The Amazing Spider Man 2 Torrentle Indir

The Amazing Spider Man 2 Torrentle Indir

The Amazing Spider Man 2

Film oyununun olaylarını alternatif bir şekilde ele alarak ve aynı zamanda oyunculara gelişmiş, ücretsiz bir oyun sunan önceki oyunun hikayesine dayanan üçüncü şahıs aksiyon-macera video oyunu The Amazing Spider-Man 2’de harekete geçin. büyük ölçüde genişletilmiş bir New York City’de dolaşımda web-sling deneyimi.

İnanılmaz Örümcek Adam 2’de oyuncular bir kez daha ikonik Süper Kahramanın rolünü üstlenirler. Yolculuğu boyunca, Örümcek Adam, sevdiği şehre yeni bir tehditle karşı karşıya olduğu için bazı eski düşmanların yanı sıra bazı yeni düşmanlarla karşılaşacak. Anlatı, Örümcek Adam’ın asosyal foto muhabiri personeline Peter Parker’ı, Manhattan’ı tehdit eden Marvel menenüslerinin yönetiminin arkasındaki karmaşık motivasyonları ve benzersiz kişilikleri araştırırken, spot ışığında daha büyük bir rol verecek.

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Torrentle İndir

Spidey olarak oyuncular, çok daha gelişmiş bir Manhattan kentinde serbestçe dolaşabilecekler, bunlardan biri daha canlı, sansasyonel becerilerini kullanmak için daha çekici fırsatlar sunacak. The Amazing Spider-Man 2 video oyununa dökülen geniş derinliğin ve detayların merkezinde, web-slinger’in suçla mücadele çabalarını ödüllendirerek Süper Kahraman davranışını teşvik eden ve suçluluğa izin vermek için sonuçlar ekleyen yeni “Hero or Menace” sistemi Fester. Örümcek Adam’ın web sallanan ve yakın ve kişisel dövüşlerin kişisel markası da çeşitli yeni özellikler görecek.

The Amazing Spider-Man 2, Marvel Comics  karakteri Spider-Man’ın ışığında bir aksiyon-macera video oyunudur  ve 2012’nin Amazing Spider-Man’inin kapatılmasıdır. Beenox tarafından yaratıldı   ve şimdi Spider-Man: Shattered Dimensions, Spider-Man: Edge of Time ve şimdiki öncüsü The Amazing Spider-Man’ı yapan Activision tarafından  yayınlandı . Bu, karşılaştırmalı bir isim olan 2014 filminin ışığında belirsiz.

Dennis Carradine’den sonra, Peter Parker’ın Ben Amca’yı iki yıl önce öldüren adam, “Kasap Katili” olarak bilinen bir seri katil tarafından öldürülür, Peter Parker genellikle uyanık Örümcek Adam olarak adlandırılır ve Carradine’in katilini keşfeder ve onu Ravencroft’a geçirir. cezai delilik için düzeltme tesisi. Oscorp CEO’su Harry Osborn ve çok zengin birey Wilson Fisk, derneklerinin Herman Shultz (Carradine’dan biri) Oscorp Kulesi’ne yaptığı bir grev sonrasında özel bir polis zorunluluğu ve Örümcek Adam’ı içermesi önerilen Özelleşmiş Suç Görev Gücü’ne yardım etmek için koordineli olduklarını bildirdi. Örümcek Adam’ın Herman’dan önce Shocker olmaya ittiği kısa uzman).

Activision tarafından yayınlanan ve Beenox tarafından geliştirilen, 17 Nisan 2014’te yayınlanan açık bir dünya aksiyon-macera video oyunudur. PC Oyunları için PlayStation 4, Android, Xbox One, PlayStation 3 ve Microsoft Windows için yayınlanan tek oyunculu bir video oyunudur. Oyuncunun ihlallere tepki vermesi ve etkili bir şekilde durdurması durumunda, efsane derecesi yükselecek, bunu ihmal etmek Örümcek Adam’ın azalmayı değerlendirmesini sağlayacaktır. Oyuncu Spider-Man’in web atıcılarını güncelleyebilir. Oyunun belirli alanlarında, oyuncu nasıl çalıştığını kontrol edebilir. Oyuncular Peter Parker’ın evine yaklaşır ve odası, oyuncuların birincil hikayeden geçmiş görevleri tekrar etmelerini, güncellemeleri satın almalarını ve mevcut farklı kıyafetleri hazırlamalarını sağlar. Dahası, yeni düşman türleri tanıtıldı.

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Torrentle İndir

Amazing Spider-Man 2, en popüler örümcek süper kahramanını içeren web tabanlı bir aksiyon oyunudur.

Aynı ismin filmine dayanan Amazing Spider-Man 2, ilk oyunu oynadığınızda gelişen açık dünya bir maceradır. New York’ta dolaşıyorsunuz ve birkaç bölümde hedeflere ulaşıyorsunuz.

The Amazing Spider-Man 2’deki eylem, esasen şehrin hamaklarında ıslık çalmaya ve daha sonra kıçınızı tokatlamak veya ihtiyacı olan birine yardım etmek için etrafa sıçramaya dayanıyor.

Eşya satın almak veya yeni becerilerin kilidini açmak için kredi kazanmanıza izin veren yan görevler var. Bu oyunlar için para ödenmesine rağmen, belirli rakipleri yenmek ve tarihte ilerleme kaydetmek için para çekmeniz veya en azından görevleri yan yana oynayarak onları “mükemmel” hale getirmeniz gerekebilir.

Ünlü çizgi roman ve film kötü adamlarının çoğu Electro, Venom ve Green Goblin dahil olmak üzere The Amazing Spider-Man 2’yi canlandırıyor. Her bölümdeki hikayeler, belirli bir kötü adamın kuru değnek etrafında güzelce iç içe geçmiş, bu yüzden hikaye modu büyük bir sevinç. Yan görevler ilk başta eğlencelidir, ancak yakında tekrarlar ve nemlendirilirler, bu da para kazanmak için onlarla oynamak zorunda kaldığınızda sinir bozucu olur.

Amazing Spider-Man 2, ölmeden önce olabildiğince çok negatifi yenmeniz gereken eğlenceli ve stressiz bir oyun olan ‘Arena’ moduna sahiptir. Performansınız, diğer kişilerin çevrimiçi ağlarına ve topladığınız oyunların para birimine göre ölçülür.

Spidey kontrolünü elinize alın

The Amazing Spider-Man 2’nin kontrolleri, özellikle oyunun ilk taksisini oynadıysanız, ustalaşması kolaydır. Ekranın sol tarafı bir joystick görevi görür ve sağ taraf etrafa bakmak için kullanılırken Spidey’in herhangi bir yönde hareket etmesini sağlar.

Atlama düğmesi, oyunun gökdeleni üzerinde uçmanızı sağlayan web tabanlı bir kontrol görevi görür. Bu, oyunu dolaşmanın en kolay yoludur. Onu çekmek çok eğlenceli, ancak ağlarla sürmek biraz zaman alabilir ve uçuş sırasında yön değişiklikleri özellikle gurur verici.

Amazing-Spider-Man 2 filmindeki kavga üç eylem düğmesine dayanıyor. Onları ölümcül efektler için kombinasyonlar toplamak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, Spider-Man becerilerinizi geliştirmek için sürekli olarak yeni hamleler ekleniyor.

Tıpkı sinemadaki gibi

Şaşırtıcı Spider-Man 2 güzel bir şekilde sunuldu ve konsolda klasik süper kahraman başlığı var. Örümcek Adam’ın kendisi gökyüzünde süzülüyor veya kötü adamlara kızıyor olsun, güzel çizilmiş ve animasyonlu.

The Amazing Spider-Man 2’nin New York versiyonu, Grand Theft Auto Games kadar ayrıntılı olmasa da, oranları ve çeşitliliği ile muhteşem.

Sinematik müzik bölümü aksiyona mükemmel uyum sağlar ve ses çıkışı önceki oyuna göre büyük bir gelişmedir. Spidey’in şımarık şişleri süper kahramanların doğası için çok doğrudur, ancak yorumları sıklıkla tekrarlanır ve eğlenceli şeyler hızla sinir bozucu olur.

Amazing Spider-Man 2’deki performans mükemmel değil. Kare hızı zamanla azalır ve aynı anda çok sayıda karakter varsa oyun yavaşlayabilir. Aynı zamanda pilinizde gerçek bir heyecan yaratan bir oyundur.

Amazing-Spider-Man 2, modern oyunlarda her zaman daha yaygın olan internete her zaman bağlı olmanızı gerektirir. Ne yazık ki, testleri sırasında bazı oyun bağlantısı sorunları vardı, bu yüzden oyunun asılı kalması veya yüklenmesi önlendi. Bu yaygın bir kullanıcı şikayeti gibi görünüyor ve umarım bu Gameloft’un yakın gelecekte çözeceği bir sorun olacaktır.

Marvel hayranları için bir tane

Harikalarına rağmen, Amazing Spider-Man, Spider-Man hakkında 2 çizgi roman ve film hayranını memnun edecek. Ancak, bazı kişilerin öğelerin kilidini açmak ve ücretli oyunda ilerlemek için uygulama içi satın alımlar için ödeme yapmak zorunda oldukları anlaşılabilir.

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Torrentle İndir

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 3800+
 • Rastgele erişimli hafıza: 3 GB
 • İşletim Sistemi: Windows XP
 • VİDEO KARTI: Shader Model 3 destekli DirectX 9.0c. Nvidia GeForce 8800 GT / AMD Radeon HD4770
 • PİKSEL GÖLGESİ: 3.0
 • VERTEX SHADER: 3.0
 • SES KARTI: 3.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 9 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 512 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.4 GHz / AMD Athlon II X4 2.6 GHz
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows XP
 • VİDEO KARTI: Shader Model 3 destekli DirectX 9.0c. Nvidia GeForce 285 GTX / AMD Radeon HD4830
 • PİKSEL GÖLGESİ: 3.0
 • VERTEX SHADER: 3.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 9 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 512 MB
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply