SUPERAntiSpyware Indir

SUPERAntiSpyware Indir

5/5 - (1 vote)

SUPERAntiSpyware Indir

Casus yazılım kötü bir iştir ve bilginiz veya rızanız olmadan çevrimiçi faaliyetleriniz hakkında bilgi toplayarak güvenliğinizi tehdit eder. SuperAntiSpyware Free Edition, casus yazılımları ve diğer çeşitli kötü amaçlı yazılım türlerini tarayabilen ve silebilen kapsamlı bir programdır. Program gerçek virüslerle baş edemese de, birçok başka zararlıyı bulup yok edebilir.

Programın arayüzü, kullanıcıları en önemli özelliğe yönlendiren “Bilgisayarınızı Tara” etiketli büyük bir düğme ile basittir. Radyo düğmeleri, kullanıcıların Hızlı Tarama, Tam Tarama, Kritik Nokta Tarama veya Özel Tarama seçmelerine izin verir. Yaklaşık üç buçuk dakika süren Hızlı tarama ile başlamaya karar verdik. SuperAntiSpyware, tümü oldukça zararsız izleme tanımlama bilgileri olan 107 “tehdit” tespit etti. Tam bir tarama çok daha uzun sürdü – yaklaşık dört saat – ve iki “kritik tehdit” ve 25 “potansiyel olarak istenmeyen program / ayar” ortaya çıktı. Bir onay kutusunu kullanarak saklamak istediğimiz tüm öğelerin seçimini kaldırabildik ve ardından bir düğmeye tıklayarak geri kalanını sildik. Programda ayrıca kötü amaçlı yazılımın neden olduğu hasarı geri almak için çalıştırılabilen çeşitli onarımlar vardır. ve bir tarama günlüğü, silinen tüm tehditlerin geçmişini tutar. SuperAntiSpyware’in Web sitesinde kapsamlı bir SSS listesi vardır, ancak programın ek rehberlik olmadan kullanımını kolay bulduk. Genel olarak, SuperAntiSpyware’in normal antivirüs programınızı tamamlamanın iyi bir yolu olduğunu düşünüyoruz ve bunu tavsiye ediyoruz.

SUPERAntiSpyware Indir

SUPERAntiSpyware bugün piyasada bulunan en kapsamlı tarayıcılardan biridir. Çok Boyutlu Tarama ve İşlem Sorgulama Teknolojisi, diğer ürünlerin gözden kaçırdığı casus yazılımları, reklam yazılımlarını, truva atlarını, fidye yazılımlarını, kötü amaçlı yazılımları ve bulaşmaları tespit edebilir!

SuperAntiSpyware  ,  indirdiğiniz her şeyin sisteminizi yavaşlatabilecek veya zarar verebilecek kötü yazılımlardan veya casus yazılımlardan arındırılmasını sağlayan şaşırtıcı derecede güçlü bir  casus yazılım algılayıcı ve tarayıcıdır.

SuperAntiSpyware ile casus yazılımları, truva atlarını, çeviricileri, solucanları, korsanları ve rootkit’leri algılayabilir ve kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda, CPU’nuzda çok hafiftir ve tarama sırasında yavaşlamaz, böylece aynı anda rahatça çalışabilirsiniz.

Buna ek olarak, SuperAntiSpyware, casus yazılım veya kötü amaçlı yazılım nedeniyle hasar görmüş bozuk internet bağlantılarını düzeltmeye çalışan özel bir onarım programına sahiptir. Ayrıca, sistemin başlatılması ve kapatılması sırasında sisteminizin 50 kritik noktasını tarayan “önleyici” bir tarama gerçekleştirir.

Olumsuz tarafı, SuperAntiSpyware’in profesyonel sürümü gerçek zamanlı olarak koruma ve engelleme yapsa da, bu ücretsiz sürüm gerçek zamanlı engelleme veya programlı tarama sağlamaz. Ayrıca, bu programın virüslere karşı koruma sağlamadığını unutmayın.

SuperAntiSpyware  Free Edition,  sadece kolay olanları değil, PC için tüm casus yazılımları kaldıracaktır . Sabit sürücülerin, çıkarılabilir sürücülerin, belleğin, kayıt defterinin veya ayrı klasörlerin hızlı, eksiksiz ve özel olarak taranması. Taramanın tam olarak özelleştirilmesi için güvenen öğeleri ve klasörleri hariç tutar. Casus yazılımları , reklam yazılımlarını, kötü amaçlı yazılımları, Truva atlarını, Çeviricileri, solucanları, anahtar kaydedicileri, korsanları, parazitleri, rootkit’leri ve diğer birçok tehdit türünü Algılayın ve Kaldırın . Sistem kaynaklarını aydınlatın ve bilgisayarınızı yavaşlatmaz.  PC için SuperAntiSpyware çevrimdışı yükleyici, kötü amaçlı yazılımları , virüsleri ve diğer tehditleri kaldırmak için en iyi araçlardan biridir  !

Bozuk internet bağlantılarını, masaüstlerini, kayıt defteri düzenlemesini onarın. Tehditlerin gerçek zamanlı engellenmesi . Olası zararlı yazılımların yüklenmesini veya yeniden kurulmasını önleyin. Ücretsiz sürüm, Gerçek Zamanlı Koruma , zamanlanmış tarama ve otomatik güncellemeleri içermez  .

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Milyonlarca Kötü Amaçlı Tehdidi Algılar ve Kaldırır Kötü Amaçlı
Yazılımları, Casus Yazılımları, Reklam Yazılımlarını, Truva Atlarını, Solucanları, Fidye Yazılımlarını, Korsanları, Parazitleri, Rootkit’leri, KeyLogger’ları ve daha fazlasını engeller.

Kötü Amaçlı Dosyaları Güvenli Biçimde Siler
Potansiyel tehditleri karantinaya alır ve inatçı olanlar da dahil olmak üzere bunları tamamen ortadan kaldırır. Zararlı değilse karantinaya alınan öğeleri geri yükleyebilir.

Sisteminizi Derinlemesine Analiz
Eder Sistem Araştırmacısı sahte ve kötü niyetli dosyaları tanımlar. Yüklü uygulamaları, tarayıcı eklentilerini gösterir ve zaman içindeki sistem değişikliklerini izlemenizi sağlar.

Tarayıcı Tanımlama Bilgilerini ve Açılır Pencereleri Temizler
İstenmeyen tanımlama bilgilerini kaldırır. Entegre SUPERAdBlocker Teknolojisi ile reklamları durdurur.

Fidye Yazılımını İzinde Durdurur
Dosyalarınızı korur ve  bilgisayar korsanlarını önler onları rehin tutmaktan.

PC Hasarını
Onarır Kötü amaçlı yazılımın neden olduğu işletim sisteminizin, kayıt defterinizin, görev yöneticinizin, bozuk internet bağlantılarınızın vb. Parçalarını düzeltir.

Bilgisayarınızı Tamamlar
Hafif program, çok fazla bellek veya işlem gücü kullanmaz. Antivirüsünüzle çalışır.

Kullanımı Kolay
Ürün ve veritabanı güncellemeleri mevcut olduğunda bildirim alın. Taramalar arka planda çalışır ve bilgisayarınız uyurken başlayabilir.

Haberdar olun Algılanan ve kaldırılan tehditler  ve konumları
hakkında ayrıntılı tarama günlüklerini inceleyin  . Tehditleri Gerçek Zamanlı Tarar ve Engeller

Zararlı olabilecek yazılımların yüklenmesini durdurur. Her başlattığınızda veya kapattığınızda sisteminizin kritik noktalarını inceler. Yeni programlar eklendiğinde uyarılar alın.

Otomatik Olarak Güncellemeler
Bir güncellemeyi asla kaçırmayın. Her zaman en son veritabanı tanımlarına sahip olun, böylece en güncel korumaya sahip olursunuz.

Esnek Tarama Seçeneklerini Etkinleştirir
Hızlı, eksiksiz veya kritik taramaları programınıza uyacak şekilde planlayın.

E-posta Bildirimleri Gönderir
Bilgisayarları uzaktan izleyebilmek için tarama sonuçlarını içeren e-postalar alın.

Tescilli Tanımlar Veritabanı ve Günlük Güncellemeler
Kendini işine adamış bir tehdit araştırma ekibi, web’i araştırır ve bulunması zor olanlara odaklanarak binlerce olası tehdidi analiz eder. Veritabanı günde 2-4 kez güncellenir.

Çok Boyutlu Tarama
Kurallara dayalı tipik yöntemlerin ötesine geçen yeni nesil bir tarama sistemi. Mevcut tehditleri tespit eder ve gelecekteki tehditleri belirlemek için genel özellikleri ve kod modellerini analiz eder.

İşlem Sorgulama Teknolojisi
Benzersiz İşlem Sorgulama Teknolojisi (PIT)   , genellikle standart casus yazılım önleme uygulamaları tarafından gözden kaçırılan, kök setleri ve çekirdek sürücüleri gibi bulunması zor tehditleri algılar .

Not : Yazılım, gerçek zamanlı engelleme veya programlı tarama içermez.

Leave a Reply