The Avengers 2 Indir

The Avengers 2 Indir

Her Marvel Oyunu, onu oynayan birini izlemek için bile oynamak ve büyüleyici bir oyundur. Her zamanki gibi Marvel’s The Avengers oyunu Marvel Studios tarafından geliştirildi ve bu oyunu kolayca oynayabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok süper kahraman var ve kendinizi düşmanlarla savaşırken bulacaksınız ve sizi içindeki kahramanlardan biri yapacaksınız. Böyle muhteşem grafikler ve süper havalı oyun ile oyuna gireceksiniz.

Marvel’s Alliance’a tekrar katılın…

Star Wars: Hero of Heroes veya (daha az bir ölçüde) Angry Birds Epic, Marvel: Avengers Alliance 2 gibi oyunların tadını çıkarın, soyulmuş bir sırt RPG sunar. Marvel’in çeşitli evrenlerinden karakterlere sahip olan odak,  en sevdiğiniz kahraman takımını toplamak ve yükseltmek  ve onları ikonik kötü adamlarla savaşmaktır.

Hedef al

Eğer bu tür hakkında bilginiz varsa, hemen Marvel: Avengers Alliance 2’ye atlayabilirsiniz. Gerçekten, eğer aşina iseniz  , öğretici oldukça gereksiz görünebilir . Bu eğitim bölümü sizi yavaş yavaş daha fazla karaktere, hamleye ve kavramaya hazır sistemlere katılarak kavgaya götürür.

Burada hiçbir şey göze çarpmıyor: her karakterin dönüşünü bekleyin, bir hamle seçin ve ardından yürütmek için bir hedefe dokunun. Üstesinden gelmek için olağan haydutlar ve elbette,  Dr.Optopus  gibi ikonik Marvel kötülükleri yıkmak var.

Tahmin edilebilir, evet, ancak Hawk Eye’ın çeşitli ok saldırılarını kullanmasına, Gamora’nın suikast becerisini kontrol etmesine ve Örümcek Adam’ın kaçırma ve savunmasını geliştirmek için Spider-Sense’i kullanmasına dair bir şey var. Almak için çok şey var, ancak herhangi bir hamleyi unutursanız, sadece simgelerini basılı tutarsanız kullanışlı bir açıklama açılır  .

Yenilmezler 2 İndir

İnsanlarınızı değiştirin

Marvel sargısının dışında ve bu, RPG savaşına katkıda bulunur, diğer her şey  tam olarak oynaması ücretsiz bir oyun beklediğiniz gibi çalışır . Gerçek dünya mullah ile kazanabileceğiniz veya satın alabileceğiniz çok sayıda koleksiyon, satın alınabilir ve para birimi türleri vardır.

Oyun, bunları oyun yoluyla elde etmek için birçok yol sunar, ancak hikaye seviyelerini çalıştırmanın artan dayanıklılık maliyeti ilerlemenizin daha sonra yavaşladığını görebilir  .

Tüm bunlar  hamleleri, yükseltmeleri, eşyaları satın almak ve elbette kahramanları  (veya ara sıra kötülükleri) satın almak için kullanılabilir . Bunların sonuncusu hem Marvel çizgi romanı hem de film kurgusunu kapsar ve harika görünümden biraz çarpıklığa kadar değişir. Yine de bu sadece yakın çekimde ve eylem başladığında, Hydra, AIM ve şirketin çeşitli güçlerini parçaladığınız için bunların hiçbiri önemli değil.

Tam olarak ne düşünüyorsun

Popüler bir format almak ve bir hayran favori franchise uyacak şekilde uyarlamak her zaman işe yarayacak ve birkaç iffy karakter modeline rağmen Marvel: Avengers Alliance 2 formüle zarar verecek hiçbir şey yapmıyor. Bu nedenle  , ilgilenen Marvel hayranları için çok eğlenceli , ancak teklifleri diğer herkes için biraz daha sınırlı.

Marvel Rüyalarınızı Yaşayın

Hardcore Marvel Avengers hayranları oyun geliştiricileri olarak bir araya geliyor, Crystal Dynamics ve Eidos Montreal , Marvel rüyalarınızı yaşamanıza  izin verecek yeni bir Avengers oyunu getiriyor  . Marvel’s Avenger  ,  dünyayı kurtarmak için en sevdiğiniz süper kahramanların rolünü almanızı sağlayacak bir  RPG  oyunudur   

Yeni Avenger Hikayesi

Marvel’in Avenger oyunu, Avengers’ın Avengers Günü için bir SHIELD Hellicarrier üzerinde toplandığı San Francisco’daki West Coasts Avengers Tower’da açılıyor  . Genel halkın Dünya’nın en güçlü kahramanlarıyla yüz yüze kaliteli zaman geçirmesi gerekiyordu. Ancak, bir süper kahraman evreninde olmak, günler her zaman şeftali değildir. Doğal olarak, bir  düşman gelecek ve süper kahramanlar grubu evreni kurtarmakla meşgul olacak 

Bu oyunda,  Görev Yöneticisi adıyla  yeni bir düşman tanıtıldı. Paralı asker ordusuyla birlikte Stark-esque itici silahlarını kullanarak hasara yol açacak. Bir  epik savaş  ardından Taskmaster ve Avengers arasında ensue. 

En Sevdiğiniz Yenilmezler Olun

Bir karakteri ele geçirip tüm hikaye boyunca oynayacağınız diğer rol yapma oyunlarının aksine, Marvel’s Avengers bir  an için oyun sunuyor . Oyun boyunca sadece bir karakter oynamanıza izin vermez. Karakter değiştirmek için oyundan ayrılmak zorunda bile değilsin. Sen olabilir  farklı karakterler oynamak  size düşman savaş olarak. Evet, doğru okudunuz. Kaptan Amerika, Demir Adam, Thor, Hulk ve Kara Dul olabilirsiniz. 

Savaş sırasında, oyun  bir savaş sırasında her Avenger’ı gösteren çeşitli kesme sahnelerine sahip olacak  . Örneğin, Thor Mjolnir’i kullanarak tüm düşmanlarını temizledikten sonra, eylem bir dizi havadaki askerden sonra kovalayan Demir Adam’a geçecek. Daha sonra, savaşa atlayan ve yakındaki tüm düşmanları silen Hulk’a geçecek. 

Bu  karakter odaklı oyun  , oyuncuların oyun için mevcut olan her Avengers karakterini denemelerini sağlar. Ancak,  oynadığınız gibi kafa karıştırıcı olabilir,  çünkü dövüş şeklinizi oynadığınız karakterin becerilerine uyarlamanız gerekir. Sonuçta, bazı Avengers uçabilirken diğerleri olamaz. 

Karakter tasarımı

Marvel’in Avenger’ı çok  Avengers-esque dövüş sahneleri verebilirken, aynı şey karakterlere söylenemez. Oyuncular, oyunun karakter modellerinin  sinematik evren benzerlerinden oldukça farklı olduğunu fark edecekler  . Tony Stark için Robert Downy Jr. veya Kaptan Amerika için Cris Evans yerine, oyun geliştiricileri her karakter için özel görünümler yarattı. 

Doğru, karakterler için özel görünümler yaratarak oyuna özgünlük duygusu verecektir  . Ancak taraftarlar, oyunun MCU filmlerini hissetmesini bekliyorlar. Bu nedenle,   karakterleri ekranda gördüğümüz aktörlerden çok farklı görmek biraz hayal kırıklığı yaratabilir. 

Son Oyun

Avengers filminin hayranıysanız, bu oyun denemeye değer olabilir  . Filmle ilgili sevdiğiniz tüm unsurlara sahiptir. Marvel’in Avenger olan  ince oyun  size her iki verebilir  eylem  ve  macera  ve birlikte gelen  yüksek üretim değerleri . Dahası, aynı anda sadece bir Avenger oynamanıza izin vermez ve karakterlerin film meslektaşlarına benzememesi gerçeğini geçebilirseniz, size  aradığınız Avengers deneyimini verebilir 

[email protected] Administrator
Selam! Benim adım Fahad Ali ve ben Profesyonel Blog Yazarı ve Yazarım. Çoğunlukla Teknoloji, Denemeler, Hikayeler ve Gadget\\\'lar Üzerine Yazıyorum Çünkü Yeni Şeyler Keşfetmeyi Seviyorum. Umarım Yazılarımı beğenmişsinizdir. Teşekkürler
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply