Surgeon Simulator Indir

5/5 - (1 vote)

Surgeon Simulator Indir

Bu sadece eğlenmek için bir oyundur, belki de bir doktor olmanız veya bu aktiviteyi beğenip beğenmediğinizi test etmeniz için size ilham verecektir. Teknolojinin ilerlemesi nedeniyle, tıp alanında muazzam bir gelişme görülmüştür. Sonuç olarak, doktorlar karmaşık ameliyatları oldukça kolay bir şekilde yapabilir ve büyük başarılar elde edebilir. Bu tıbbi ilerlemeden biri Surgeon Simulator 2013.

Bu hasta, hayvan gerek kalmadan tıp uzmanları eğitim amacı için cerrahi prosedürleri teşvik etmek için geliştirilmiş bir bilgisayar oyunudur. Hayat kurtaran operasyonu gerçekleştirmeye çalışan karmaşık görevi yeniden yaratan bir oyundur.

Bu oyunda cerrah Nigel Burke rolünü oynuyorsunuz. Oyundaki en büyük bükülme, Nike’ın sadece siz olduğunuz için herhangi bir tıbbi niteliği olmamasıdır. Cerrahi aletleriniz ve insan vücudunuz var. Şimdi, amacınız minimum kan kaybı ile birkaç işlemi hızlı bir şekilde tamamlamak, kalp nakli ile başlamaktır.

Kusursuzluk Mükemmelleştirir. Tıp fakültesinde yedi sene hiç süslemediniz mi? Cerrah Simülatörü ile doğrudan ameliyat masasına atlayın; hayat kurtaran cerrahinin tüm ciddiyetiyle birlikte karanlık kara mizahı birleştiren üst düzey bir operasyon sim. Konvansiyonel olmayan aletler için bir tutku olan bir cerrah olan Nigel Burke rolünü üstlenerek, TF2’den Ağır, gerçekten türünün anatomik yapısına sahip bir uzaylı ve 45. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı – evet, Bay Donald J Trump, kendisi! Şeytani zor kontrolleri ile bilinir (her parmağınız ayrı bir klavye düğmesiyle ayrı ayrı kontrol edilir), tiyatroda korkunç nakiller, koridor boyunca yüksek basınçlı prosedürler ve yüksek hızlı bir ambulansın arkasındaki hareket halinde operasyonlar gerçekleştirin . Sabit eller? Evet, bu yardımcı olmayacak! 2017 için güncellenen Surgeon Simulator şimdi A&E genişletme paketini içeriyor. Daha ince (ve genellikle daha yapışkan!) Grafikler, ek prosedürler, tamamen yeni ortamlar ve (kalp) pompalama müziği hakkında konuşuyoruz.

Cerrah Simülatörü İndir

Surgeon Simulator 2013, oyuncuların Nigel Burke haline geldiği, pasif hastalarda hayat kurtaran cerrahi manevralar yapan, kendi titrek ellerine hayat veren bir cerrah olan karanlık mizahi bir üst seviye operasyon sim oyunudur. Orijinal prototip – Ocak ayında 2013 Global Game Jam’de sadece 48 saat içinde geliştirildi – oyunculara sadece bir klavye kombinasyonu kullanarak sadece beceriksiz ve uygunsuz araçlardan oluşan bir cephanelik ve kontrol etmek için şeytani olan bir el ile silahlandırılmış bir kalp naklini tamamlamaları için meydan okudu. ve fare eylemleri.

Surgeon Simulator 2013 yılında başlatılan ücretsiz bir oyundur. Başlık kendini açıklayıcıdır ve oyunun kendisi hayat kurtarıcı operasyonlar yapmakla ilgilidir. Nitelikli bir cerrah olan Nigel Burke olarak oynuyorsunuz ve tek amacınız farklı operasyonları geldikleri anda tamamlamaktır. Bununla birlikte, her görevi en az kan kaybıyla tamamladığınızdan emin olmanız gerekir.
Hedef ilk başta basit görünse de, tamamen öyle değil. Hangisini tercih ederseniz, klavyenizi veya farenizi kullanarak cerrahınızın elini kontrol edersiniz. Ek olarak, her parmağınızı da kontrol edebilirsiniz, ancak zor olduğu kanıtlanır ve çok fazla uygulama gerektirir. Ancak asıl zorluk, araçları almayı öğrenmek ve daha sonra bunları organları kesmek veya iyileştirmek için uygun şekilde kullanmaktır. İlk başta, bir karışıklık yapabilir, hastayı parçalara ayırabilirsiniz, ancak küçük bir uygulama sizin için uzun sürecektir.
Her ameliyattan sonra ayrıntılı bir rapor sunulur. Bu rapor ameliyatın olaylarını ve ne kadar iyi yaptığınızı açıklar. Ayrıca kalan kan seviyeleri ile birlikte zaman ve derecelendirme hakkında bilgi verir. Bu çileyi daha da zorlaştıran şey, her bir aracın ne yapması gerektiğini bilmemenizdir. Sonuçta, oyun eğlenceli ve özellikle Nigel Burke şeylerin yoluna gitmediğini bildiğinde oldukça komik.
Olduğu söyleniyor, oyun eğlenceli ve sizi saatlerce eğlendirecek. Aynı zamanda, büyük ameliyatların karmaşıklığını ve insan vücudunu ve tüm yönlerini gerçekten anlamanın ne kadar önemli olduğunu gösterir.

Surgeon Simulator 2013  , hayat kurtarıcı bir operasyon gerçekleştirmeye çalışmanın zor görevini yeniden yaratan ücretsiz bir oyundur.

Cerrah Nigel Burke’ün rolünü oynuyorsun. Bükülme, Nigel’in tıbbi nitelikleri yok – sadece sen, bazı cerrahi aletler ve bir vücut. Amacınız, kalp nakli ile başlayan minimum kan kaybı ile çeşitli işlemleri mümkün olduğunca çabuk tamamlamaktır.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...