci: Intel veya AMD Çift Çekirdekli CPU

Bellek: 3 GB RAM

Ekran Kartı : NVIDIA veya 512 MB VRAM’li AMD Kartı

Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...