Test Drive Unlimited Indir

5/5 - (1 vote)

Test Drive Unlimited Indir

Test Drive Unlimited 1 Repack Free İndir PC için Son Sürüm, Tüm dosyalar ile bu Oyun yüklenmeden önce manuel olarak kontrol edilir ve yüklenir, Bu PC oyunu sorunsuz bir şekilde sorunsuz çalışıyor. PC’nin desteklenen donanım sürümü için Test Drive Unlimited 1 Repack’in tam çevrimdışı yükleyici kurulumudur.

Daha önce Free-Roaming sürüş oyunlarını gördük, fikri hiçbir zaman tam potansiyeline alışmamış ve kesinlikle çevrimiçi değil. Test Drive Unlimited, tüm bir Hawaii adasının ayarı ve biraz lastik döşemeniz için 1.000 milden fazla bükümlü tropikal asfalt ile tüm bunları değiştirmek için ayarlanmış görünüyor.

Pencerenizden koşan pitoresk manzaraların yanı sıra, ada yeni araçlar, para cezası vermeye hazır yerel bir polis gücü, çeşitli CPU zorlukları (standart yarışlardan nakliye gibi görevlere kadar) satın alabileceğiniz bir dizi araba bayisine ev sahipliği yapıyor. zarar görmeden bir araç), bir dizi giyim mağazası ve hatta satın almak için evler. Bir ev sahibi olmak, araçlarınızı depolamak için daha büyük ve daha iyi garajlar için fırsat sunarken, giyim seçenekleri, diğer insanların oyun içi pencerelerini sardıklarında kıyafet duygusuyla alay etme şansı verir.

Test Sürüşü Sınırsız İndirme

Geliştiriciler Eden Games, aralarından 125’in üzerinde lisanslı araç takılmışken, aralarından seçim yapabileceğiniz oldukça etkileyici bir araba garajı oluşturdu. yüksek ölçüde arzu edilirlik ölçeğinde. İster bir beyefendinin Aston Martin’i, çevik bir Lotus ya da peşinde olduğunuz Amerikan kasları olsun, herkesin zevkine hitap eder. Dahası, seçiminiz sadece dört tekerlekle sınırlı değil, bir dizi bisiklet daha da çeşitlilik katıyor.

TDU, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı yapmak için çok şey sunacak, ancak oyunun gerçekten parlamayı vaat ettiği yer çok oyunculu. Kendi küçük nişini (‘MOOR’ veya Massively Open Online Racing) oluşturmak için kitlesel çok oyunculu türden liberal olarak ödünç alan TDU, diğer çevrimiçi oyuncuların yanı sıra sokaklarda dolaştığınızı görecek. Eğer bir yarış başlatmak istiyorsanız, bu sadece ışıkların yanıp sönmesi, harita üzerinde ara noktaları ayarlamak ve popolarını tekmelemek durumudur. Hatta bahisler yapabilir veya pembe fişler için yarışabilirsiniz.

Tür için standart olduğu gibi, arabanızı resmi parçalarla ayarlayabilir, sizin ve yarış arkadaşlarınızın sohbet edebileceği, ticaret yapabileceği ve çevrimiçi yarışmalar ve yarışlar düzenleyebileceği araba kulüpleri düzenleyebilirsiniz. Ve eminiz ki Honolulu otoparkında da çörek yapabilirsiniz.

Test Sürüşü Sınırsız! Eden Games ve Krome Studios Melbourne tarafından açık dünya video oyunu olarak geliştirilen ve 5 Eylül’de PlayStation 2, PlayStation Portable, Microsoft Windows, Xbox 360 gibi çoklu platformlar için yayınlanan 2006 yarış oyunudur. Oyunun oyuncuları açık dünya oyununda hem yol hem de yol dışı olarak sürebilirken yollarda dolaşırken yarışçılara meydan okuyabilirsiniz. Şehir yollarını sürerken yağmur ormanlarını, dağları, kumsalları göreceksiniz ve şimdiye kadar hayal ettiğiniz en iyi grafikleri deneyimleyebilirsiniz. Motor ve gövde parçaları değiştirilmiş birçok yeni otomobil, oyuncunun farklı yarışları tamamlayarak satın alması için kullanılabilir. 

Test Drive Unlimited 1 Repack Free İndir Genel Bakış

Test Drive Unlimited dünyasında, oyuncu serbest dolaşım modunda hem yolda hem de arazide sürüş yapabilir ve karşılaştıkları gerçek yaşam yarışçılarına meydan okuyabilir. Yollar, Oʻahu adasının uydu görüntülerinden sonra modellenmiştir. 

Arazi yağmur ormanları ve dağlardan kumlu plajlara ve Hawaii’nin başkenti Honolulu’ya kadar farklıdır. Bununla birlikte, adadaki diğer inşa alanlarının temsil edilmediğini belirtmek gerekir. Ana adanın dışındaki küçük adalarda araç kullanmak mümkündür. Ayrıca TAPSONIC BOLD’u indirebilirsiniz  .

Test Drive Unlimited 1 Repack’in Özellikleri

Aşağıda Test Drive Unlimited 1 Repack Free Download kurulumundan sonra yaşayabileceğiniz bazı şaşırtıcı özellikler vardır, lütfen özelliklerin değişebileceğini ve tamamen PC’nizin bunları destekleyip desteklemediğine bağlı olduğunu unutmayın.

 • Oyun Sürümü: Repack
 • Arayüz Dili: İngilizce
 • Seslendirme Dili: İngilizce
 • Oyun Dosyası Adı: Test_Drive_Unlimited_1_Repack.zip
 • Oyun İndirme Boyutu: 2.5 GB
 • MD5SUM: d47e7208ae41a218ab1c923fd8ec09f6

Test Drive Unlimited 1 Repack Free Download için Sistem Gereksinimleri

Test Drive Unlimited 1 Repack Download’u yüklemeden önce, bilgisayarınızın önerilen veya minimum sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını bilmeniz gerekir:

 • CPU: Pentium 4 / Athlon XP veya daha iyisi.
 • CPU HIZI: Intel P4 @ 2.4Ghz veya AMD Athlon 2800+
 • Rastgele erişimli hafıza: 512 MB.
 • İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP and above.
 • VİDEO KARTI: ATI Radeon 9800 256MB VRAM veya 256MB VRAM’li NVIDIA 6600 GT.
 • TOPLAM VİDEO RAM: 256 MB.
 • PİKSEL GÖLGESİ: 2.0.

Test Drive Unlimited 1 Repack Teknik Kurulum Detayları

 • Video Oyunu Tam Adı : Test Drive Unlimited 1 Repack
 • Dosya Adı : ipcgames.com_Test_Drive_Unlimited_1_Repack.zip
 • Dosya Boyutunu İndir : 2.4 GB. (arka uç dosya boyutundan veya adından sürekli güncelleme yapıldığı için değişiklik gösterebilir)
 • Kurulum Türü : Çevrimdışı Yükleyici / Tam Bağımsız Kurulum

Test Drive Unlimited 1 Repack Nasıl Kurulur

 • Oyunu çıkarmadan veya yüklemeden önce herhangi bir güvenlik veya virüsten koruma programını devre dışı bırakmanız kesinlikle önerilir.
 • Zip dosyasını WinRAR veya WinZip kullanarak veya varsayılan Windows komutuyla ayıklayın.
 • Yükleyici’yi açın ve şartları kabul edin ve ardından programı yükleyin.
 • Paketli dosya parola gerektiriyorsa, her zaman.
 • yükleme her zaman çalışmıyorsa veya takılmışsa, lütfen kurulum dosyalarınızı D: \ Games \ GameSetupFiles gibi basit bir dizine taşımayı deneyin.
 • Hâlâ yardıma ihtiyacınız varsa, Bize Ulaşın sayfamızdan her zaman yardım isteyebilirsiniz  .

Test Drive Unlimited 1 Repack İndir bilgileri

Test Drive Unlimited 1 Repack’i indirmeye başlamak için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Bu tam çevrimdışı yükleyici ve Test Drive Unlimited 1 Repack Free için bağımsız kurulum. Bu, Windows PC’nin uyumlu donanım sürümü ile mükemmel çalışıyor.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...