TeamViewer Indir

5/5 - (1 vote)

TeamViewer Baixar

TeamViewer, babasının PC’sini yapmaması gereken bir şeye girdiğinde ve aniden kendini araç çubuklarında Cehennemin Yedinci Çemberinde bulduğunda düzeltmek için önde gelen araçtır. Bu popüler uzaktan yardım hizmeti, Windows, Mac ve akıllı telefonlarla etkileşimler dahil olmak üzere platformlar arası bağlantılar yapmanızı sağlar. Başka bir deyişle, babanız rahatlayabilir çünkü artık telefonunu uzaktan da düzeltebilirsiniz. Burada , herhangi bir Android’e uzaktan nasıl bağlanacağınızı ve herhangi bir masaüstü bilgisayar aracılığıyla teknik yardım sağlayacağınızı açıklıyoruz  .

TeamViewer’ı kullanmak için neye ihtiyacınız var?

Önceki sürümlerde olduğu gibi, bağlanacak her iki cihaza da TeamViewer istemcilerinin kurulu olması gerekir. PC için standart istemciye ihtiyacınız olacak, Android’de hangi uygulamayı yükleyeceğinizi doğru seçmelisiniz. TeamViewer Uzaktan Kumanda, cihazdan diğer cihazlara bağlanmak için kullanılan bir uygulamadır, ancak bugün ihtiyacımız olan şey bu değildir. TeamViewer QuickSupport  , aradığımız kişidir, çünkü ASSISTANT’a değil, özellikle desteklenen CİHAZ’a odaklanan bir dizi özellik sunar.

Her iki istemciyi de (PC bir ve Android bir) yükledikten sonra, telefonu önce bir kez başlatmalısınız ve başlatıldığında, yardım edilecek bilgisayarı kullanan kişiye göndermeniz gereken dokuz haneli bir tanımlayıcı göreceksiniz. bağlanabilir. PC istemcisinin başlangıç ​​menüsünde Bilgisayarı uzaktan kontrol et  bölümünü ve altında ilgili bilgisayarın kimliğini doldurmak için bir boşluk göreceksiniz  . Sonra bağlanmak için düğmeye tıklayın ve hazırsınız.

TeamViewer İndir

Uzaktan ne yapabilirsiniz?

Önünüzde birkaç sekmeden oluşan uzaktan kumanda paneliniz var. Ana cihaz, bir sohbet penceresinin yanında bağlı cihazın ekranında gerçek zamanlı olarak neler olduğunu gösterir, böylece cihaz kullanıcısıyla konuşabilirsiniz. Aksi görünse de, TeamViewer’ın ücretsiz sürümü uzak ekranda dokunma hareketlerine izin vermez, ancak bir dakika içinde göreceğimiz birkaç bakım görevi yapabilirsiniz. Yapabileceğiniz şey, bir parmak simgesinin görünmesi ve belirtilen alanı göstermesi için akış olan ekrana tıklamaktır. Fikrin, her bir uzaktan eylemi denetlerken akıllı telefonun önündeki kişiye uzaktan yönlendirme yapmak olduğu oldukça açık olmalıdır  .

Bununla birlikte, Panel sekmesinden bir dizi otomatik eyleme erişiminiz vardır. Orada cihazın temel bilgilerinin bir özetini görebilirsiniz – model, alan, kullanılabilir RAM, pil durumu – ama gerçekten ilginç olan bit başka bir yerde yatıyor. Uygulamalar bölümünde, yüklü tüm uygulamaların bir listesini görüntüleyebilir ve hatta uzaktan kaldırabilirsiniz. Cihazda her eylemi onaylamak için bir açılır pencere görünecektir. Ayrıca, ayarlar bölümünden protokoller ve erişim şifresi de dahil olmak üzere WiFi ağlarıyla ilgili ayarları düzenleme olanağınız vardır.

Ayrıca, ekranınızın sol üst kısmında, cihazlar arasında her iki yönde de her tür dokümanı aktarmanıza olanak tanıyan özellikle kullanışlı bir dosya gezgini var. Bu, yedekleme yapmak veya doğrudan APK biçimindeki uygulamaları göndermek için mükemmeldir (bildiğiniz gibi zaten uzman olduğumuz bir şey).

TeamViewer başka ne yapabilir?

TeamViewer 12 beta çıktı ve ana erdem, diğer akıllı telefonlardan akıllı telefonlara yardım sağlayabilmeniz ve böylece bir masaüstü bilgisayar üzerinden bağlanmaktan kaçınabilmeniz. Tek rahatsızlık, bu özelliğin yalnızca aracın ücretli sürümünde mevcut olmasıdır (yıllık abonelikte gelir).

Masaüstü veya mobil cihazınız üzerinden kolay uzaktan masaüstü erişimi

TeamViewer, nerede olursanız olun başka birinin bilgisayarına erişmenizi sağlayacak bir yazılımdır.

Bağlandıktan sonra, esas olarak diğer kullanıcının bilgisayarında yapabilecekleri her şeyi yapabilirsiniz. Dosyaları ve resimleri görüntüleyin, oyun oynayın, içerik indirin ve diğer değişiklikleri yapın – tam kontrol avucunuzun içinde veya daha doğrusu ekranınızda.

Kurulumu basit. TeamViewer web sitesinde, yazılımın birkaç farklı sürümü arasından seçim yapabilirsiniz. Tek bir kullanıcı için İşletme lisansını indirirseniz Premium, aynı anda bir oturum için birkaç kişiye erişim izni verir ve Kurumsal, ekiplerin yazılımı aynı anda en fazla üç oturumla kullanmalarına izin verir. Hangisini kullanmak istediğinizden emin değilseniz ve yazılımın önce nasıl çalıştığını görmek istiyorsanız, deneme çalışması için kişisel kullanım için bir sürüm indirebilirsiniz.

Yazılımı indirdikten sonra, açılır pencerede nasıl kullanacağınızı seçin; kurulum başlayacaktır. Tamamlandığında, tarayıcınızda gerçekten kullanışlı bir eğitim sayfası açılacaktır. Kılavuz, yazılımın nasıl kurulacağını açıklar, arayüzde nasıl gezineceğinizle ilgili ipuçları verir ve toplantılar, yönetim konsolu, ITbrain yönetim platformunun nasıl kullanılacağı ve daha fazlası için TeamViewer’da olağan kılavuzlar sunar.

Sonunda yazılımın ana alanına geçtik. Burada, diğer masaüstü bilgisayarların tüm denetimlerini yapabilir veya başkalarının kendinize ait olmasına izin verebilirsiniz. Arayüzün sol tarafında kullanabileceğiniz farklı işlevleri göreceksiniz. Uzaktan Kumanda sekmesi, başka bir bilgisayara erişim izni vermek istediğinizde gideceğiniz yerdir. Kimliğiniz cihazınıza özeldir ve hemen altında bir şifre görürsünüz. Bu bilgi statik değildir – güvenliğiniz için başlattığınız her oturum için değişecektir. Sağında, erişmeye çalıştığınız masaüstünün kimliğini gireceğiniz “Uzaktan Kumanda Bilgisayarı” göreceksiniz. Bu kimliği girmeden önce, ne tür bir etkinlik yaptığınızı seçin. Sadece tıklayıp diğer bilgisayarı ve üzerinde ne olduğunu görmek isteyip istemediğiniz veya oturum sırasında farklı dosya türlerini aktarabilmeniz gerekecek. Eşinizin kimliğini girdikten sonra, parolalarını isteyen başka bir pencere açılacaktır. Bu, sahip olmak için harika bir işlevdir ve kullanıcıların izin olmadan istedikleri zaman diğer bilgisayarlara erişememelerini garanti eder. Bu noktada, TeamViewer pencereniz ortak bilgisayarın masaüstünde gösterilenleri yansıtır ve hemen hemen her şeyi kontrol edebilir ve görüntüleyebilirsiniz. t Yalnızca izinsiz istedikleri zaman diğer bilgisayarlara erişme. Bu noktada, TeamViewer pencereniz ortak bilgisayarın masaüstünde gösterilenleri yansıtır ve hemen hemen her şeyi kontrol edebilir ve görüntüleyebilirsiniz. t Yalnızca izinsiz istedikleri zaman diğer bilgisayarlara erişme. Bu noktada, TeamViewer pencereniz ortak bilgisayarın masaüstünde gösterilenleri yansıtır ve hemen hemen her şeyi kontrol edebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu program, Windows, Mac ve Linux OS çalıştıran bilgisayarlar ve iOS, Android ve Windows mobil cihazlar da dahil olmak üzere bir dizi cihaz için kullanılabilir.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Aradığınıza bağlı olarak, orada alternatifler için birkaç farklı seçeneğiniz var. Bir ekibin kullanabileceği bir yazılım istiyorsanız, Goverlan Reach’i öneriyoruz. Yazılım güvenli, tüm ilgili cihazlar için şifreli kanallarla ve TeamViewer ile aynı özelliklerin çoğunu sunuyor. Temel fark, arayüzün uzaktan paylaşım yazılımına aşina olmayanlar için biraz kafa karıştırıcı olabilmesidir. Bu yazılım, başka bir kullanıcının bilgisayar yazılımını uzaktan onaracak bir programa ihtiyaç duyan BT alanındaki profesyonellere ve teknisyenlere yöneliktir.

Bizim almak

TeamViewer’ın çok çeşitli farklı kullanıcılar için bir varlık olduğunu düşünüyoruz. Mevcut tüm farklı sürümlerle, kişisel kullanım (annenize yardım etmek gibi) veya aynı anda birkaç bilgisayara veya mobil cihaza toplantılar yapmak ve projeler ve diğer şeyleri uzaktan görüntülemek için kullanabilirsiniz, böylece herkes aynı sayfadadır.

İndirmeli misin?

Evet. İhtiyacınız olan her şey ve kurulumu ve kullanımı çok basit. Şık tasarım ve karanlık mod, gözünüzde kolay olacak uzun süreli kullanıma yardımcı olur. Kurulum süresi sadece iki dakika süren daha düşük uç parçalar için bile harika. Yanlışlıkla yanlış olanı tıklamaktan ve internetteki bir yabancıya bağlanmaktan endişe ediyorsanız, kurulumdan sonra açılan tam rehber gerçek bir hayat kurtarıcıdır. Son derece ayrıntılıdır ve büyük olasılıkla ayarlar, yazılımı kullanarak toplantıların nasıl yürütüleceği ve teknoloji konusunda bilgili olmayanların endişe duyabileceği diğer şeyler hakkında sorularınız yanıtlayacaktır. Evden çalışmak istiyorsanız veya iş bilgisayarınızdan bir dosya almayı unuttuysanız, bu masaüstüne erişebilir ve kendinize gönderebilirsiniz. Daha iyi, bağlı PC’den yazıcılara erişebilir ve başka bir yere yazdırabilirsiniz. Bunlar, yazılımın sadece birkaç işlevidir ve TeamViewer’ı benzersiz ve kullanıcı dostu bir deneyim haline getirmek için sık sık daha müthiş özellikler eklenir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...