Supraland Indir

5/5 - (1 vote)

Supraland Indir

Supraland  Supra Games tarafından oluşturulan  bir  macera oyunudur. Macera  oyunu  Portal’ın bulmaca yönünü ve Zelda ve Metroid’in keşif mekaniğini birleştiriyor. Oyuncular, bulmacaları çözüp düşman düşmanlarla savaşırken bir çocuğun kum havuzunun içinde seyahat ederler. 

Supraland Indir

Keşif ve Bulmaca Hakkında Daha Fazla, Savaşta Daha Az

Supraland  , Portal, Zelda ve Metroid gibi klasik macera oyunlarının en iyi yönlerini ele alıyor. Oyuncular, bir çocuğun kum havuzunun içinde bir oyuncak parçası rolünü üstlenirler. Oyun dünyası, bir sanal alanın yalnızca ölçeklendirilmiş bir sürümü olsa bile büyük görünüyor. Oyuncular küçük bir oyuncak parçaları topluluğuna başlar ve onlara çeşitli görevler verilecektir. Her yer  birbiriyle bağlantılıdır  , ancak çok benzer görünürler. Erişilemeyen bölümler olacak, ancak oyuncular onları atlayıp daha sonra geri gelmenin yollarını bulabilirler.  Yol boyunca onlara yardımcı olacak gizli yetenekleri ve yükseltmeleri bulabilirler  madeni para ekipman yükseltmeleri satın almak için tahsil edilebilir. Bu yükseltmeler, ulaşılması zor yerlere ve kilitli alanlara erişmelerine yardımcı olacak. Yükseltmeler mağazalarda bulunur. Oyuncular, yeteneklerin ve yükseltmelerin çok fazla kullanıma sahip olduğu ve onları hayal edilemez etkiler için birleştirebildikleri için şaşıracaklar. Oyun ayrıca belirli yetenekleri ve yükseltmeleri kullanmayı gerektiren benzersiz bulmacalara sahiptir. Bulmacalar  basit zorluklardan karmaşık ve beyin alayına kadar değişir. Muharebe  Bu oyunda çok basittir. Oyuncular düşmanları yakın dövüş saldırıları ve atış menzili ile savuştururlar. Hızlı tempolu ve yeniden yükleme yok, böylece oyuncular sadece düşman sürüsüne odaklanıyorlar. Strafing ve atlama Doom ve Quake gibi klasik cover atıcılarından ziyade aksiyon odaklı ve canlandırıcı klasik birinci şahıs atıcılara benziyor.

Eşsiz Bulmacalarla Nostaljik Oyun

Supraland  bulmaca ve keşif ile dolu basit bir macera oyunu. Savaş, kullanıcıların bulmacaları daha fazla açığa çıkarması için basitleştirildi, ancak savaşın gereksiz olduğunu hissediyor. Oyuncular hala temel arsa yanı sıra bulmaca ve keşif tadını çıkarabilirsiniz.

Supraland PC, olağan bulmaca oyunlarından tamamen farklı bir bulmaca oyunudur. Oyuncuların bağımsız olarak ve Portal, Meteoroid ve Zelda’dan ilham alan farklı modlarla oynamasına izin verir. Görsel, yeni başlayanlar için uygun görünebilir, ancak oyun profesyonel ve yetenekli oyun oyuncuları tarafından kolayca kazanılabilir. Oyuncuların oyunu kolayca kazanması ve oynaması için çok çeşitli araçlar ve püf noktaları vardır. Şaşırtıcı grafikleriyle oyuncularının çoğunu çekecek tamamen sevimli bir dünya.

Oyun, oyuncunun oyunla birlikte kontrol edeceği kırmızı plastik oyuncak figürünün hareketidir. Oyuncu olan kırmızı oyuncak, tek tek tamamlamak için birden fazla görevle görevlendirilen kral ve kraliçenin oğludur. Bir dizi yer, çok sayıda görev, büyüyen araçlar, açık kapılar ve çapraz engeller var. Mor küp almak zorunda olduğunuz ilk şeydir ve size bir peri verilecektir. Bunu hız, artan aksiyon ve çift atlama gibi kırmızı oyuncağın hareketleri izler. Oyun çok ilginç ve sizi eğlendirerek farklı seviyelere ulaşmanıza yardımcı olur.

 

Supraland’ın Özellikleri:

 • Metroidvania – Bu engellerin üstesinden gelmek için yeni yetenekler bulana kadar çoğu yolun ilk önce geçilemediği büyük bir birbirine bağlı dünyayı keşfediyorsunuz. Supraland’ın tasarımının temel taşı, çok yönlü yetenekler yaratmaktı, kaç farklı kullanımları ile sizi şaşırtmaya devam edeceklerdi. Yeteneklerinizi birleştirirseniz, olasılıklar daha da büyür.
 • Keşif – Oyunun çoğu, sırları izlemek için sanal dünyayı keşfetmekle ilgilidir. Genellikle sınırların dışına çıkmak ve seviye tasarımcısını yenmek üzere olduğunuzu düşüneceksiniz, ancak tam olarak çok ödüllendirici bir yükseltme ile sizi bekleyen bir sandık var.
 • Bulmaca Tasarımı – Oyuna ne kadar derin girerseniz, daha önce hiçbir yerde görmediğiniz yaratıcı bulmacalarla daha fazla karşılaşacaksınız, sizi durdurmaya ve sahip olduğunuz yetenekleri ve bunları başka bir şekilde nasıl kullanabileceğinizi düşünmeye teşvik edin. Diğer oyunlardan zaten bildiğim bulmaca türleri tasarım sürecinde hemen reddedildi. Ve bir bulmacanın arkasındaki fikri anladıktan sonra, hantal, sinir bozucu bir uygulamadan geçmek yerine hemen çözebilirsin.
 • Dövüş – Dövüş mekaniği, Unreal, Doom ve Quake gibi eski okul, hızlı tempolu atıcı oyunlarından esinlenerek, silahların yeniden yüklenmesi konusunda endişelenmeden düşmanları şarj etme ordularına ateş ederken yüksek hızlı avlanma ve zıplamayı teşvik ediyor .

Supraland Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Supraland için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. 
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Supraland indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkartın  .
 4. Setup_supraland_1.7.8_ (64bit) _ (30830) .exe dosyasını çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Minimum sistem gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core2Duo 2.66GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GTX 780
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...