The Legend Of Zelda Indir

The Legend Of Zelda Indir

The Legend Of Zelda Indir

Legend of Zelda Links Awakening, Nintendo EAD tarafından geliştirilen ve Nintendo tarafından Game Boy için yayınlanan bir aksiyon macera oyunudur. Bağlantılar Uyanış oyunu tek bir oyuncu moduna sahip ve Takashi Tezuka ve Minako Hamano ve Kozue Ishikawa tarafından yazılan hikaye ile orijinal bir projeye dönüştü. Linkler Awakening, Legend of Zelda serisinin ilk taksitiydi. Hyrule ülkesinde yer almayan ve prenses Zelda’ya sahip olmayan birkaç Zelda oyunundan biridir. Zelda Efsanesi Bağlantıları Uyanış, eleştirel ve ticari olarak başarılıydı. Legend of Zelda Links Awakening DX 1998 yılında Game boy Color için renkli grafiklere, özel renk tabanlı zindana ve renk tabanlı benzersiz düşmanlara ve bulmacalara sahip Game boy yazıcısına piyasaya sürüldü. Oyunun bu versiyonu dünya çapında altı milyondan fazla sattı. Oyunun yeniden oluşturulması 20 Eylül 2019’da Nintendo Switch için piyasaya sürüldü.

Zelda Linkler uyanış oyunu tek oyuncu oyun modu keşif ve savaş odaklanmak. Oyuncular Koholint Adası’nın dünyasını savaşan canavarlarla ve yeraltı zindanlarını keşfederken geçiyorlar. Zindanlar, her Zindanda farklı formları yenmesi ve farklı formlar alması gereken Kabus patronu karakterine sahiptir, çünkü Zindanlar daha büyük ve daha zor hale gelir. Başarı, oyuncu karakterinin hayatta kalabileceği hasar miktarını artıran oyuncu kalp konteynerini kazanır ve oyuncunun kalp konteyneri boşaltıldığında, oyun karakter tarafından girilen son kapıdan yeniden başlar. Link’in Uyanışı, oyuncuların karşılaştıkları düşmanlara veya bulmacalara dayanarak ekipman ve eşyaları sürekli olarak değiştirmeye devam etmeleri için gereklidir. Yeni başlayanlar için, kılıç ve kalkan zaten kalıcı olarak donatılmıştır ve oyun oldukça benzersiz yan kaydırma bölümlerinden yararlanmıştır. Dizi için hala oldukça benzersiz.

Büyük Plato’nun sınırlarından kaçan Link, bilge Sheikah yaşlı Impa ile tanışmaya ve Guardians ve İlahi Canavarlar hakkında bilgi edinmeye teşvik edilir: Bu makineler, başka bir Kahraman ve başka bir Prenses tarafından Calamity’yi yenmek için 10.000 yıl önce yaratıldı ve başarıyla kullanıldı. Ancak   çağlar boyunca , Hyrule’deki kazılar yüz yıl önce Ganon’un beklenen dönüşüyle ​​çakışarak bir kez daha aydınlanıncaya kadar antik teknoloji hakkındaki bilgiler kayboldu. Guardians yeniden etkinleştirildi ve İlahi Canavarları kontrol etmek için dört Şampiyon seçildi: Zora prensesi Mipha,  Goron  savaşçısı Daruk, Gerudo şefi Urbosa ve Rito okçu Revali. Tüm bu süre zarfında Zelda  başarısız bir şekilde kendi kehanet  yetkileri, şövalyesinin görevlerine eşlik etti.

Zelda Efsanesi İndir

Breath of the Wild, Link’in keşfetmesi için geniş bir açık dünyaya sahiptir. Hyrule’un manzarasının çoğuna yürüyüş, yamaç paraşütü veya tırmanma ile erişilebilir. Oyun hala engeller içeriyor olsa da (hava efektleri, elverişsiz ortamlar veya güçlü düşmanlar gibi), bunların çoğu Gıda, etkili silahlar ve zırh kullanarak veya alternatif yollar bularak aşılabilir. Dünya aynı zamanda  yaratıcı etkileşimlere izin veren ayrıntılı bir fizik sistemi  içerir   (örneğin, bir ağacı kesmek ve gövdesini bir nehir üzerinde bir sal olarak kullanmak veya çimlerin ışıldamasını ayarlamak ve yangını rüzgar gusts ile yaymak).

Zelda Efsanesi Vahşi oyunun  sırf özgürlüğü ve macera hissi yüksek kalitede bir tatmintir. En başından beri, büyük Hyrule panoraması kesinlikle size açık olarak atılır! Düşman kampları, hazine ve silahlara baskın yapmak için. Bu nedenle, bunlardan herhangi birini kendi temponuzda ele alabileceğinizi. Neredeyse hiçbir şekilde prensip çekilmek ders serbesttir! Breath of the Wild’ın tüm yapılarının karmaşık hafif hayatta kalma oyununa zarif bir şekilde uyma şekli daha da muhteşem. 50 saatten fazla koşuyoruz! Ayrıca takip etmek için gizemler bol ve çare için harika hazırlanmış bulmacalar bol var. Bundan sonra, bu maceranın kapsamı ve ölçeği ve düzenli olarak kendimi keşfederek geri dönene kadar saat sayımı yapıyorum.

Evcilleşmemiş, yayınlamak kıyamet, tekno yanılsama Hyrule arazi ücretsiz pc birincil erkek ya da kadın  olduğunu Zelda Efsanesi Vahşi. Sadece hatırı sayılır, güzel ve çimenli alanlardan sarp dağ dağlarına çeşitli yerlerde dolu! Bununla birlikte, cevapları çıkarmanıza yardımcı olan dikkat çekici gerçekçi düzenlemelere uyar! Buna ek olarak, muhtemelen sezgisel olan onlar neredeyse resim. Ahşap ayı meyve, çim alanlar alev alabilir ve hatta düşman ve hayvanlar ayarlanabilir! İnanılmaz bir şekilde, vahşi doğada görülen ürkek ve rekabetçi reaksiyonlara dayanmaktadır. Bundan sonra, mantıklı dokunuşlar orada pes etmiyor. Sopalardan elmaya, kayalara ve metalik bloklara kadar karşılaştığınız her nesne bir kumaşın ürünüdür. Bu maddeler normalde beklediğiniz gibi kalp ve manyetizma gibi güçlere tepki verir.

Tüm birimler, fevkalade eğlenceli ve duyarlı bir sanal alanı birleştirir! Bir hareket yolculuk oyununda neredeyse hiç görülmemiş bir şey. Bir şeyin çalışması gerektiğini düşünüyorsanız, genellikle işe yarıyor ve bu beni her türlü kahkaha ve komik deneylere götürdü. Her şeyden önce, bir meşale ile bir elma ağacının altında durabilir ve meyveyi daha önce kısa bir iyileşme atıştırmalık olarak pişirebilirsiniz! Hatta onu seçin ya da silahsız bir düşmanın önüne metalik bir kılıç düşürün! Bir aydınlatma armatürü cıvatası ile kızarmış olsun izleyin. Bu arada Link, sıcak giysilerin, volkanik Ölüm Dağı’nın yakınındaki soğuk ve aleve dayanıklı giysiler üzerinde yaşamasını istiyor. Oynarken bu sistemlerin hepsinin her biri ile nasıl etkileşime girdiğini öğrenmek sürekli olarak harika.

Benzer şekilde, Vahşi Nefes’i açık küresel çağdaşlarının üstüne yükselten şey, onun özgürlüğüdür! Bu nedenle, hem doğrusal olmayan görev şekli hem de başlangıç ​​alanından ayrılırken neredeyse her yüzeye tırmanabilir ve herhangi bir yönde tur yapabilirsiniz. Bu hareket macera sporunu içtenlikle benzersiz ve bağımlılık yapan şeylerin koroner kalbi. Birçok açık dünya oyunu gibi, zımni bir mesafede, söz konusu mesafeyi görebiliyorsanız! Sonunda bunu elde edebilirsiniz ama tam burada, daha sık ulaşmak için yolu bulmak. Şimdi kendi içinde tatmin edici bir bulmaca değil ve asla eskimeyen bir bulmaca.

Mesela, anakara kıyısından uzak bir şehir, yamaç paraşütü mesafemden çıktı! İlk birkaç saat sonrasına kadar yeteneklerimi geliştirdim. Sonunda ne zaman, er ya da geç hedefime ulaşırken gerçekleşen büyük bir bükülme oldu! Örneğin, kaçırdığım daha kolay bir ticaret rotasını bulmakla birlikte düşüncelerimi patlattı. Bu yamaçparaşütü,  çok esnek olduğu için Wild pc oyununun Zelda Nefesi Efsanesi’ndeki maksimum faydalı araçlardan biri  . Buna ek olarak, göller ve boşluklar arasında zahmetsizce akmak veya yeni alanlara updraftlar deneyimlemek ve her uzun deneyimi sıklıkla kullanmak için kullanabilirsiniz! Harita boyunca, ipuçlarını aramak veya daha sonra ne yapılması gerektiğine meditasyon yapmak için muhteşem aydınlatılmış ufku taramanın bir yolu olarak.

Zelda Efsanesi Vahşi Nefes  , Nintendo  Switch için birinci sınıf oyunlardan biri  ! Her şeyden önce, benim görüşüm ve dürüstçe gerçekten satın almaya değer. Aslında, bir rekreasyonun iyi olduğunu düşünmeniz durumunda yepyeni bir Switch satın almaya bile değer. Uzun süre oynamak ve oldukça zor olsa da, Breath of the Wild, Zelda koleksiyonunu kafasına çevirir. Benzer şekilde, ferahlatıcı yeni bir görünüm ve his ve güncellenmiş açık uluslararası konsept sunarak, uzun zamandır sevenler ve yeni oyuncuların tadını çıkarabilecekleri bir macera sunuyor. Bu yüzden  Mega Man 11  benim için çok şaşırtıcı kalacak! Bu günlerde bile o sporda her şeyi yapmanın yolunu unutma çünkü öğrendim.

Leave a Reply