Tango Indir

5/5 - (1 vote)

Tango Indir

Tango for Windows, hayatın günlük anlarını kolayca yakalayıp paylaşmak için arkadaşlarınızla ve ailenizle bağlantı kurmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir mobil  video iletişim hizmetidir . Uygulama, onunla birlikte gelen kahkahayı duyarken bir gülümseme görmenizi sağlar; sözlerine eşlik eden gözündeki pırıltıyı görmeni sağlar. Bu harika uygulama ile hayatı olduğu gibi yakalarsınız.

Yazılım PC, iPhone, iPod touch, iPad, Windows Phone 7 ve 3G, 4G ve Wi-Fi üzerinden tüm Android 2.1 veya sonraki telefonlarda ve tabletlerde çalışır ve size nasıl, nerede ve kiminle iletişim kuracağınız konusunda en üst düzeyde esneklik sağlar . Tango for Desktop  , “mobil” için tasarlandığından kullanımı kolay ve hızlı bir başlangıçtır. Peki, neden PC için Tango’yu bekleyesiniz  ? Üst düzey rahatlık – uygulama PC, iPhone, iPod touch, Windows Phone 7 ve yüzlerce Android telefon ve tablette ve 3G, 4G ve Wi-Fi üzerinde çalışır.

Tango Indir

160 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan Tango, en havalı mobil mesajlaşma uygulamalarından biridir ve gerçekten harika bir kullanıcı tabanına sahiptir. 2013 yılında Tango, en iyi iletişim uygulaması ve En İyi Mesajlaşma Uygulaması olarak ödüllendirildi. Tango, metin mesajlarını, video görüşmelerini ve sesli aramaları sınırsız ve ücretsiz olarak paylaşmanıza olanak tanır. Profilinizi kişiselleştirmek, haber akışına interaktif medya eklemek, farklı kategorilerdeki kanallara göz atmak, eğlenceli videolar, bağlantılar, fotoğraflar paylaşmak ve daha pek çok aktivite Tango kullanılarak yapılabilir. Tango ayrıca Spotify gibi diğer uygulamalarla kolay entegrasyon sağlar ve Android, iOS, Symbian ve daha fazlası gibi birden fazla işletim sistemini destekler.

Daha yüksek bant genişliğine ve daha iyi mobil veri ağlarına sahip modern teknoloji, mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulamalarının geliştirilmesini teşvik etti. Skype muhtemelen bu tür teknolojinin en paradigmatik örneğidir, ancak artık WhatsApp veya LINE gibi başka anlık mesajlaşma ve sohbet uygulamaları da var.

Ve tüm bu uygulamalar arasında  Tango’nun  mükemmel Arjantin müziğiyle aynı adı taşıyan ve Sylvester Stallone’un Kurt Russell (Cash oynayan) ile birlikte oynadığı karakterin kesinlikle Skype’a harika bir alternatif olabileceğini belirtmeliyiz. diğer video konferans sistemleri … en azından artık mevcut olmadığı platform olan Windows’ta. Yine de, Android ve iPhone’da, hala sorunsuz bir şekilde indirilip kullanılabilen platformlarda olabilir.

WhatsApp ve Skype’a benzer şekilde,  Tango PC’nizde Android ve iPhone kullanıcılarıyla bağlantı kurmak için kullanılır . Arkadaşlarınızın akıllı telefonlarında veri planları veya Wi-Fi bulunan Tango varsa, telefonlarını bilgisayarınızdan ayrılmadan ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Mobil versiyon kadar basit

Tango’nun PC sürümü arayüzü, iPhone gibi görünmesi için yapılmış varsayılan bir dış görünüm ile mobil sürümle aynıdır  . Tercihiniz bu değilse, seçeneklerde bu görünümü değiştirebilirsiniz.

Tango kullanmak basittir. Telefon numaranızı ve aramak istediğiniz arkadaşlarınızın numaralarını ekleyin. Oradan, sohbetten sadece  bir tık uzaktasınız.

Harika ses ve video

Tango’daki video ve ses kalitesi etkileyicidir , ancak cihaza ve bağlantıya göre değişebilir. Tango’nun kontrolleri de çok basit. Seçenekler, kişilerinizi nasıl sıralayacağınızı belirlemenize, web kamerasını ayarlamanıza, Tango’nun görünümünü değiştirmenize ve güncellemeleri aramanıza izin verir. Ne yazık ki, özelleştirme yoluyla bunun ötesinde daha fazlasını yapamazsınız.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...