TeamSpeak Indir

5/5 - (1 vote)

TeamSpeak Indir

Çok  oyunculu çevrimiçi oyunlar oynarken, arkadaşlarınız  ve takım arkadaşlarınızla birkaç farklı nedenden ötürü iletişim kurmanız gerekir : bir sonraki saldırınız için bir strateji tasarlamadan, düşmanları acımasızca öldürürken rahatlatıcı bir sohbet etmeye kadar.

Çoğu oyunda, diğer oyuncularla mesaj alışverişi yapmanıza olanak tanıyan sohbet seçenekleri bulunur, ancak  metin sohbeti seçenekleri hiçbir zaman ideal değildir  ve çoğu zaman  oyun içi sesli sohbet, arzulanan çok şey bırakır .

TeamSpeak Client 64-bit  , çevrimiçi oyun, eğitim ve öğretim, dahili iş iletişimi ve arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim halinde kalmak için ideal bir araç sunar  . Birincil odak noktası, yüksek güvenlik standartları, mükemmel ses kalitesi ve düşük sistem ve bant genişliği kullanımı ile kullanımı kolay bir çözüm sunmaktır. Bir istemci-sunucu mimarisine sahip olan  TeamSpeak Client 64-bit  , kelimenin tam anlamıyla binlerce eşzamanlı kullanıcıyı yönetebilir. Nasıl çalışır? Kendi sunucunuzu barındırın veya Yetkili TeamSpeak  Ana Bilgisayar Sağlayıcısından bir tane kiralayın  . Sunucu adresinizi konuşmak istediğiniz kişilerle paylaşın. Sağladığınız sunucu adresini kullanarak ücretsiz masaüstü istemcisi aracılığıyla sunucunuza bağlanırlar. Konuşmaya başla. İşte bu kadar kolay!
TeamSpeak Indir

Özellikler ve Öne Çıkanlar

RAKİPSİZ SES KALİTESİ
Entegre otomatik mikrofon ses ayarı, arka plan gürültüsü azaltma ve yankı iptali ile kristal netliğinde, gecikmesiz iletişim elde edin.

GİZLİLİK DAHİLİ
Gizlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, sesli veya yazılı sohbet verilerinize erişimi yoktur ve kayıt olmanız gerekmez.

GÜVENLİK BAŞKA HİÇBİR GİBİ
Entegre  Askeri Düzeyde Güvenlik  standarttır. TS3 ile, AES tabanlı şifreleme tüm sunucu için veya hatta sadece belirli kanallar için etkinleştirilebilir.

GELİŞMİŞ İZİN SİSTEMİ
Güçlü, piyasadaki en iyi hiyerarşik izin sistemi ile tam kontrol altında olun. Kimin konuşabileceğine, kimin kanallara katılabileceğine ve çok daha fazlasına karar verin.

MUHTEŞEM 3D SURROUND SES
Positional Audio ile oyunun merkezinde olun.  Bir sonraki oyun planınızı uygularken size avantaj sağlayan 360º ses ortamında takım arkadaşlarınızı dinleyin .

MERKEZİ OLMAYAN ALTYAPI
Gizlilik ve güvenliğinizden% 100 emin olun. Yazılım her yerden barındırılabilir. Kelimenin tam anlamıyla her yerde. Sunuculara bağlı değilsiniz ve verilerinizi toplamıyor.

MOBİL BAĞLANTI
AFK iken komutlar verin. Android ve iOS için mobil uygulamalarla aksiyondan asla uzak kalmayacaksınız.

OYUN İÇİ OVERLAY
Overwolf’un resmi oyun içi uygulamasıyla gözlerinizi aksiyondan ayırmayın. Ses kontrollerine hızlıca erişin, kimin konuştuğunu görün ve en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda bildirimler ve mesajlar alın.

SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME
Ekipler, ses ve simge paketleri ve temalarla Team Speak’i kişiselleştirin ve müşterinizi kişisel tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin. Kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan yüzlerce eklenti arasından seçim yapın, hatta kendi eklentinizi oluşturun.

YÜKSEK ÖLÇEKLENDİRİLEBİLİRLİK
Gelişmiş İstemci-Sunucu mimarisine sahip binlerce katılımcıyla küçük grup konuşmalarından büyük konferanslara kadar ölçeklendirin.

GÜÇLÜ DOSYA AKTARIMI
Çevrimiçi işbirliği deneyiminizi en üst düzeye çıkarın. Güvenlik duvarı sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmadan dosyaları kolayca depolayın ve topluluğunuzla paylaşın.

METİN SOHBETİ
Sohbetinizi gözlerden uzak tutmanız mı gerekiyor? Doğrudan mesajlaşma veya ekip metin sohbeti ile mesajı gürültüsüz bir şekilde iletebilirsiniz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...