Terratech Indir

Terratech Indir

Terratech Indir

Terratech oyunu oynamak o kadar kolay değil. Bazı insanlar bunun basit olduğunu düşünürken, oyun kavramını anlamak çok zaman alıyor. Oyunu daha iyi oynamak için bazı şeyleri takip etmek gerekir. İşte oyuncu için birkaç yararlı ipucu –

Flyers

Oyun oynarken oyuncular dümenleri kullanmalıdır çünkü bunlar olmadan uygun kontrolü alamazlar. Böyle bir durumda, teknoloji tüm yer etrafında kayacaktır. Aslında, daha iyi oynamak için fareleri çevirerek yana bakan fanları da eklemelisiniz.

Terratech İndir

Yaratıcı Yapımcılar İçin İnanılmaz Sandbox Araç Üreticisi

TerraTech oyunu benzersizdir, çünkü istediğiniz şekilde kendi araçlarınızı yapmanıza izin verir. Hayal gücünüzün tamamen çıldırmasına izin veremezsiniz çünkü oyunun sınırlamaları vardır, ancak kesinlikle türünün diğer oyunlarından daha yaratıcı bir özgürlük verir.

Diğer Filoları Yok Etmek İçin Araç Filosu İnşa Etmek

Araçlarınızı nasıl inşa edeceğiniz size kalmış. Tehlikeden kaçmak için uçmalarını veya tehlikelerden kaçınmak için hızlı olmalarını veya yavaş ve güçlü olmalarını sağlayın, böylece diğer oyuncuları geri çekmeden alabilirler. İstediğiniz şekilde kendi araçlarınızı inşa edebileceğiniz benzer oyunlar var, ancak bu kadar iyi cilalanmış ve iyi yapılmış çok az şey var. TerraTech, açık dünya binasının MineCraft öncülünü aldı ve araçlara uyguladı.

Bir  kreasyon, savaş ve keşif karışımı ile kendi tasarımlarınızı tasarladığınız ve oluşturduğunuz açık dünya , sanal bir macera oyunu. Düşmanca bir uzaylı manzarasını keşfedin veya yaratıcı özgürlükle tasarım yapın. Seçim senin. Kariyerinize Rastgele oluşturulmuş sonsuz bir dünyada, Kampanya’da kâr ve zafer arayışında Intergalactic madencisi olarak başlayın, arkanıza yaslanın ve Kalpler içeriğinizi Yaratıcı modda oluşturun veya Techs’inizi zamana karşı oynayın ve Gauntlet Mücadelesini yapmaya cesaret edin. TerraTech’te Teknik bina hayal gücünüzü sınırlara kadar genişletmek için birçok oyun modu var!Uzak gelecekte, Dünya’nın doğal kaynakları tükendi ve bir kaynak toplama araştırmacısı olarak, yabancı gezegenlere seyahat etmek ve değerli malzemeler için onları araştırmak sizin işiniz. Ama sen yalnız değilsin! Rakip araştırmacılar, bu yeni dünyaların manzaralarını altüst eder ve onlarınkini korumak için savaşacak ve sizinkini almak için istila edeceklerdir.İzinizi bırakmak için kurnaz ve yaratıcı olmanız gerekir. Çeşitli Madencilik Şirketlerinin yapı taşlarını, silahlarını, tekerleklerini ve kanatlarını kullanarak her amaca uygun çeşitli Teknikler inşa edebilirsiniz. Güçlü zırhlı muharebe araçları, durdurulamaz kaynak toplama makineleri, genişleyen kaynak işleme üsleri veya her üçünün bir melezi olsun – yaratıcılık, dünya dışı başarının anahtarıdır.

Düşmanları öldürmek ve blok aramak

Düşmanları öldürmediğinizde ve engelleri taradığınızda, saptırma, gönderi alışverişinde aldığınız görevlerle ilerlemenize yardımcı olur. Bu görevleri bitirmek size eşsiz kareler sağlar ve ayrıca XP kazanır! Bu nedenle sizi çeşitli lisanslarda yükseltir. Bunu yapmak ve eğlence gününde her birini canlandıran görevler. Başka bir deyişle, bu modda sahip olduğunuz bir pusulayı okuma becerisi.

Açık dünya araştırmak için çok fazla fırsat sunuyor ve içeriden öğrenilmiş gerçekleri gizledi! Varlıklar keşfedilecek, bu yüzden araştırmaya gitmek için açık bir ilham var. Bundan sonra, karşılaştırmalı karşılaşmaların fanatikleri, burada çizilmeye değer karşılaştırılabilir bir karıncalanma hissedeceklerdir. Oranlar  Battletech  , enerjinizin büyük bir bölümünü yatırım yapacağınız yerdir. Alternatif modların her biri beklenenden farklı bir şey sunar. Buna ek olarak, yaratıcı, erişilebilir her kare ile oynama fırsatı verir. 

Araç ve yarış yarat

Şaşırtıcı bir şekilde, bu modda başarıları açma kapasiteniz olmayacak! Ancak, gamerscore desteğine ihtiyaç duymamanız durumunda, eğlencelidir. TerraTech Get download size karelerle oynamak için benzer bir şans sunuyor, ancak bir araç yarış döngüsünü iki parçadan biri yapmak için harekete geçiriyor. Bu ek modların hiçbiri haçlı seferi kadar bağlantı kurmaz, ancak avantajlı yardımcı modlar için yaparlar. Bir araç yapmak ve farklı oyuncuları uzak tutmak bu modun amacı. Bununla birlikte, oynamak için bazı farklı oyuncuları bulmak için yeterince şanslı olmalısınız.

Sonuç – Üst Düzey Bilgisayarlar İçin İnanılmaz Bir Oyun

TerraTech’e benzeyen başka oyunlar da var, ancak bunlardan azı bu oyun kadar erdemlidir, az sayıda grafiksel olarak hoştur ve az sayıda bina seçeneği vardır. Oyun güncellendiğinde ve daha fazla indirilebilir içerik oluşturuldukça daha fazla yaratıcı araç yapısını görmeyi beklemelisiniz.

Leave a Reply