The Hunter Call Of The Wild Torrentle Indir

The Hunter Call Of The Wild Torrentle Indir

Rate this post

The Hunter Call Of The Wild Indir

TheHunter Call of the Wild  – hem grafik hem de oyun açısından kendi başyapıtı olan Just Cause projesini yaratan dünyaca ünlü geliştiricilerin eylem unsurlarına sahip bir av simülatörüdür. Elli mil kareye kadar alana sahip açık bir dünya, harika grafikler, zamanımızın herhangi bir analoğunda bulunmayan birçok losyon, şu anda eşit olmayan oyun, birkaç oyun modu, gerçekçi fizik, düşünceli oyun mekaniği – ve tüm bunlar tek bir oyunda birleştirildi. Genel olarak, derhal açıkça ve sesinizle bu türün en iyi temsilcisi olduğunu söyleyebilir ve bu nedenle Wild Call torrent of Hunter Call türüne aşina olmayan her kullanıcıya değer.

 Wild Torrentle'ın Hunter Çağrısı İndir

Projenin “manzaralarını” daha ayrıntılı olarak incelerseniz, göze çarpan ilk şey görsel bileşendir. Oyun inanılmaz bir güç potansiyeline sahiptir – grafikler ve etrafındaki tüm dünya o kadar gerçekçi ki bazen bilinçaltı bir seviyede gerçek ve sanal dünyalar arasında karışmaya başlarsınız. Hayvanlar, ağaçlar, manzara, manzaralar, silahlar, çekim ve AI eylemleri dahil olmak üzere her şey gerçekçi bir görünüme sahiptir – burada geliştiriciler ellerinden geleni yaptılar.

Oyun çok daha fazla ilgiyi hak ediyor. İlk başta çok karmaşık görünebilir, ancak daha sonra, neler olduğunu araştırdığınızda, her şey yerine oturur. Kullanıcı, çeşitli hayvanların avlanmasını, değişen hava koşullarına uyum sağlamanın, çeşitli av araçlarının kullanılması, vahşi yaşamda hayatta kalmanın ve aynı kullanıcılarla rekabet etmenin ima edildiği bir “gerçek avcı” nın hayatını tam ve tam olarak anlamaya davet edilir.

Bu arada, yaban hayatı oldukça iyi uygulanır. Burada herkes yaban hayatı dünyasının en çeşitli temsilcilerini karşılayabilir (geyikten bizona, kuşlardan böceklere). Yukarıdakilerin hepsiyle birlikte, NPC’lerle tanıdıklarınızı, yerel sakinlerin görevlerini ve çok daha fazlasını ima eden bir RPG bileşeni de var. Ek olarak, taktik bir an var – avcılık için en iyi pozisyonları seçmeli, güçlü noktalar aramalı, pusu kurmalı, potansiyel hedeflerin yerlerini aramalı, modern avcılık teknolojilerini kullanmalı ve modern avcıların yaptığı her şeyi yapmalısınız.

 Wild Torrentle'ın Hunter Çağrısı İndir

Sanal maceraların oyun alanlarının artık ilginç ve orijinal maceralar sağlayamayacağını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Bu kez, TheHunter Call of the Wild adlı bir oyun projesi şeklinde sizin için güzel bir hediyemiz var uzun bir yolculuğa çıkmayı ve basit bir hayvan ya da avcı rolünü üstlenmeyi önerir. Aslında, sadece maceraya dalmanız ve sadece 50.000 km2’ye ulaşan hayvanlar ve doğa tarafından yaşayan geniş evrende sunulacak tüm oyun dünyasını dikkatlice incelemeniz önerilecek. Ve tüm bunlar araştırma ve daha sonra vahşi bir seyahat hissi oluşumu için mevcut olacak. Oyun 8 kişiye kadar olan oyuncular için tasarlanmıştır, böylece arkadaşlarınızla ilginç bir macera yaşayabilir, geniş alanları keşfedebilir ve oyun motoru Apex’in yardımıyla oluşturulan güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Sadece The Hunter Call of the Wild torrent’i  ücretsiz olarak indirmeye devam ediyor  ve hedeflerinize ulaşmak için bir maceraya çıkabilirsiniz.

Ücretsiz indir Vahşi torrent TheHunter Call. Oyun evreni, oyunculara harika bir macera sunan benzersiz projeyi her zaman yeniledi. En göze çarpan projelerden biri The Hunter: Call of the Wild. Bununla birlikte, deneyimli bir avcı veya vahşi hayvanlar olmak için unutulmaz bir yolculuğa çıkıyorsunuz. El değmemiş doğanın olağanüstü büyüleyici güzelliğinin tadını çıkarabilir, renkli yerleri büyük oyun evrenini keşfedebilirsiniz. Hayvanların alışılmadık bitkiler yetiştirdiği ve büyüdüğü bölgenin alanı yaklaşık elli bin kilometrekaredir. Ayrıntılı bir çalışma için tüm açık alan. Proje en fazla sekiz kullanıcı için tasarlandığından, oyunun keyfini arkadaşlarınızla birlikte yaşayabileceksiniz. Apex motoru kullanılarak inanılmaz güzellik yaratıldı. Alışılmadık bir şey denemek ve büyük ölçekli bir eylemin parçası olmak istiyorsanız, The Hunter’ı indirmeniz yeterlidir: Sitemizin uygun bir menüsünü kullanarak Wild torrent’i arayın. Hedeflerine ulaşmak için size bol bol fırsat verilecek.

 Wild Torrentle'ın Hunter Çağrısı İndir

Projenin özellikleri:
– İnanılmaz büyüklükte oyuncular evren mevcuttur, sanal dünya araştırmaya açıktır. Egzotik bitkiler ve büyüleyici olaylarla çeşitli doğal yerleri açmadan önce.
– Vahşi hayvanların doğal ortamına girmenin, davranışlarını, alışkanlıklarını ve özelliklerini güvenilir bir şekilde simüle etmesi gerektiğini belirtmek gerekir. Bu aynı zamanda gıda zinciri için de geçerlidir.
– Geliştiriciler eğlence ve zevk için çok ilginç yerler yarattı, burada orman çalılıkları, bataklık arazisi, geniş çayırlar, dağlar ve alçaklar, göller, nehirler ve daha fazlasını göreceksiniz. Doğal alanların her biri mümkün olduğunca gerçekçi.
– Bir avcı olmayı seçerseniz, kendi macera haritalarını çizin. Önemli pasajları, avcılık kulelerini vb.
– Vahşi faunayı avlamak üretkendi, hedefin alışkanlıklarını, tuzakların, tuzakların ve tuzakların en iyi seçeneğini incelemek gerekiyor. Gecikirseniz, avlarını kaçırma riskiniz vardır.
– Igrodely çok çeşitli silahlar uyguladık, böylece avlarını yakalamak için en uygun seçeneği seçebilirsiniz. Avcılık size bağlı olarak hem uzun hem de yakın mesafeden yapılabilir.
– Seri on yıl boyunca gelişti ve modernleşti ve yeterince yüksek bir seviyeye ulaştı. Birçok nitel değişiklik yapıldı, bu yüzden proje sadece mükemmel bir görünüm değil, aynı zamanda baş döndürücü bir maceraya dalmanıza da izin veriyor. Önemli ölçüde genişletilmiş ve işlevsellik.
– Silahlara ek olarak, belirli bir silahın ana amacını değiştirmeyi mümkün kılacak her türlü değiştirici arasından seçim yapabilirsiniz. Misyonları gerçekleştirmede başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak susturucular, kapsamlar, yemler ve diğer öğeleri seçebilirsiniz.

Simülatör yaban hayatı ve avcılık her zaman geleneği onurlandırırken yuva genişliyor. Düzenli olarak geliştirilmiş motor ve grafikler. Süreçten büyük keyif alacaksınız.

Özellikler repack:
Kesmeyin / hiçbir recoded
Oyunlar Sürüm: 1.3
Ek yazılım (isteğe bağlı)

Sistem gereksinimleri:
✔ İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10 – sadece 64 bit için!
✔ İşlemci: Intel i3-4170
✔ RAM: 4 GB RAM
✔ Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 1GB VRAM
✔ Disk alanı: 17 GB

Leave a Reply