The Long Dark Torrent Oyun Indir

5/5 - (1 vote)

The Long Dark Indir

Uzun Karanlık  – sonsuz bir soğukta hayatta kalma simülatörü. Geniş bölgeleri keşfetmek, vahşi hayvanlarla çarpışmalardan kaçınmak ve sürekli sıcak kalacak bir yer aramak zorunda olan tek bir oyuncusunuz. Ama bu her zaman böyle değildi, yıkılan güç hatları ve kamp sırt çantanızdaki konserve yiyeceklerin birkaç kutu istemsiz olarak hatırlatıyor.

uzun karanlık sel

Oyun sürekli gelişiyor, bu yüzden sadece 2 bölümün mevcut olduğu 5 bölüme ayrılmış tam teşekküllü bir hikaye modu sunuyor, ancak 15 saatten az bir sürede tamamlanamıyorlar. Projenin piyasaya sürülmesinden bu yana, düzeltilmiş grafikler, animasyonlar ve arsanın algısı üzerinde olumlu etkisi olan diğer küçük şeyleri içeren Redux adlı bir yeniden yayın yapıldı.

Serbest mod olmadan harika bir hayatta kalma simülatörü hayal etmek imkansızdır. Tek amacı, mümkün olduğunca uzun süre dayanmak, vahşi hayvanların saldırısından ölmemek ya da donmak, örtmek için hareket etmektir. Özelliklerden biri, ipuçlarının eksiksiz olmamasıydı; ölümle savaşmaya devam etmek için zanaat tariflerini kendiniz açmalısınız. Karakterinizin ölümünden sonra, onunla olan tüm tasarruflar otomatik olarak silinir.

Uzun Karanlık  – bu, kahramanın sağlığı hakkında çok gerçekçi olan hayatta kalma simülatörlerinden biridir. Yani, ana pilotu Kanada’nın yoğun ormanlarında bir yerde felaket geçirdiğiniz manyetik bir fırtına uçağı sonucu. Son derece sert koşullarla çevrili olduğunuz için, güçlü donları ve çok agresif hayvanlarıyla kış mevsimidir ve en tehlikeli an diğer hayatta kalanların varlığıdır. Başlamak için, bölgeyi keşfetmeli, uygun bir barınak bulmalı ve kesinlikle yararlı bulacağınız kişisel koruyucu ekipman almalısınız. Kimseye güvenme, tanıştığın her insan çok tehlikelidir ve bu toplantı senin sonuncun olabilir.

uzun karanlık sel

Uzun Karanlık Şiddetli kış koşullarında hayatta kalma için yeni bir simülatördür. Kuzey Kanada’nın sonsuz ormanlarındaki garip bir jeomanyetik fırtına nedeniyle çökmüş pilot Willy McKenzie olarak oynuyorsunuz. Şimdi ana göreviniz mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak ve bunu yapmak, çevreyi keşfetmek, hayatta kalmak için çeşitli eşyalar bulmak ve kullanmak, soğuk ve gece yırtıcılarından saklanmak, bir barınak oluşturmak ve en az biraz yiyecek bulmaya çalışmak . Size tanıdık gelen dünya artık yok, garip bir manyetik fırtına tüm elektroniği yok etti ve şimdi insanlık hayatta kalmak için mücadele ediyor. Oyunda genellikle ahlaki kararlar vermelisiniz, çünkü kibar olmak yaşam için tehlikelidir ve diğer kurtulanlarla buluşmak ölümcül. Ne yapacaksın? Hayatın için savaşmaya hazır mısın? Zor koşullarda en az bir gün sürebilir misiniz? Bilmemek? Sonra The Long Dark’da deneyebilirsiniz.

Ücretsiz Uzun Karanlık torrent pc indirin. Komik, ama insanlık çoğunlukla kendi sahip olduğu ve yarattığı sorunlarla başa çıkmayı öğrendi. Doğanın güçleri hâlâ özne insanlar değildir. Depremler, kasırgalar, volkanik patlamalar ve tsunamiler hala milyonları öldürüyor. Ama ya daha büyük bir felaket olsaydı? o zaman insanlık hayatta kalır mıydı? Bu soruya cevap vermek için The Long Dark oynamaya çalışıyor, doğaya meydan okumak isteyen herkesin torrentini indirin. Sonuçta, hareketi jeomanyetik felaketten sonra gerçekleşir, bu da dünyanın kozmik radyasyon kalkanından korumayı kaybetmesine neden oldu.

uzun karanlık sel

Kuzey Işıkları – en güzel doğal fenomenlerden biri. Kısacası bombardıman üst hava uzay iyonlaştırıcı radyasyon nedeniyle ortaya çıkarlar. Tehlikeli, ama manyetosfer tarafından korunuyoruz.
Uzun Karanlıkta her gece kuzey ışıkları ortaya çıkar. Bir manyetosfer “açıktır” ve artık dünyayı korumamaktadır. Tüm canlılar yavaşça ölür, sert radyasyona maruz kalır. Ancak asıl şey – makine ve ekipman, iyonizasyona açık ve kapalı dayanamaz. Böylece insanlık sessiz bir kıyamet yaşamaktadır.
Uzun Karanlık – hayatta kalma simülatörü. Elektrik olmadığında, tüm iletişim devre dışı bırakılır, su kıtlığı ve gıda kıtlığı başlar – daha sonra ahlak önemsizleşir.

Sistem gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Çift Çekirdekli Intel i5 CPU @ 2GHz +
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel 4xxx Series, 512MB VRAM veya daha iyisi
 • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: Herhangi bir yerleşik çip çalışacaktır.

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i7 CPU @ 2.6GHz veya üstü
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GTX 555 w / 1GB VRAM veya daha iyisi
 • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: İdeal olarak Surround özelliklerine sahip bir şey.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...