The Binding Of Isaac Indir

The Binding Of Isaac Indir

Isaac’ın Bağlanması, ağır Rogue benzeri unsurlara sahip rastgele oluşturulmuş bir aksiyon RPG atıcıdır. Isaac, yolculuğunu takiben, Isaac’ın formunu değiştirerek ona süper insan yetenekleri veren ve gizemli yaratıkların savaşlarıyla savaşmasını, sırları keşfetmesini ve güvenlik yolunda savaşmasını sağlayan tuhaf hazineler bulacak. İshak’ın annesi, Tanrı’nın inancını kanıtlamak için fedakarlık yapılmasını talep eden sesini duymaya başladığında İshak, dengesiz düşmanların, kayıp kardeşlerin, korkularının ve sonunda annesinin sürülmesiyle karşı karşıya gelir.

İshak’ın annesi, Tanrı’nın inancını kanıtlamak için fedakarlık yapılmasını talep eden sesini duymaya başladığında İshak, dengesiz düşmanların, kayıp kardeşlerin, korkularının ve sonunda annesinin sürülmesiyle karşı karşıya gelir. 

Oynanış
Isaac’ın Bağlanması, ağır Rogue benzeri unsurlara sahip rastgele oluşturulmuş bir aksiyon RPG atıcıdır. Isaac, yolculuğunu takiben, Isaac’ın formunu değiştirerek ona süper insan yetenekleri veren ve gizemli yaratıkların savaşlarıyla savaşmasını, sırları keşfetmesini ve güvenlik yolunda savaşmasını sağlayan tuhaf hazineler bulacak.

Isaac İndir Bağlama

Isaac’ın Bağlanması Hakkında: Yeniden Doğuş Isaac’ın
Bağlanması: Yeniden doğuş, tamamen yeni, yüksek verimli bir oyun motoruyla (çoğu PC’de 60 fps bekliyoruz), tamamen yeni elle çizilmiş piksel tarzı sanat eseri, son derece parlak görsel efektler, seksi Ridiculon ikilisi Matthias Bossi + Jon Evans tarafından tamamen yeni film müziği ve ses. Oh evet, ve yüzlerce tasarım, yeniden tasarım ve dizi yaratıcısı Edmund McMillen tarafından yeniden ayarlanan geliştirmeler. Kakadan bahsettik mi?

Isaac’ın Bağlanması, ağır Rogue benzeri unsurlara sahip rastgele oluşturulmuş bir aksiyon RPG atıcıdır. Isaac, yolculuğunu takiben, Isaac’ın formunu değiştirerek ona süper insan yetenekleri veren ve gizemli yaratıkların savaşlarıyla savaşmasını, sırları keşfetmesini ve güvenlik yolunda savaşmasını sağlayan tuhaf hazineler bulacak.

Isaac’ın Binding: Afterbirth, 2014’ün yılın roguelike, Isaac The Binding: Rebirth’in kitlesel olarak güncellenen genişlemesidir. Isaac’i yolculuğunda bir kez daha izleyen oyuncular, İshak’ın formunu değiştirerek ona süper insan yetenekleri kazandıran ve gizemli yaratıkların savaşlarıyla savaşmasını, sırları keşfetmesini ve güvenliğe karşı savaşmasını sağlayan tuhaf hazineler bulacaklar.

Isaac Afterbirth’in Bağlanması’nda annenizin bodrum katına kaçmanız gerekir. Isaac Afterbirth’in Bağlanması’nın bu yeni genişlemesinde 55 yeni eşya ve ayrıca çok sayıda yeni odası var. Bu genişleme, gizemli bir yeni patron kavgası olan tamamen yeni bir bölüme de sahip. Oyunun sonu da yeniden düzenlendi. Bu genişleme yeni bir oynanabilir karakter getirdi ve tamamlamanız gereken birçok yeni zorluk var. Bu genişlemenin zafer turu özelliği de var. Tabii ki bu oyunu oynamak için orijinal The After of Isaac Afterbirth olması gerekir. Ayrıca Kuzu İshak Gazabı Bağlama indirebilirsiniz.

Isaac Afterbirth’in Bağlanması’nda annenizin bodrum katına kaçmanız gerekir. Isaac Afterbirth’in Bağlanması’nın bu yeni genişlemesinde 55 yeni eşya ve ayrıca çok sayıda yeni odası var. Bu genişleme, gizemli bir yeni patron kavgası olan tamamen yeni bir bölüme de sahip. Oyunun sonu da yeniden düzenlendi. Ayrıca  ARK Survival Evolved Valguero’yu indirebilirsiniz .

Bu genişleme yeni bir oynanabilir karakter getirdi ve tamamlamanız gereken birçok yeni zorluk var. Bu genişlemenin zafer turu özelliği de var. Tabii ki bu oyunu oynamak için orijinal The After of Isaac Afterbirth olması gerekir. Ayrıca Starbound Bounty Hunter’ı indirebilirsiniz  .

Isaac Bağlama Nasıl İndirilir ve Kurulur: Doğum +

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Isaac’ın Bağlanması: Doğum sonrası + indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasını sağ tıklayın ve “The.Binding.of.Isaac.Afterbirth.Plus.Update.22.zip dosyasını ayıkla” yı tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR, hangi alabilirsiniz  burada ).
 4. The Binding Of Isaac: Afterbirth + klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  XP
 • İşlemci:  Core 2 Duo
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Discreet video card
 • Depolama:  449 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  Evet

[email protected] Administrator
Selam! Benim adım Fahad Ali ve ben Profesyonel Blog Yazarı ve Yazarım. Çoğunlukla Teknoloji, Denemeler, Hikayeler ve Gadget\\\'lar Üzerine Yazıyorum Çünkü Yeni Şeyler Keşfetmeyi Seviyorum. Umarım Yazılarımı beğenmişsinizdir. Teşekkürler

Leave a Reply