Superpower 2 Indir

5/5 - (1 vote)

Superpower 2 Indir

SuperPower 2  , oyuncuların tüm ülkeleri kontrol etmesini sağlayan tek küresel jeopolitik simülasyon oyunudur. Oyuncular ülkeleri üç önemli alanda kontrol ediyorlar: politik, ekonomik ve askeri, ama bu sefer gerçek zamanlı güzel bir 3D ortamda. Oyuncular kendi ülkelerini kurarlar ve daha geniş dünyadaki etkilerini arttırırlar ve sofistike yapay zekaya karşı rekabet ederken, oyuncular savaşlarını yürütmek için ekonomik yaptırımlar, siyasi ittifaklar ve askeri eylemlerden yararlanırlar. SuperPower 2  , antlaşmalar oluşturmaktan veya kırmaktan, özellikle askeri çatışmalarda taktik kararlar vermeye kadar her ülkenin performansında ince ayar yapma olanağı sunar.

Bir Superpower 2’nin varlığı sadece bir mucizedir. Orijinal, küçük ulusların yarım dünya ötesi, sık sık çarpışmalar arasında birbirleriyle savaştığı, böcek dolu bir meraktı; Superpower 2 en iyi devam filmi olarak değil, bir versiyon olarak görülür. Oyun, Golemlabs’ın CIA Factbook’u ve “diğer sınıflandırılmış kaynakları” oyun motorunun altını çizen verileri derlerken nasıl kullandığını gösteriyor. Küçük bir Kanadalı oyun üreticisinin sınıflandırılmış malzemeye yaklaştığını düşünen bir kenara bırakarak, bu iddia Superpower 2 ile yanlış olan her şeyi vurgular. .

Superpower 2 İndir

Yerel düzeydeki detayların etkileyici olmadığı anlamına gelmez. Kaç Belçikalı Fransızca konuştuğunu bilmek istiyorsan, bu oyun bu trivia’yı dolduracak. Bütün bu gerçekçilik hiçbir şey için gitmez. Değiştirilecek ve manipüle edilecek çok sayıda sayı ile, neden ya da bir şey olup olmadığını anlamak neredeyse imkansızdır. Bir ülkenin istikrarını, homojenliğini veya hoşgörüsünü artıran nedir? Her ikisine de el kitabı ve senaryo ipuçları verilmiştir. Onay derecem neden% 70 vergi oranıyla bu kadar yüksek? İnsanların sana karşı yükselmeden önce işler çok kötü olmalı.

Çok yetenekli “gerçekçilik” oyunun askeri aşamasına geldiğinizde tamamen yok oluyor. Yerel düzeydeki çatırdama, sadece Superpower 2’nin kalbindeki basit savaş değiştirmeye yalnızca çevresel olarak bağlı gibi görünüyor. Ulusal kürtaj politikası belirleyebilir veya uyuşturucuları yasallaştırabilirsiniz, ancak savaştan kısa bir askeri eylemde bulunamazsınız ve savaş bitmez toplam fetih eksikliği. Hava üsleri, birlik hareketliliğini sınırlayan taşıma kapasiteleri ve liderlerin düşünmesi gereken gerçek dünya taktik kaygıları yok. Sanki küresel siyasetin güçlü bir simülasyonu için bu ayrıntılı ses sahnesini yapmışlar ve bunun yerine Risk oynamaya karar vermişler.

Orijinal oyunu sakat bırakan inane – İtalya ve Sudan tipi savaşların daha azı var, ancak bu AI üzerinde oyuncudan daha fazla bir kontrol. Daha zayıf ülkelere saldırmak için bir kayığın içinde birkaç adamla okyanusları geçmenizi engelleyecek çok az şey var. Milyonlarca adam dünyanın dört bir yanında son derece hızlı bir şekilde hareket edebiliyor ve kötü bir şekilde çekilen birlik türlerinin altındaki sayılar kaybolurken, geri sayım saatlerine gerçek savaşlardan daha fazla benzeyen savaşlara girebiliyor. AI’nın bir orduyu kurtarmak için geri çekilmeye ilgisi yoktur, bu nedenle her savaş en iyi katil yığınınızı yerine getirmektir.

SuperPower 2, oyuncuların tüm ülkeleri kontrol etmesini sağlayan tek küresel jeopolitik simülasyon oyunudur. Oyuncular ülkeleri üç ana alanda kontrol ediyorlar: politik, ekonomik ve askeri, ama bu sefer gerçek zamanlı güzel bir 3D ortamda. Oyuncular kendi ülkelerini kurarlar ve daha geniş dünyadaki etkilerini arttırırlar ve sofistike yapay zekaya karşı rekabet ederken, oyuncular savaşlarını yürütmek için ekonomik yaptırımlar, siyasi ittifaklar ve askeri eylemlerden yararlanırlar. SuperPower 2, antlaşmalar oluşturmaktan veya kırmaktan, özellikle askeri çatışmalarda taktik kararlar vermeye kadar her ülkenin performansında ince ayar yapma olanağı sunar.

Ana Özellikler:

 • CIA World Factbook, Birleşmiş Milletler ve ABD Askeri veritabanlarından elde edilen gerçekçi verilerle oynanabilen ve donatılmış 193 gerçek ülke.
 • Her ülkeyi gerçekçi bir şekilde simüle etmek için tasarlanmış gelişmiş AI.
 • Birden fazla kuvvetin güç dengesi değiştikçe savaşları birleştirip terk ettiği gerçek hayattaki savaş durumları.
 • Gerçek zamanlı oyun ve Modüler birimler oluşturma.
 • Yalnız senaryolar ve “sanal alan modu” yanı sıra dünya hakimiyeti, ekonomik usta ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli tarzlarda 32 oyuncuya kadar tam Çok Oyunculu destek

SuperPower 2 Steam Edition Özellikleri:

 • 14 buhar başarısı
 • Yeni internet eşleştirme kütüphanesi ve çok oyunculu menülerdeki kullanıcı arayüzü akışını değiştirdi
 • Yeni işletim sistemini desteklemek için kod güncellendi
 • Geniş Ekran Çözünürlük desteği
 • Editör ve Full SDK dahil

Oynanış Değişiklikleri:

 • Denizden istilalar için gerekli sermaye gemileri. İstila etmeye çalıştığınız bölgenin 750 km yakınında olmaları gerekiyor.
 • Bir bölgeyi denizden istila etmeye çalışırken düşman filoları istila filonuzun 1500 km’den fazla olmalıdır.
 • AI, diplomatik ilişkileri dikkate alacak ve şimdi askeri kontrolü altındaki bölgelerin eklenip eklenmeyeceğine karar verecek.
 • Ekonomi: GTM% 30 ile sınırlı, sektör vergisi% 70 ile sınırlı.
 • Diplomasi: ambargo anlaşmaları ilişkilerde bir düşüşe neden olur.
 • Savaş Yarıçapı, cephe çizgilerini kolaylaştırmak için genişletildi.
 • AI: Müttefikler savaş olduğunda daha rasyonel kararlar alacaklar. Eğer kendiniz halledebilirseniz, yardım etmeyeceklerdir.
 • Huzurlu İlhak: Her iki ülkedeki nüfus desteğine bağlı olarak, artık bir milleti barışçıl bir şekilde ilhak etme şansınız var.
 • 95 ve ilgili ulusların ortak en az bir dine veya dile ihtiyacı vardır.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...