Sword With Sauce Indir

3.8/5 - (11 votes)

Sword With Sauce Indir

Bu aksiyon oyununda seviyeyi devriye gezen tüm düşmanları öldürmeye hazır olduğunuzda silahınızı, aletlerinizi ve ardından oyun tarzınızı seçin. Yol boyunca size yardımcı olmak için, hedeflerinizi istediğiniz gibi suikast düzenleyecek çok çeşitli alet ve silahlar bulunmaktadır. Duvarları kırmızı olarak yeniden renklendirmek için çılgın bir istekle ya da algılamadan kaçınarak seviyeye doğru ilerlerken daha hassas bir yaklaşım benimseyerek yanan silahlara girebilirsiniz.

Soslu Kılıç İndir

Ana silahınız mermi saptırabilen, düşmanlarınızı parçalayabilen veya maksimum kan dökülmesi için atılabilen bir kılıç olabilir. Aynı anda birden fazla düşmana atılabilen veya mermilerini onlara geri yansıtabilen bir kalkan. Sessiz uzun menzilli yay, cephane hakkında endişelenmeden öldürür. Ve son olarak, bir makineli tüfek çünkü bazen en iyi çözüm en gürültülü olanıdır. Ayrıca, daha saçma cep boyutunda kara  deliklere ve kendini tahrip eden yengeçlere yol açan ninja yıldızları ve gaz bombalarıyla başlayan bir dizi badass gadget’ınız da var  . Şimdi freegamesland bu oyunu ücretsiz indirebilirsiniz.

Seviyede devriye gezen tüm düşmanları öldürmeye hazır olduğunuzda silahınızı, aletlerinizi ve ardından oyun tarzınızı seçin.

Yol boyunca size yardımcı olmak için, hedeflerinizi istediğiniz gibi suikast düzenleyecek çok çeşitli alet ve silahlar bulunmaktadır. Duvarları kırmızı olarak yeniden renklendirmek için çılgın bir arzu ile ya da algılamadan kaçınarak seviyeye doğru ilerlerken daha hassas bir yaklaşımla çılgınca silahlara girebilirsiniz.

Ana silahınız mermi saptırabilen, düşmanlarınızı parçalayabilen veya maksimum kan dökülmesi için atılabilen bir kılıç olabilir. Aynı anda birden fazla düşmana atılabilen veya mermilerini onlara geri yansıtabilen bir kalkan. Sessiz uzun menzilli yay, cephane hakkında endişelenmeden öldürür. Ve sonunda bir makineli tüfek çünkü bazen en iyi çözüm en gürültülü olanıdır. Ayrıca, daha saçma cep boyutunda kara deliklere ve kendini tahrip eden yengeçlere yol açan ninja yıldızları ve gaz bombaları ile başlayan kötü eşek gadget’ları da var.

Bu aksiyon  oyununda seviyeyi devriye gezen tüm düşmanları öldürmeye hazır olduğunuzda silahınızı, aletlerinizi ve ardından oyun tarzınızı seçin  . Yol boyunca size yardımcı olmak için, hedeflerinizi istediğiniz gibi suikast düzenleyecek çok çeşitli alet ve silahlar bulunmaktadır. Duvarları kırmızı renklendirmek için çılgın bir istekle ya da algılamadan kaçınarak seviyeye doğru ilerlerken daha hassas bir yaklaşım benimseyerek yanan silahlara girebilirsiniz.

Soslu Kılıç İndir

Ana silahınız mermi saptırabilen, düşmanlarınızı parçalayabilen veya maksimum kan dökülmesi için atılabilen bir kılıç olabilir. Aynı anda birden fazla düşmana atılabilen veya mermilerini onlara geri yansıtabilen bir kalkan. Sessiz uzun menzilli yay, cephane hakkında endişelenmeden öldürür. Ve sonunda bir makineli tüfek çünkü bazen en iyi çözüm en gürültülü olanıdır. Ayrıca, daha saçma cep boyutunda kara deliklere ve kendini tahrip eden yengeçlere yol açan ninja yıldızları ve gaz bombaları ile başlayan kötü eşek gadget’ları da var.

Geniş bir seçimden silah seçin ve kıyafetleri gadget’larla özelleştirin, ardından düşmanları çeşitli haritalarda avlayın. Gizli bir suikastçı olarak oynayın veya düşmanlara ateş eden silahlara gidin. Genel skora katkıda bulunacak büyük bonuslar kazanmak için seviye tespit sistemi etrafında gizlice girmeye çalışın.

Sword With Sauce’nin 2.3.2 sürümü,   web sitemizde ücretsiz olarak indirilebilir. Soslu Kılıç Oyunlara dahildir. Antivirüs kontrolümüz bu indirmenin temiz olduğunu gösteriyor. Bu program Diatomic Games’in bir ürünüdür.

Ücretsiz indir soslu kılıç torrent. Soslu Proje Kılıcı: Diatomic Games Studios’tan Alfa çok dinamik ve ilginç olmayı vaat ediyor. Burada sunulan geniş bir yelpazeden en uygun silahları ve aletleri seçme ve düşmanları yok etme şansına sahipsiniz. Hangi oyun tarzını kullanırsanız kullanın – ana sonuçlar, bu da bölgedeki düşmanların her birinin yenilmesi gerektiği anlamına gelir.

Önünüzdeki Soslu Kılıç, ortaçağ kılıç ve fiyonklardan oluşan büyük bir cephanelikten modern ateşli silahların en son gelişmelerine kadar seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, düşmanı bulup yok etmenize yardımcı olacak çeşitli araçlar. Türün birçok hayranı, eleme hedefinin her zaman birden fazla seçeneğe sahip olacağı gerçeğini takdir edecektir. Düşmanların ortasına doğru ilerlemek ve makineli tüfeklerle ateş etmek, el bombaları atmak ve yolunuzdaki her şeyi patlatmak mümkündür. Ve bu mümkün, ve bunun tersi sessiz sessiz yemler, rakiplerini son ana kadar farkedilmez bir şekilde azaltır.

Soslu Kılıç İndir

Ne tür bir silah seçeceğiniz, ateşli silahlar veya soğuk, siz karar verin – hepsi isteklerinize bağlı. Maskeleme ve gizlilik farklı durumlarda çok yararlı olabilir ve itiraf ediyorum, sanatın gerçek ustaları, kurbanın ölümcül darbenin nerede vurulduğunu bile anlama şansı bırakmıyor. Patlayan savaş başlıklarından kaynaklanan şiddetli basınç ve ateş dalgaları da işlevlerini amaçlanan hedefi etkili bir şekilde öldürerek çok iyi bir şekilde yerine getirir. Çeşitli seçeneklerin farklı kombinasyonları, kendi tarzınızı oluşturmanıza ve oyundan en fazla keyfi almanıza izin verecektir. Hangi yolu kazanmayı seçeceksiniz – ne olursa olsun, zafere yol açtığı sürece.

Sistem gereksinimleri:
✔ İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10
✔ İşlemci: Intel Core i3
✔ Bellek: 2 GB RAM
✔ Ekran Kartı: OpenGL 2.1 uyumlu, 512 MB
Space Disk alanı: 1 GB

Kılıcı SOS ile İNDİRME VE YÜKLEME

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Kılıç ile Sos bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Sword.With.Sauce..v2.4.0.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
  4. Sword With Sauce klasörünü çift tıklatın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...