Terraria Indir

Terraria Indir

Fifa 2005 Indir

Oyuncular da araziyi kazabilir. Toprağın altında bazı değerli hazineler olurdu. Ama dikkatli olmalısın çünkü tehlikeli yaratıkların bazıları yerde saklı. Yaratıcılık senin silahın olabilir. Silah gibi silahlara erişiminiz olmayacak. Böylece düşmanlara zarar vermek için basit eşyaları kullanabilirsiniz. Terraria dünyası rastgele üretilir. Bu, bir ortamı zamandan daha fazla görmeyeceğiniz anlamına gelir!

Böylece oyuncular ortamlardan asla sıkılmayacaklar. Yeni eşyalar yap. Gizli hazineleri toplayın. Ayrıca, mağazadan özel ürünler satın almak için para alabilirsiniz. Bu oyundaki tüm karakterler sizin düşmanınız olmayacak. Bazıları yolda oyunculara yardımcı olacak. Ayrıca, bu büyük dünyada hayatta kalabilmek için size harika eşyalar verebilirler. Bu dünyanın savunucususunuz. Kimse düşmanla savaşacak kadar cesur değil. Yani, hepsini yen ve bu topraklardaki tek kahraman ol.

Karakterinizin görünümü değiştirilebilir. Onun için yeni kıyafetler al. Ayrıca yetenekleri de geliştirilebilir. Ancak yeteneklerini daha iyi hale getirmek için yeterli puan kazanmanız gerekir. Terraria, Steam’deki en büyük oyunlardan biridir. Bu ağdaki puanı 10/10’dir. Bu oyunu 200 saatten fazla süredir oynayan birçok oyuncu var!

Terraria İndir

Terraria  , bazen başarılı olmak için en muhteşem grafiklere veya en yenilikçi arsaya ihtiyacınız olmadığını kanıtlayan oyunlardan biridir. Bir ile  klasik 2D platform oyunu  formatında,  Terraria  başarının anahtarı bulmuştur.

Klasiklerden esinlenerek ama ilginç yeniliklerle

Yüzeysel ve yeraltı ayarlarını birleştiren ormanlarda ve ıssız konumlarda maceraperest hareketlerini kontrol ettiğimiz Pitfall gibi 80’lerin klasik oyunlarına benziyor. Bununla birlikte, Terraria  , mükemmel grafikler dahil   etmenin yanı sıra, yolda bulunan kaynakları kullanarak, gerekli tüm unsurları üretmek için eylemler yapmak gibi RPG oyunlarını hatırlatan unsurlara sahiptir .

Terraria kaç yaşında?

Bu  çapraz platform  oyunu Mayıs 2011’de ortaya çıktı. Hayatta kalma deneyimi başlangıçta PC cihazları için geliştirildi ve o zamandan beri  kontrol konsolları, el bilgisayarları ve mobil cihazlar seçiminde çapraz oyun seçeneklerine dönüştü  .

Video oyununu açtıktan sonra, tüketiciler Tek Oyunculu  veya  Çok Oyunculu  modlarını seçebilirler  . Karşılama ekranı içinde görünüm sağlamak için aşağıdakileri  BaşarılarıDoku PaketleriAyarlar ,  ve  Çıkış .

Bir Terraria dünyası ne kadar büyük?

Oyunun başında kullanıcılardan  bir oyuncu seçmeleri istenir  . Cihazda henüz bir katılımcı oluşturulmamışsa, sağ alt köşedeki Yeni ” yi bulup düğmesini tıklayarak yeni bir katılımcı oluşturun . Bu pencerede,  karakteri adlandırma seçeneği  modla birlikte görüntülenir:  YolculukKlasikOrta Çekirdek ve  Hardcore .

Yolculuk modu yaratıcılığa adanmıştır  . Klasik arena özgünlüğü korur  ; Mediumcore ve Hardcore modu oturumları affetmez ve  zordur .

Pencerenin üst simge çubuk üzerindeki İkinci seçenek yeteneğidir  tercih görünüm  ve  cinsiyet  karakteri. Hem kadın hem de erkek avatarlar için, oyuncular bardaki düğmelerin geri kalanını seçerek kozmetik özelliklerini değiştirebilirler: ağırlık, kıyafet vb. Bu dövüş veya uçuş alanındaki grafikler temel ancak ilginç.

İdeal şampiyon tamamlanmasının ardından, bir  Dünya  gerekecektir  dövme . Avatar açılır penceresine benzer şekilde, ekranda bir ” Dünya Seç ” seçeneği görüntülenir; önceden kurulmuş bir alan yoksa “Yeni” yi seçin.

Yeni bir dünya inşa etmek, bir isimtohumboyutseviye , vb. Oluşturmak. Alanın  boyutlandırılmasıyla ilgili olarak, aralık yapıların sayısına  ve   bölgeyi tamamlamak için gereken süreye dayanmaktadır  . Küçük bölgelerde, orta veya büyük genişliklerde olduğu kadar arazi olmayacağından, oyuncular daha kolay ve daha hızlı dolaşabilirler.

Topluluk, avatarların karmaşıklık seviyelerine karar vermek gibi, dünya için dereceyi seçer: Yolculuk, Klasik,  Uzman ve  Usta . Rastgele “,  Yolsuzluk ” ve ” Kızıl ” yöntemlerinden seçim yapılabilir. Ancak daha basit bir oyun için,  öğrenilecek düşmanlarda daha az değişiklik olacağından Yolsuzluk’u seçin  .

Oyunun amacı nedir?

Bu yolculukta, oyuncular  patron  olarak adlandırılan birçok düşmanla  karşılaşacaklar . Bu canavarlar çok sayıda varlık olarak gelişir: bombus arıları, yılanlar, vb. Amaç son patronu yenmek:  Ay Lordu .

Envanter  mevcut bireylerin sol üst köşesinde içinde değerlendirilebilir. Adı  her aracın edilecek  listelenmiş  yukarıda  seçilen öğe. Oyuna girdikten sonra ilk görev,  bir balta ile ağaçları keserek yapılabilecek  bir üs inşa etmektir  . Ahşap alındıktan sonra, evi inşa etmek için malzemeyi kullanın.

Slimes olarak bilinen varlıklar  cesaretlendirmeyi  sever; tarafından  tahrip  bunları, toplum meşaleler oluşturabilirsiniz. Gündüz  ise  daha güvenli  düşmanların her zamankinden daha büyük bir tehdit mini canlılarını karanlıkta katılımcıyı bekliyor olarak, gece daha yarışmacı için.

Silah yaratmak   hayatta kalmak için kritik bir kavramdır; onları yapmak ve kavernöz  manzara keşfetmek için taştoplamak için derin yeraltı  delve . Kaynakları hazırlama gerçekleşir  tezgah  varlıkları kılıç, yay gibi ve oklar inşa edilebilir.

Terraria’nın Özellikleri:

  • Canavarlara karşı dünyayı savun
  • 2D grafiklerle rastgele oluşturulan ortamlar
  • Daha güçlü olmak için yeni ürünler hazırlayın
  • Durdurulamaz olmak için becerilerinizi geliştirin!

Minimum sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 512 MB
  • Sabit Disk Alanı: 200MB
  • Ekran Kartı: 128mb Video Belleği, Shader Model 1.1 yeteneğine sahip
  • DirectX®: 9.0c veya Daha Yüksek

Leave a Reply