The Long Drive Indir

5/5 - (1 vote)

The Long Drive Indir

Long Drive  oyunu,  uzun yolculukları seven insanlar için mükemmel bir simülasyon oyunu sunuyor . Oyuncuların başarmaları için baskı altında oldukları amaç ve hedefler içermeyen, kaygısız ve sakin bir oynanışa sahiptir. Yine de bu macera oyunu eğlencelidir ve sizi meşgul edecek farklı  yan görevler  ve aktiviteler sunar. Uzun Yol, size ihtiyacınız olan rahatlamayı sağlamak gibi basit bir amaç için yolda amaçsızca sürüş yapmakla ilgilidir. Endişelenecek hiçbir şey olmadığından, bu oyunu şaşırtıcı derecede eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bulacaksınız. 

Sonsuza doğru sürüş

Bu sürüş oyunu herkesin çayı olmayabilir. Yukarıda belirtildiği gibi,   The Long Drive’da net hedefler yoktur ve gerçekten de uzun ve sonsuz bir sürüş deneyimi için tam anlamıyla içindesiniz. Ara sıra, arabanızı yükseltmek için kullanılabilecek parçaları aramak için mola  vermek zorunda kalacaksınız  . Ayrıca benzin deponuzu çekip yeniden doldurmanız da gerekir  , bu gerçekten düzenli bir durum olmayacaktır. Diğer sürüş oyunlarının aksine, arabanızın birkaç metre sonra benzini bitmeyecek. Aslında, The Long Drive’da, dolu bir tank sizi 500 kilometreye kadar götürecek ! Bu mesafeyi seyahat etmek, dinlenmeniz ve kesintisiz yolculuğun tadını çıkarmanız için yeterli. Radyoyu açabilir ve hangi istasyonu veya şovu dinleyebilirsiniz. Zaman zaman dikiz aynalarınızı ayarlayabilir ve arabanızın içindeki eşyalarla tamir edebilirsiniz. Yükseltmek istiyorsan, otoyolda ve yol kenarında tesadüfen karşılaşabileceğiniz olası parçalar için  dikkatli olun.

Gerçek bir sürücü gibi

Oyun, sadece aracı kontrol eden birini değil, kendinizi de gerçekten insan hissetmenizi sağlar. Sonsuz yollardan geçen bir sürücü olarak, doğanın çağrısına da kaçınılmaz olarak cevap vermelisiniz. Long Ride, yolculuğunuzun   ortasında hızlıca banyo molaları vermenizi sağlayacak ve ayrıca oyun karakterinizin geğirme, içme ve esneme gibi çok insani şeyler yaptığını duymayı da bekleyebilirsiniz  . Gerçek hayatta, bunlar kaçınılmaz ve çok doğaldır, bu yüzden bunları oyunda bile deneyimlemek, oyunu ilginç  ve  gerçekçi kılmak için güzel bir ektir  .

Atla! 

Long Ride,  oynamak için  şaşırtıcı derecede eğlenceli bir oyundur, ancak bazı oyuncuların bunu sıkıcı ve yumuşak bulması anlaşılabilir bir durumdur. Öyle  aksiyon dolu değil ve yolun ortasına ele geçirildiğinden gibi inanılmaz zorlu durumlarla karşılaşmazsınız. Sonra tekrar, bu oyun sadece rahatlamak ve ara vermek isteyenler içindir  . Oyunun araba yükseltmeleri şeklindeki özelleştirme seçenekleri de dört gözle bekleyebileceğiniz keyifli şeylerden biri. 

The Long Drive Indir

Bu, neredeyse sonsuz rastgele oluşturulmuş çölde bir yol gezisi oyunudur. Odak noktası özgürlük, sürüş, keşif ve daldırmadır. Minimum araç bakımı ve hayatta kalma unsurlarına sahiptir: Sonsuz Çöl, Özgürlük ve Sürüş. Görünmez duvarlar ya da küçük çitlerin üzerinden atlayamayanlar ya da tepede yanıp sönen kırmızı “yanlış yön” işaretleri yok. Arabanın sadece birkaç yüz metrede 10-20 litre yakıta ihtiyacı olmayacak, dolu bir depo ile yaklaşık 500 kilometre gidebilirsiniz. Uzakta büyük bir dağ görürseniz, oraya gidebilir ve eğer yeteneğiniz varsa, tırmanabilirsiniz. Aynaların baktığı yerden hoşlanmıyorsanız, istediğiniz gibi ayarlayabilir veya tam hızda giderken atabilirsiniz. Arabadan eğilmek veya radyoya veya herhangi bir şeye yakın bir yere eğilmek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz.

Long Drive Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Long Drive’ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “The.Long.Drive.v08.16.2020.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir, buradan buradan alabilirsiniz).
 4. The Long Drive klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64bit
 • İşlemci:  +3 GHZ çift çekirdekli işlemci
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Nvidia GTX 650 TI veya AMD eşdeğeri
 • Depolama:  400 MB kullanılabilir alan

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve o klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...