The Godfather 2 Torrent Indir

The Godfather 2 Torrent Indir

The Godfather 2 Indir

Godfather II vasat, akılsız bir aksiyon hareketi olsaydı, aynı isimdeki oyun en azından kaynak materyaline sadık kabul edilebilirdi. Yine de, Coppola’nın Mafya temalı başyapıtı, bağlam dışı film alıntıları ve unutulmaz hikayesi boyunca serpiştirilmiş bir avuç tanınabilir karakterle, ilhamsız, tekrarlayan bir açık dünya aksiyon oyununa indirgenmiştir. Daha da kötüsü, Godfather II tamamlanmamış bir durumda serbest bırakıldı ve bir Tommy silahından kovuldukları gibi performans sorunları ve hatalarla dolu.

The Godfather 2 Torrent İndir

Corleone ailesinin önemli bir üyesi olan Dominic gibi oynuyorsunuz, görünüşe göre bir dizi önemli sahnede yer almasına rağmen kamera çekimine girmeden epik film üçlemesinden geçmeyi başardı. Michael Corleone’nin en güvenilir adamlarından biri olarak, kendi ailenizi yönetmeniz için bakıldı ve Küba’da kısa bir tanıtım dizisinden sonra, oyunun ayarlanması talimatı verilen küçücük bir New York’ta başlıyor. kendiniz için bir isim yapmak. Bu noktadan sonra, zamanınızın büyük bir kısmı para kazanmak ve sonuçta söz konusu aileleri tamamen ortadan kaldırabileceğiniz bileşiklerine çekilmeye zorlamak için rakip aileler tarafından işletilen işletmelerin kontrolünü ele geçirmek ve korumak için harcanmaktadır. Ne yazık ki,

Bunun nedeni büyük ölçüde The Godfather II’deki silah oyunu ne zorlayıcı ne de tatmin edici. Emrinizde etkileyici bir cephaneniz var ve Magnum ve av tüfeği gibi silahlar gerçekten bir yumruk atıyor gibi hissediyorlar, ancak onları karşı kullandığınız düşmanlar nadiren kendini koruma ile çok ilgileniyor gibi görünüyor. Onların birçoğu sadece kendi yerlerinde dururlar veya size yüklerler ve eğer kafalarına birkaç mermi koymadan önce bir şekilde yaklaşmayı başarırlarsa, ölümcül yaşama kolayca yakalanabilir, delinebilir, boğulabilir veya kafa karıştırabilirler. Bununla birlikte, rakip aileler için çalışan erkekler, kendi ailenize katıldığınız palyaçolara kıyasla dahilerdir. Kullanımları var, ancak önünüzdeki bir kapıdan yürümek ya da oyunun çok yavaş ama kaygan arabalarından birine tırmanmak kadar basit bir şey yapmak bile biraz iş alabilir. Tahmin edilebileceği gibi, her şey savaş durumlarına sokulduğunda ya da her birinin uzmanlaştığı, kasaları kırma, kundakçılık ve kapıları tekmeleme gibi çok özel görevleri yerine getirmeleri istendiğinde daha iyi olmaz.

Godfather II oyunu, 1960’lı yıllarda Florida, Küba ve New York’ta organize suç dünyasında oyuncuları kurarak filmin hikayesinin ötesine geçiyor.

The Godfather 2 Torrent İndir

Michael Corleone tarafından New York’tan Don’a terfi ettikten sonra, oyuncular yeni şehirlere genişler, çünkü aileleri zorla işleyerek, yasadışı suç halkalarını tekelleştirerek ve Amerika’nın en güçlü mafya ailesi olma çabasıyla yeni aileleri yenerek. Oyuncuların imparatorluklarını yönetmelerine yardımcı olmak için The Godfather II, oyuncuların aile işini büyütürken tüm dünyayı denetlemelerini sağlayan yenilikçi bir strateji meta oyunu olan “Don’s View” u tanıttı. Don’s View’u kullanarak, oyuncular rakip ailelerin hareketlerine ve planlarına göz atarken suç halkalarını inşa edebilir, savunabilir ve genişletebilirler. Oyuncular ayrıca bir Made Men ailesi inşa ederek, mürettebat kiralayarak, siparişleri dağıtarak ve en iyi adamlarını saflarına yükselterek organize suç işinde ustalaşmayı öğrenecekler.

The Godfather Pc Oyunu

  1. Önce indirme linkine tıklayarak godfather 2’yi indirin.
  2. Dosyayı ‘Winrar’ veya  ‘7-zip’ kullanarak  çıkarın  .
  3. The Godfather II  Klasörünü
  4. Şimdi açık  Godfather II.exe.part1  , part2 edilir  yüklemeden  otomatik
  5. ‘godfather2’  ikonuna tıklayarak oyunu oynayabilirsiniz  .
  6. Hepsi Yapıldı,% 100 Çalışıyor. CGZ Oyunlar Hakkında Her Şey!

Leave a Reply