Superhot Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Superhot Indir

Bedava indir SuperHot torrent. SuperHot olarak adlandırılan ve aksiyon atıcı türüne ait büyüleyici ve benzersiz bir bilgisayar oyun ürünü. Zaman durdurma şeklinde sunulan bulmaca oyun mekaniği yenilikçi sürecinin unsurlarını ve diğer unsurları içerir. Uzun zamandır gelişimi, oyun Superhotgame.com stüdyosunun en yetenekli geliştiricilerine katıldı. Matrix’te olmak, Neo imgesinde somutlaşmanıza izin verin. Size yönelik mermileri atlatmak mümkün olacak. Standart olmayan indie oyunlarının hayranları, SuperHot torrent indirme oynamaya karar verirseniz, bu heyecan verici oyunun tüm manzaralarının tadını çıkarabilirler. Bu amaçla oyun sitemizin olanaklarını kullanmayı öneriyoruz. Ve sonra oyunu ilgilendiren bazı detaylara değinmek istiyoruz ve teknik tarafı ile karakterize ediliyoruz.

 Superhot Torrent İndir

Oyuna başlarken ilk fark ettiğiniz şey grafik. Boyunduruk, oyun ürününün basit, iddiasız bir şekilde elde edildiği gömülü motor Unity Engine’dir. Oyunda çevre hakkında konuşursak, minimalist bir tarzda sunulur. Sadece gri koridorlar ve kırmızı renkli rakipler var. Ayrıca, bu motorun oyunda kullanılması, internete erişmeden onu çalıştırmanıza izin verir. Herhangi bir yerde, sizin için doğru zamanda, oynayabilir, kaçabilir ve iyi vakit geçirebilirsiniz. Üç boyutlu grafiklerin varlığı ile indie basit oyuncakların hayranları, çok sayıda özel efekt torrent aracılığıyla SuperHot indirebilir. Ve kaynağımız bunu en az zaman harcayarak ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Şimdi mekaniğe ve oyuna dokunmak istiyoruz.

Oyunu benzersiz, sıradışı yapan kişidir. Kahramanınızın adı yok ve çoğu durumda silahsız, silahsız oyunda görünecek. Ama kendine özgü bir yeteneği var – durma zamanı. Eğer oyunda hareket ederseniz ve zaman hareket edecektir. Klavyeyi ve fareyi kullanarak, zamanın geçişini ve durma karakterini ve zamanın onunla durmasını hızlandırabilirsiniz. Bu özellik, Matrix gibi mermilerden kaçmanız gerektiğinde bazı durumlarda çok yararlıdır. Oyunda olmanın yanı sıra ana tür atıcı olarak da hareket ediyor, hala çok fazla mevcut bulmaca. Her biri farklı görevleri yerine getirmek zorunda olduğunuz farklı seviyeler vardır. Prensip olarak, ana eylem, silahlarınızı düşmanlara götürüp onları yok etmek olacaktır. Ancak, oyunda ilerledikçe göreviniz karmaşık olacaktır.

 Superhot Torrent İndir

Oyunun tüm avantajlarını kendiniz görmek için, oyunun diğer özelliklerinin keyfini çıkarın, torrent SuperHot aracılığıyla indirmeniz gerekir. Oyun portalımızın hizmetlerini kullanarak bunu yapabilmeniz için çok hızlı ve kullanışlı. Bu nedenle, heyecan verici bir oyuna başlayın ve eğlenin.

Orijinal  SUPERHOT VR  atıcısında, zaman sadece kullanıcı hareket ettiğinde hareket etmeye başlar. Donarsa, etrafındaki her şey de durur. Karakter hareket ettiğinde, mermiler ona uçacak, ancak donarsa, tehlikeli ölüm habercileri ölecek ve hızlı hareketlerini durduracak. Bir atış sırasında oyuncu her zaman durabilir ve aşağıdaki hareketleri düşünebilir. Bu fırsatı görmezden gelir veya unutursa, sürekli öldürülecektir.

Bu oyunda her seviye, eylemlerini otomatizme getiren sayısız kez tamamlanabilen kısa bir savaş eskizidir. Her seviyenin sonunda oyuncuya görevle nasıl başa çıktığı gösterilir. Sadece bilgisayar versiyonuna göre, oyuncu gerçek bir akrobat gibi şarap bardakları ve aralarındaki manevralarla mermileri atıyor. Karakter de oldukça sık ölür, bu yüzden ölümün yaşam döngüsünün bir parçası olduğu için hazırlıklı olmanız gerekir. Oyunun oynanışı son derece sıradışı görünüyor, ancak kendi deneyiminize bakmaya değer. Bazen geliştiricilerin oldukça iyi bir mizah anlayışı var gibi görünüyor, ancak oyuncu bundan kesinlikle emin olmayacak.

 Superhot Torrent İndir

Sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core2Quad Q6600 2,40 GHz
RAM: 4 GB RAM
Ekran kartı: GeForce GTX 650 (1024 MB Ram)
Disk Alanı: 3 GB

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...