The Matrix: Path of Neo Indir

5/5 - (1 vote)

The Matrix: Path of Neo Indir

Matrix: Path of Neo’nun kötü olduğundan değil. Bu çok kötü olması. Gerçekten çok kötü. Dışarıda daha iyi olan amatör Matrix temalı oyun modları var. Sizi üç filmin de içinden geçirdiği, ancak çoğunlukla sizi kavgaların içinden geçirdiği söylenen oyun, Neo’nun ardından yavaş yavaş The One olur ve insanları ağır çekimde nasıl vuracağını öğrenir. Ve bu korkunç. Gerçekten dehşet verici. Evet, kavgalar aksiyon dolu olabilir, ancak kamera bir duvarın arkasında döndüğünde ve hangi yöne savursanız sallayın görüşünüzü kararttığında ya da sadece kontrol noktaları kaydedildiği için yorucu bir şekilde uzun ve sıkıcı bir seviyede savaşmanız gerektiğinde efekt tamamen yok olur. aptalca yerleştirilmişler, ya da tanrı aşkına şok edici, şok edici grafikleri görür görmez … Ve beni tamamen yeni sona koyma. Aslında, çabadan tasarruf edin ve filmleri çevrimiçi indirin. Evet bu gerçek ve evet, bu o kadar kötü.

Tüm paket size ‘aceleyle’ çığlık atıyor, ancak neden sadece tahmin edebiliyorum. Hiç düşünmeden, özen göstermeden ya da düşünmeden kapıdan dışarı fırlamış gibi hissettiren kötü bir konsol portu. Neden her yüklediğimde dilimi seçmem ve anahtar yapılandırmalarımı sıfırlamam gerekiyor (oyunların bu tür şeyleri hatırlamasına izin veren sabit sürücülerimiz var)? Video çözünürlüğünü değiştirmek için neden kurulum klasöründeki .INI dosyasıyla uğraşmam gerekiyor?

Kahraman Sıfır

Tüm bu senaryo hakkında en komik / en kalp kırıcı bulduğum şey, başka bir yerde incelemeleri okuyorum ve yukarıdaki sorunların tümünü listelemeye devam ederken herkesin olabildiğince cömert olmak için kendi yolundan çıktığı görülüyor. Orta masa puanları, ara sıra onlardan yedisi (ve hatta bir web sitesinden aldatıcı bir şekilde yanıltıcı 9.5 / 10 – oyun incelemelerinin profesyonellere bırakılması gerektiğini bir kez daha kanıtlıyor) – sanki insanlar kendilerini gerçeği kabul etmeye ikna edemiyorlar burada: The Matrix: Path Of Neo, Atari, Shiny, Wachowski kardeşler ve hatta uzaktan ilişkili olan herkesin bu şekilde yayınlamayı düşündüğü için utanması gereken bir oyunun telafi edilemez bir kürtajı.

Neo Indirin Matrix Yolu

The Matrix: Path of Neo, beat-’em-up ve shooter türlerinin özelliklerini birleştiriyor. Filmlerde olduğu gibi, Neo hem dövüş sanatlarında hem de silah oyunlarında ustadır ve savaşta anında aralarında geçiş yapabilir. Neo’nun hem bir kombo oluşturmak için tekrar tekrar ezilebilen bir hızlı saldırı düğmesi vardır hem de oyuncu oyun boyunca ilerledikçe bu kombonun uzunluğu artar. Neo’nun ayrıca bir sersemletme saldırısı düğmesi vardır; bu, düşman darbeye direnmezse, büyük hasar veren güçlü bir yakalama saldırısına dönüşebilir. Oyunun yakın dövüş savaşında “Hedeflemeye Kilitlen” sistemi yoktur; bunun yerine Neo her yöne saldırabilir, arkasındaki düşmanlara tekme atabilir ve yanındaki düşmanlara yumruk atabilir. İki veya üç düşmanla çevrili olduğunda, Neo birden fazla düşmana hasar veren bir “bağlantı saldırısı” başlatabilir. Sersemletme düğmesinin doğru zamanda kullanımını zamanlayarak, Neo iki veya üç rakiple “bağlantı kurabilir”. Hızlı saldırı düğmesine doğru zamanda basmak, bağlantı saldırısı içindeki tüm rakiplere ağır hasar verir.

Sanal bir köleleştirme hayatı, The Matrix: Path of Neo’nun çoğunu oynamanın eziyetli deneyiminden daha zevkli olabilir. En kötü kısımlarını başlangıçta ortaya koyan ve tam bir cila ve oyun dengesi eksikliğini gösteren korkunç bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, kasıtlı olabilecek veya olmayabilecek her türlü görsel aksaklığa sahiptir. Artı tarafta, bir video oyunu için şimdiye kadar tasarlanmış en kasıtsız olarak en komik sona sahip. Ya da kasıtlı olarak aptalca olabilir. Ne olursa olsun, o kadar tuhaf ki, neredeyse ondan önceki her şeyi kullanıyor.

Nispeten basit bir beat-em-up alıp bunu tekrarlama ve can sıkıntısında genellikle sadistçe bir egzersiz haline getirmek zor olmalı, ama Shiny burada tam olarak bunu başardı. Geçen yılki Enter the Matrix gibi, inkar edilemez cazibesine sahip. Dövüş müthiş görünüyor ve göğüs göğüse çarpışma memnuniyet verici bir şekilde zirveye çıkıyor. (Özellikle grafik olmasa da, R dereceli bir filmin nasıl Genç dereceli bir oyuna dönüşebileceğini merak etmelisiniz.) Duvarlar kırılır, mermiler sütunları tahrip eder, insanlar mermi anında yavaş çekimde pencerelerden fırlatılırlar… her şey yolunda. Aynı zamanda baştan sona Matrix-y’dir, ancak bunun iyi bir şey olup olmadığı kesinlikle tartışmaya açıktır.

Kimsenin umursamadığı çevresel karakterlere odaklanan Enter the Matrix’in aksine, Path of Neo, Zen ustasının kontrolünü ele geçirmenize izin verir. İlk ikisine anlaşılır bir vurgu yaparak, üç filmin her birinden birkaç sahne oynuyorsunuz. Bazı olayları ortaya çıkaran ya da yenilerini ekleyen bir dizi ek senaryo vardır ve bunların hepsi çok meta olarak yapılır – bir oyun oynuyorsunuz, göz kırpıyor, göz kırpıyorsunuz.

Matrix Yolu Nasıl İndirilir ve Kurulur: of Neo

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. The Matrix Path: of Neo indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to The.Matrix.Path.of.Neo.zip” e tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız, buradan  edinebilirsiniz ) .
 4. The Matrix Path: of Neo klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows® XP / Windows Vista® (yalnızca)
 • İşlemci:  Intel Pentium 4 1.8GHz / AMD Athlon XP 1600+
 • Bellek:  512 MB RAM
 • Ekran  Kartı : AMD Radeon X1550 veya NVIDIA GeForce 7600 GS
 • DirectX Sürümü:  DirectX 9.0
 • Sabit Disk:  3 GB
 • Ses Kartı:  DirectX 9.0 uyumlu

The Matrix Path: of Neo Ücretsiz İndirme

The Matrix Path: of Neo Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...