The Crew 2 Indir

The Crew 2 Indir

Bu oyunun yaratıcıları olan Ubisoft formuna sadık kalarak, detaylara ve gerçekçiliğe olan ilginin başka bir seviyeye çekildiği devasa bir açık dünya simülasyonu bulacaksınız.

Bu Aksiyon Paketli Arcade Tarzı Epik’te Süper Arabalar, Sürat Tekneleri ve Uçaklarla Yarış

Nefes kesen yarış arabaları, sürat tekneleri ve uçaklarda hayranlık uyandıran ortamlarda yarıştığını görmek için oturum açan takipçi lejyonlarını bir araya getirirken efsanevi statü kazanın. Popülerliğiniz arttıkça daha fazla yarış stili ve disiplinin kilidini açacaksınız. Bu oyunu bu kadar özel kılan şey, Grand Turismo ve Forza gibi daha ciddi yarış oyunlarının grafiklerinin keyfini çıkarırken kart tarzı oyun mekaniğinde yarışabilmenizdir. Bu şekilde, bir şeye çarptığınızda, zıplarsınız ve yarışmaya devam edersiniz, her şeyi daha eğlenceli ve daha az ciddi hale getirirsiniz. Harita ve menü elden geçirildi ve ilk oyuna göre yeniden tasarlandı. Artık tamamen dışa doğru yakınlaştırabilirsiniz ve üstesinden gelmek için koyu ve koyu kenarlıklarla çerçevelenmiş net bir beyaz grafik teması vardır.

Pek çok yaklaşımda,  The Crew 2 oyunu  , basit bir devam oyunundan ziyade birincil sporun yeniden başlatılması gibi daha fazla hissediyor. Bu nedenle, tondaki dramatik değişim muhtemelen bunun için önemli bir nedendir. Her ne kadar ortam için tüm kıta ABD’sini yeniden yaratmada 2 boyutlu bir salınım aldığı gerçeği başka bir şey olsa da. Daha hafif yöntemi pazarlama kampanyası moduna ve en yeni otomobil türlerinin eğlenceli karışımına hoş geldiniz! Burada yarış disiplinleri var, ancak yine de sınırlarda biraz zor ve bazı şaşırtıcı yetenekleri kaçırıyor.

Yeni aracın eğlenceli karışımı

The Crew 2’nin  benzersiz rekreasyondan ne kadar özgür olduğunu görmek beklenmedik bir durum  . Ubisoft’un önceki birkaç açık global oyunlarında önemli bir değişiklik oldu! Bu, oyuncu odaklı geliştirme üzerine odak noktasına yaklaşıyor, isteğe bağlı sporların büyük seçimleri! Yapılar, bir şeyler yaptığın için ödüller ve The Crew 2 bu rotadan önemli ölçüde nimetler. Eşsiz rekreasyondan gelen cesur suç tavrı, bunun yerine çoktan gitti!

Grand Theft Auto V uçak yarışları ile elde ettiğimiz kanat aksiyonu değil. Her şeyden önce, oyun, bir sonraki büyük yıldız olmaya hazır olduğunuz ülke çapında bir motor sporları festivaline odaklanıyor. Kurulum geleneksel olsa da ve sosyal medya şöhretine odaklanmak iğrenç. Oyuna getirdiği şey renkli ve iyimser bir vibe, etkileyici bir çeşitlilikte farklı disiplinler! Karada, suda ve havada sürüş yapmak çok saçma.

The Crew 2 Indir

Leave a Reply