The Culling Indir

1.3/5 - (19 votes)

The Culling Indir

The Culling, zanaatkar yönleri olan çevrimiçi bir hayatta kalma savaşı royale oyunudur. Diğer 16 oyuncuyla bir haritaya atılın, ganimet ve erzak için toplayın ve ardından zehirli bir gaz bulutu yaklaşırken kendinizi savunun.

Yaşlı köpek

İlk olarak 2016’da erken erişim oyunu olarak piyasaya sürülen The Culling, bir bariyer oyun alanını küçültürken bir haritayı keşfetmeye odaklanan oldukça yeni bir battle royale oyun tarzına sahip sağlıklı bir oyuncu tabanı buldu. Bir yayın PUBG / Fortnite dünyasına hızlı ilerleyin ve bu açıklama türevsel ve bayat görünüyor. Maalesef, tam sürüm ve sürekli güncellemelere rağmen, İnfaz, zamanla hareket edemedi. Aynı anda bir oyun bulmaya çalışan beş oyuncu ile, çok oyunculu mod, bazı mucizevi canlanmayı engelleyerek etkili bir şekilde ölüdür. Bu, bitiremeyecek kadar sıkıcı olan temel bir oyuncuya karşı bot modu, gülünç bir ganimet kutusu sistemi ve tam olarak sıfır öldürme ile binlerce kişinin hakim olduğu küresel bir sıralama tahtası bırakıyor.

The Culling Indir

Maçlar yaklaşık 20 dakika sürüyor ve savaş alanı oyuncuların sonuncusu olduğunda, haritanın büyük bir kısmı, yarışmanın son aşamalarını daha küçük bir alana odaklamak için zehirli gaz bulutlarıyla doldu. Şiddet esas olarak çatışmadan oluşur ve yazarlar, oldukça büyük bir dizi farklı hareket getirmeye izin veren kapsamlı bir savaş sistemi hazırladılar. Örneğin bloklar oluşturabilir ve düşmanları itebiliriz. Doğrudan tuzağa. Yakın dövüş silahları arasında diğerlerinin yanı sıra palalar, baltalar, mızraklar ve çekiçler bulabiliriz. Silahlar ve yaylar da var, ancak oyuna hakim değiller çünkü onları bulmak zor ve cephane miktarı her zaman az.

Tuzaklar, mayınlar, sivri uçlar, uzaktan patlatılmış patlayıcılar veya keskin sopalarla doldurulmuş çukurlar gibi oyuncu tuzakları ipotek ettirilerek de önemli bir rol oynar. Maçların kısa olması, oyuncuların yem rolünü oynamaya zorlandıkları anlamına gelir, çünkü düşman tek başına tuzağımıza gelene kadar sessizce beklemek nadiren beklenen sonucu getirir. Oyun aynı zamanda oldukça fazla sayıda yararlı öğeden yararlanmanıza izin verir ve basit bir işçiliği sistemine sahiptir. Oyundan önce, çeşitli yararlı bonuslar ve beceriler sağlayan düzinelerce olası üç avantaj seçiyoruz. Bunların tümü her oyunun başlangıcından itibaren mevcuttur ve kademeli bir kilit açma sistemi yoktur. Eğlence noktalı, rastgele büyük harfle yazılmış cömertçe ödüllendirilen etkinlikler, ancak katılımın gönüllü olduğu.

Fortnite ve PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, en başarılı Battle Royale oyunlarından ikisidir. Yine de, aynı derecede ilginç olan ve amacımız ne olursa olsun hayatta kalmak olan bu çevrimiçi aksiyon video oyunu türünün pek çok hayranını cezbetmeyi başaran başka oyunlar da var.

FPS olarak sunulan bir Battle Royale oyunu

En ilginç alternatiflerden biri  , 16 oyuncuya kadar tüm maçları içeren açık bir dünyada geçen bir  hayatta kalma oyunu olan The Culling’dir . Tek oyunculu modda veya çiftler halinde oynanabilir, maçlar yaklaşık 20 dakika sürer ve aynı türdeki diğer oyunlardan farklı olarak, bir FPS gibi birinci şahıs modunda oynanır.

Orada bir sürü olacaktır  kendini korumak için kullanıcı için kullanılabilir her türlü yapıların veya kurmak tuzaklar yanı sıra silah, patlayıcı, zehir gazının her türlü … Ve biz oyunda yeni kilometre taşları maçları kazanıp kilidini olarak, biz Temelde ekipmanlarımızı geliştirebileceğimiz madeni para olan FUNC alacağız.

In  itlafı , hepimiz aşağıdaki işlevleri ve özellikleri arasında geleceğim:

 • Silahlar: baltalar, bıçaklar, mızraklar, bıçaklar, silahlar, meşaleler, çekiçler, tüfekler …
 • Tuzaklar: mayınlar, uzaktan kumandalı patlayıcılar, tuzaklar …
 • Eşyalar: sırt çantaları, sis bombaları, izleme cihazları … Ancak, envanter alanı sınırlıdır, bu yüzden gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu iyi düşünün.
 • Nesneler yapın: temel silahlar, bir sürü tuzak, bandaj, zırh yapın …
 • Avantajlar: Her oyuncu oyunun sonunda 3 avantaj seçebilir. Bu önemli çünkü nasıl oynayacağımızı belirleyecek. Örneğin, savaş bonusları veya zanaat becerileri vardır.
 • Airdrop’lar: temelde oyunu bozan ve silahlar, tuzaklar ve diğer öğeleri içerebilen özel donanım paketleri. Ancak bunlara başvurmak, onları çalmak isteyecek diğer oyuncuların dikkatini çekebilir.
 • FUNC: Karakteriniz için iyileştirmeler satın almak için oyunun resmi para birimi.
 • Oyuncunuzu özelleştirin: Karakterimizin saçı, kıyafetleri, cildi veya cinsiyeti gibi yönünü değiştirmek için 1500’den fazla farklı seçenek var.
 • Haritalar: iki harita veya senaryo, bir ada ve eski bir hapishane olan Cul County Correctional.
 • Savaşmaya başlamadan önce uzman olabilmeniz için öğrenmemiz için öğreticiler ve bir alıştırma modu var.
 • İlerleme sistemi: Oynadıkça ve uzmanlaştıkça, karakterinizin seviyesi artacak ve yeni özelleştirme seçeneklerinin kilidini açabileceksiniz.

Ne kadar eğlenceli olabileceğini görmek için sizi oyunun oynanışına bir göz atmaya davet ediyoruz. Ayrıca, çok oyunculu oyunları seviyorsanız, bunun harika bir seçenek olduğunu unutmayın. Bununla birlikte, bu oyundan gerçekten en iyi şekilde yararlanmak istiyorsak, donanım gereksinimleri üst seviyenin biraz üzerinde olabilir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...