Team Fortress 2 Indir

3/5 - (6 votes)

Team Fortress 2 Indir

Masaüstünüzde dans edip dans edebilecek gibi görünen bir oyun varsa, budur. Team Fortress 2, parlak, renkli, animasyonlu ve bir Pixar filminde yer almayacak harika erkek karikatürleriyle doludur. Görkemli, canlı görselleri göze çok hoş geliyor, gözlerimizin küçük ağızlara sahip olmasını diliyoruz, böylece Team Fortress 2’yi bir pasta gibi yiyebiliriz. Bu ekran görüntüleri güzelliğin kanıtıdır.

Ve bu da işlevsel bir güzellik. Valve, karakter tasarımları, her sınıfın ana hatlarıyla nasıl hemen tanımlanabileceği ve takım renklerinin her durumda nasıl anında tanınabileceği konusunda kendilerini okşadı. Her back-pat hak ediyor – sadece çalışıyor.

Yapımdan on yıl sonra, Team Fortress 2, soyağacını her ons içeriğinde gösteriyor. Bu oyunu kesinlikle çok seviyoruz ve hatırlayabildiğimiz kadar süredir bir çevrimiçi atıcıda çok eğlendik.

Oturumdaki Sınıflar

İki takım, dokuz sınıf ve altı harita. İki takım Kırmızı (Güvenilir Kazı Yıkım) takımı ve Blu (Builders League United) takımıdır. Altı harita, klasik haritaların yeniden tasarlanan, uyarlanmış sürümlerinin ve tamamen yeni olanların – esasen kontrol noktası yakalama işlerinin bir karışımıdır; 2Fort bir Bayrak Yakalama senaryosu sağlar. Dokuz sınıf, oyunu bu kadar çekici kılan şeydir. Çılgınca farklı oyun yöntemleri sayesinde, sınıflar erişilebilirlik ağını genişletti – burada herkes için, tüm beceri seviyelerinde bir şey var.

Kavraması en kolay karakterlerden biri olan Medic ile başlayalım. Bu lastik eldivenli Alman bir şırınga tabancası, bir kemik testeresi ve bir medi-gun ile donatılmıştır. Başarılı bir Medic olmanın yolu sadece acı veren arkadaşları iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda başka bir oyuncu ile simbiyotik bir ilişki kurarak gelir. Bu, Ağır Bul’a (ideal olarak) işaret ettiği yere sürekli ve bitmeyen bir sağlık akışı başlatan medi-gun’unuzu kullanarak elde edilir (ideal olarak) ve ona ekstra sağlık kalkanı sağlayarak onu takip edin. Seni dev mini tabancasıyla korurken. Medi-gun’unuz iyileştikçe şarj olur, birkaç dakika içinde sağ tıklamanın kendinizi ve eşinizi 10 saniye boyunca dokunulmaz hale getirdiği bir duruma ulaşır – onunla bir görüş hattı bağlantısı sürdürdüğünüz sürece medi-gun’unuz. Bu ‘ubercharge’ kullanarak, durdurulamaz bir güç haline gelirsiniz, taşınmaz nesnelerin (ve düşman ekibinin) korkuyla titremesine neden oluyorsunuz ‘Mermiler boyunca, orta silahların bağları iki oyuncu arasında derin ve kırılmaz bir bağ yaratır. İzleyiciler “Neden hep VonStilton’u iyileştiriyorsunuz?

Team Fortress 2 İndir

Neden onunla evlenmiyorsun? Hangisine cevap verebilir? “Bu bir Medic olayı.

Rol Çağrısı

Bu, Team Fortress 2s sınıflarının birbirini nasıl güçlendirdiğini, desteklediğini ve karşı koyduğunu gösteren sadece bir örnek. Heavy’nin kendisi devasa bir topa sahip basit bir yavaş tank sınıfıdır. Scout bu arada şık bir çift zıplama yeteneğine sahip, onu çekmeyi zorlaştırmayı, kovalamayı imkansız ve casusları arka planda tutmaz. Pyro’nun bir alev makinesi var (ve anlayabildiğimiz kadarıyla, biraz pantolon), Sniper atışını yakınlaşarak şarj edebilir ve Demoman boru bombalarını duvarların üzerinde loblayabilir ve kontrol noktalarını uzaktan patlayan yapışkan bombalarla koruyabilir . Asker, düşmanlara sıçrama zararı vermek için en iyi yere yönelik bir roketatar ile donatılmış temel sınıftır. Ancak geri kalan sınıflar çok daha düşünülmüş.

Mühendis eski bir favori ve her zamanki gibi aynı kapasitede geri dönüyor. Menzil içine giren düşmanlara saldıran savunma nöbetçi silahı kurabilir. Takım arkadaşlarınıza sağlık ve cephane bulaştıran bir dağıtıcı yapabilir. Ve ağır tanklar gibi yavaş oyuncuları hızlı bir şekilde cepheye taşımak için bir ışınlayıcı inşa edebilir. Bu tür şeylerin yerleştirilmesi çok önemlidir ve iyi bir Mühendis, nöbetçileri konumlandırmak için ideal yerleri bilecektir. Cephaneyi ve silahları cesetlerin buzlu kulplarından toplayarak, taretinizi pidly peashooter’dan roket fırlatma devine yükseltmek için malzeme temin edebilirsiniz. Ekranın köşesindeki istatistikler, dağıtılabilir durumlarınızın durumunu size bildirir. Siz titizlikle inşa edilmiş ve yükseltilmiş nöbetçinizden söz alıp üst üste üç düşmanı öldürüyorsunuz ‘

Casusluk Oyunu

Mühendis ile mücadele Casus. aynı anda birkaç an için görünmez hale gelebilir ve kendini düşman olarak gizleyebilir. Bu, Spies’in düşman konuşlandırılabilirlerine erişmesine izin verir ve Elektro-Sapper’ı kullanarak, hiçbir Mühendis onu farketmediği sürece onları kolayca mahvedebilir. Casuslar ayrıca düşmanları anında destekleyebilir, anında öldürebilir ve kaba takma adlar kazanabilir. Tüm bu ihanet, özellikle Spies’in gizlendiğinde düşman ekibinin rastgele bir üyesinin adını alması gibi, her haritaya harika bir paranoya duygusu atıyor. Öyleyse gizlenmiş birini veya aynı ada sahip iki kişiyi tespit ederseniz, Casus’un oyunu sona erer. Benzer şekilde, Spies silahlarını ateşleyerek kılıklarını kaybettiği için, şüpheniz düşmana ateş etmeyen bir takım arkadaşı tarafından veya yanlış bir şekilde koşarsa uyandırılmalıdır. O piçi vur.

Team Fortress 2, başlangıçta Tarantino tarzı tavada ölüm kamı ile sizi öldüren kişinin karesini dondurmak için oyuncular arasında anlamlı ilişkiler kurmayı başarıyor. Bunu geçtikten sonra, oyun belirli bir oyuncuya hükmettiğinizde ve aksine bir oyuncuya hükmederken herkesi duyurur (bu sadece sizi rakip olarak işaret etmez, aynı zamanda kan davranıza devam etmeniz için ekstra puanlar verir). Oyunun kalıcı istatistikleri ve başarıları gibi, bir oyuncunun Steam Topluluğu profilinde görüntülenebilen bir topluluk hissi (nefret ve güvensizlik üzerine inşa edilmiş olsa da) üretir.

Cry Some Daha fazlası

Tüm bunlar bir araya gelerek içten zevkli bir şey yaratıyor: sınıfların mükemmel entegrasyonu, karakter ve seviye tasarımı, görseller ve erişilebilirlik seviyesi. Gelecekte düzeltilmesini beklediğimiz bazı sorunlar var.

Sabit yeniden doğma süreleri , oyuna yeniden katılmayı beklerken bir roman yazabileceğiniz Enemy Territory: Quake Wars ile bulduğumuz kadar iğrenç değil  , ancak bir sunucuda sadece bir avuç oyuncu olduğunda kısıtlayıcılar. Sınırlı sayıda harita bazılarını rahatsız edebilir, ancak sunulan altı arena sürmek için fazlasıyla yeterli. Bunun yanı sıra, Valve ücretsiz olarak daha fazla harita yayınlayacak.

On yıldır Team Fortress oynayan hayranlar şüphesiz yanlış olduğunu düşündükleri başka bir şey bulacaklar, ancak burada büyüklüğü inkar etmek yok. Team Fortress 2, akranları açısından nispeten basittir, tüm karmaşıklığı kolayca anlaşılabilir ve farklı sınıfların parametreleri içinde tutulur. Ve grafikler düzgün iyi. Ayrıca, komik – belirli sayıda ardışık öldürmeyi toplayın veya olağanüstü bir şey elde edin ve karakteriniz nadir görülen bir diyaloğu patlatacak. Ve her sınıftaki her silah için benzersiz animasyonlarla düşmanınızı alay edebilirsiniz. Bu oyun şık.

Team Fortress 2 beklentilerimizi karşılamayı başardı ve sonra biraz daha fazlasını yaptı. Portakal Kutusunun en iyi üçüncüsü, Portal’ın yanında  . Şimdi sakıncası yoksa, “biraz daha ağlayacağız”. Bu oyundan bir alıntı. Zorla referans mizahımı takdir edebilmen için oyna.

Özellikleri

  • Bir çiftliği temsil eden tamamen yeni ayar .
  • İki takımda 24 oyuncuya kadar  .
  • Hareketli grafikler .
  • Çizgi filmlere benzer karakterler .
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...