The Escapist 2 Indir

The Escapist 2 Indir

5/5 - (1 vote)

The Escapist 2 Indir

Escapists 2, ana unvanın başarısını sağlayan unsurları açıkça bütünleştirir. Tuft, bu Prison Break’ın ilk fikrini klasik sosla karşılama yeteneğine sahipti. Eğlence aslında piksel işçiliğinde tamamen tanınıyor ve bu da budama artı da gerçekten tatmin edici bir mühür sağlıyor. Hayati prensip güvenilir bir şekilde aynıdır: hapishaneden kaçmanın en iyi yolunu keşfetmelisiniz. Temelleri doğru bir şekilde kırmak için, mahkumun tipik bir akşamında dalış yapmak hayati önem taşır. Bunu yapmak için, öğretici bu oyunun temel mekanizmalarına sorunsuz bir şekilde başlar. Bununla birlikte, bu gerçekten minimumdur ve oyundan ilerlemek için kullanabileceği olasılıkların yığınlarını tespit etmek oyuncunun görevi olacaktır.

The Escapist 2 İndir

Bir sızma oyununun aksine, Free Download The Escapists 2 bizi çeşitli hapishanelerden daha fazla filtrelemek ya da korunmamak için çağırdı. Bu ikinci yön bu cüretkar ve uzlaşmaz prensibi kapsıyor. Bir mahkum olarak, kolayca silah alamazsınız, sürekli gözetim altındasınız ve aynı zamanda oldukça kısıtlı bir hareket özgürlüğüne sahip olursunuz. Bu gibi durumlarda, hapishane cehenneminden kaçmanın yolu? İronik olarak, hiçbir şey yapmamakla başlamalıyız. Ya da, daha doğrusu, mahkumlara titizlikle uygulanan kalıpları takip edin. Sabahları cevaplamanız, sonra kahvaltı için sık sık odaya gitmeniz, ardından iş aramak için işe alım ofisini ziyaret etmeniz, söylendiğinizde spor salonunu ziyaret etmeniz, alevler kadar diğer bazı suçlular gibi duş almanız gerekir. söner, uyku için cep telefonunuzu ziyaret etmeniz gerekir… sabah telefonu görünmeden önce. Bu şekilde,

Ama neyse ki, bu günlük şema bu başlığa layık bir kaçış stratejisi oluşturmak için birkaç şans bırakıyor. Bu nedenle, spor salonunda egzersiz yapmak, gücünüzü (belirli aktiviteleri yürütmek ve darbeler sırasında ortaya çıkan zararı arttırmak için faydalı) veya kendi türünüzü (vücut aktivitelerinin çoğunun tetiklediği dayanıklılığın azaltılmasını kısıtlar) artırmanıza izin verir.

Bu şekilde, uzun süre, gittikçe daha fazla paraya ve eşyaya sahip olacaksınız, böylece merak etmenizi sağlayacak fırsatlar. Benzer bir şekilde program kesintilerinizi, kapı bekçilerinin geliştiricileri Ekibi 17’yi görmek ve ayrıca bu yerin jeolojisini de tahmin edilebileceği kadar dikkate almak gerekir. Cezaevleri gerçekte muazzamdır ve bu nedenle, her durumda size şans için daha fazla yöntem sağlamak için birkaç tanesi fırtına mahzenlerine ve hava kanallarına gerileyen birkaç ölçüm üzerine dağıtılmıştır. Kısa eğitim egzersiz hapishanesine rağmen, eğlence on avuç içi ölçüm sunuyor, bu da avuçlara ve uzun süreli oyun sürelerine işaret ediyor. Canlandırıcı bilgiler, Escapists 2  Okyanus Oyunları tek bir hapishaneden başlayarak çok fazla tekrarlama inancını ortadan kaldırmak için yeterince değiştirilmiş konu hapishanelerini göstermenin en iyi yolunu bulur. Çok West Fort, hapishaneye dönüştürülen bir giriş noktası, bir kamp, ​​51. Bölge tarafından taşınan bir askeri düzen ve sadece bir uzay istasyonu oyun alanları. Bu yeni yer aynı zamanda mobil eğlence tesisleri kavramını da sunuyor. Önemli ölçüde daha fazla sevinç.

Ama şu anda kimsenin mükemmel olmadığı gerçeği ışığında rahatsız edici hedeflere hitap etmek için mükemmel bir fırsat, Indirin indirin Escapists 2 ihmal edilmeden uçmuyor. Bu çizgiler boyunca, gözaltında tutulan kişilerden verilen görevler, özdeş bir parça içinde ya da diğerine göre tek bir ölçümle başlayıp başlamamaya bakılmaksızın, genel olarak güvenilir bir şekilde eşit olacaktır, oysa birkaç zamanın dışarı çıkma teknikleri ortaya çıkacaktır. Tespit edilmesi son derece zor. Daha sonra, program kavramı mutlaka tartışmanın devam eden tartışmasından donukluğun bir kısmını başlatır ve bu da şüphesiz hasta oyuncularını koyabilir. Ek olarak, her bileşenin genel müzikalitesi biraz yalnızdır. Bir dakikayı almak için yaklaşık bir dakika kadar kaydırılan zaman, kırılmamızı göze batmayan bir şekilde programlamamıza izin vermek için bile çok hızlıdır, çünkü herhangi bir senaryoda arzu edebiliriz, bu arada programların eylemlerini tutmaz. oldukça yorucu olmak. Kritiklik ve aşamalılık duygusu arasında gidip geliyoruz, ki bu oldukça ağırlaştırıcı. Olabildiğince, bu özellik benzer şekilde bu mantığın cazibesinin bir parçasıdır ve açıkça mantığın yepyeni önemi vardır.

Bu Escapists 2 Zindan ve Koli Bantı Özellikleri

İşletim Sisteminize ilk yüklemeden sonra deneyimleyebileceğiniz bu Escapists 2 Dungeons ve Duct Tape’in temel özellikleri aşağıdadır.

  • Harika indie, simülasyon ve strateji oyunu.
  • Yüksek detaylı 3D versiyonları ve bulmaca oyun stilleri var.
  • Kütüphaneye bağımsız bir giriş ekleyin.
  • Yüksek çözünürlüklü dokular var.
  • En şok edici değişikliklerden birkaçını bir araya getirir.
  • Harika görseller var.

Leave a Reply