The Walking Dead: A New Frontier Indir

5/5 - (2 votes)

The Walking Dead

The Walking Dead A New Frontier bir oyundur ve bir macera oyunu olduğu kadar maceralı bir oyundur. Oyun e Walking Walking Season’ın devamı niteliğindedir  . Bu oyun serisinin üçüncü taksit ve  epizodik bir oyundur . Oyun planı bazı değişikliklere uğradı, ancak oyun bir şekilde önceki sezonlara benziyor. Oyun ilerledikçe, genç karakterin ve ailesinin hikayesini anlatıyor.

 Oyunda iki oynanabilir karakter yer alıyor. Clementine, önceki sezonlardan oyunun oynanabilir karakteri. O genç bir kız ve inanılmaz bir kayıp taşıyor. Oyunun bir başka oynanabilir karakteri de Javier. Javier oyundaki genç adam ve tüm oyun hikayesi onun macerası etrafında dönüyor. Javier’in ailesi oyunda kayboldu ve ailesini bulmak zorunda. Maceracı yolculuğunda Javier, Clementine ile tanışır. Oyunun hikayesi seçimlerine bağlıdır ve oyunda yaptıkları her seçim buna göre hikayeyi ortaya çıkaracaktır. Oyuncular ayrıca oynanamayan diğer oyunların karakterleriyle bir konuşma protokolü de gerçekleştirebilirler. Oyuncular çeşitli öğeleri toplamak ve özel ihtiyaçlarına göre uyarlamak zorundadır.

Ödemelerin seçimler yapması için sınırlı bir süre mevcuttur ve belirli bir zamanda bir karar almak zorundadır. Oyun hikayesi ilerledikçe, oyuncular oyunda daha fazla etkinlik ve aksiyon sahnesi yaşayabilirler. Mücadele ve keşfetme  bu oyunda ana oyun elementidir. Oyuncular ailenizi kavramanın ve bulmanın yanı sıra, oyundaki belirli alanları da keşfetmek zorundalar. The Walking Dead Yeni Bir Sınır Bedava İndir.

The Walking Dead: Yeni Bir Sınır İndir

Walking Dead’de bir klasiği tekrar ziyaret edin: Telltale Serisi – Yeni Bir Sınır

The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier, Robert Kirkman’ın zombi istilası sonrası kıyamet sonrası Amerika’daki yaşam hakkındaki çizgi roman serilerine dayanan, seçim odaklı macera oyunu serisine bir dönüş. Bu üçüncü taksit, İkinci Sezon’da tam teşekküllü bir kahraman olan Season One’ın yardımcı karakteri Clementine’nin yanı sıra yeni bir karakter olan Javier’in girişini görüyor. Yeni seri, ilk bölümden birkaç yıl sonra gerçekleşir.

Hiçbir şey ama kötü seçenekler

Walking Dead serisinde veya Telltale’in diğer macera oyunlarından herhangi birinde daha önce oynadıysanız The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier oyununu öğreneceksiniz. Karakterlerinizi öykünün sahnelerinde yönlendiriyorsunuz, ilerlerken seçimler yapıyorsunuz. Seçimleriniz, hikayenin sonucu ve diğer karakterlerle ilişkiniz için kalıcı sonuçlar doğurabilir. Diğer oyunların anları olmasına rağmen, ana odak, ölümün her köşede gizlenebileceği bir dünyada yapmak zorunda olduğu zorlu ahlaki ve stratejik seçimler. Atmosfer karanlık ve tehditkar, komik anımsatan huysuz, kabataslak sanat.

Zor seçimler yapın

Korkunç bir atmosfere sahip karanlık, uzlaşmaz macera oyunlarından hoşlanıyorsanız, The Walking Dead: The Telltale Series – A New Frontier mükemmel bir seçimdir.

PC’de The Walking Dead A New Frontier Complete Season’ı Ücretsiz İndirin – 20 Aralık 2016’da piyasaya çıkan The Walking Dead A New Frontier Telltale Games tarafından taburcu edildi. PC’de hiçbir şey için The Walking Dead A New Frontier’ı nasıl indireceğinizi ve tanıtacağınızı öğrenin. Altında, her ilerlemeyi sorunsuz bir şekilde takip edebileceğiniz tüm talimatları keşfedeceksiniz. Gönderiyi beğenmeyi ve bu siteyi arkadaşlarınla ​​birlikte sunmayı unutma!

Ailenin tek kaldığı zaman… onu korumak için ne kadar ileri gideceksin? Toplum ölümsüz ellerle parçalandıktan sonra kalkınma cepleri kargaşadan doğar. Olabileceği gibi, ne pahasına? Bu yeni eteklerde yaşayanlara güvenilebilir mi? Bir genç olan Javier, ondan alınan aileyi keşfetmeye karar verdiğinde, kendi imkansız talihsizliği ile karşılaşan küçük bir gençle tanışırsınız. Adı Clementine’dir ve kaderleriniz, verdiğiniz her kararın sonuncunuz olabileceği bir hikayede birbirine bağlıdır.

YÜRÜYÜŞ ÖLÜMÜNÜN İNDİRİLMESİ VE YÜKLENMESİ: YENİ BİR ÖN KOMPLE SEZON

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve indirmeyi başlatmak için ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın.
  3. The Walking Dead: Yeni Bir Sınır Tamamlandı Sezonu indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve ‘The Walking Dead’e Çıkar: Yeni Bir Sınır Tamamlandı Sezonu’na tıklayın. (Bunu yapmak için buraya girebileceğiniz WinRAR adlı ücretsiz programa ihtiyacınız olacak  .)
  4. The Walking Dead: A New Frontier Complete Season klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunla ilgili çökmeleri ve hataları önlemeye yardımcı olduğu için oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

PC SİSTEMİ GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi:  Windows 7, 8 veya 10
  • İşlemci:  Intel Core 2 Duo 2.4GHz
  • Bellek:  3 GB RAM
  • Ekran  Kartı : Nvidia GTS 450+, 1024MB + VRAM veya daha iyisi
  • Depolama:  8 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...