Super Meat Boy Indir

5/5 - (1 vote)

Super Meat Boy Indir

“Super Meat Boy’da senden çok daha iyiyim” ve “Eğer yarışabilirsek seni yok ederdim!” Gibi bir sinir bozucu arkadaşın nasıl olduğunu biliyorsun. iyi tahmin ne, biraz patates cipsi almak, bazı denetleyicileri kapmak ve isteksizce o arkadaşını çağırmak böylece aptal aptal yüzüne size üstünlük onun haklarını itmek olabilir!

Doğru! Şimdi kanepede bir arkadaşınızla (veya düşmanla) oturabilir ve kimin daha iyi Meatsmen olduğunu görmeye çalışabilirsiniz. Sırayla bölümler aracılığıyla Ekran yarışı, ya da rastgele, ya da tüm oyun boyunca size kalmış! Gerçek bir meydan okuma istiyorsanız, harika Süper Et Dünyası topluluğumuzdaki en sadist delilerden oluşan el yapımı Yarış Modu bölümlerimizi test edin! Birkaç bölüm yaptık ve ara sıra bu bölümleri dağıtacağız. Yarış Modunda bölüm seçerken bunları “Öne Çıkanlar” bölümünde bulabilirsiniz.

Super Meat Boy, smokin takan bir kavanoza kötü bir fetüsten kız arkadaşını (bandajlardan yapılmış olan) kurtarmaya çalışan animasyonlu bir et küpü olarak oynadığınız çivi gibi sert bir platform. Etli kahramanımız duvarlardan, vızıltı testerelerinin denizlerinden, çökmekte olan mağaralardan ve eski iğnelerin havuzlarından atlayacak. Küçük hanımını sıkıntı içinde kurtarmak için kendi iyiliğini feda etmek. Super Meat Boy, Mega Man 2, Ghost ve Goblins ve Super Mario Bros. (Japon olan) gibi klasik NES oyunlarının eski okul zorluklarını getiriyor ve bunları BS’nin düz ileri seğirme refleks platformuna yönlendiriyor. Zordan ruhlara ezilen SMB’yi zorlaştırmak, etli çocuğu perili hastaneler, tuz fabrikaları ve hatta cehennemde sürükleyecektir. Ve 300’den fazla tek oyuncu seviyesi yeterli KOBİ de destansı patron dövüşlerine atarsa,

Super Meat Boy İndir

Oyuncular bu sevimli karakterin Super Meat Boy’un kız arkadaşını bulmasına yardımcı olmalı. Bu minik yaratık duvarlardan kolayca atlayabilir, hızlı koşabilir ve düşman karakterleriyle savaşabilir. Yolda küpler tarafından yapılan binlerce engel var. Bunlardan herhangi birinde stok varsa, Meet boy tehlikede olacak. Mümkün olan en kısa sürede ondan çıkmalısınız. Aksi takdirde, aynı seviyeyi tekrarlamanız gerekir. Ayrıca inanılmaz olan üç yüzden fazla seviye var!

Her seviyedeki ortamlar benzersizdir. Bu, hikaye modunda birden fazla kez bir ortam görmeyeceğiniz anlamına gelir. Düşman türleri de farklı. Oyunda bir çok çeşit göreceksiniz. Super Meat Boy dövüşmede çok fazla beceriye sahip değil. Çünkü bir küpün farklı şekillerde savaşması imkansızdır! Bu nedenle, daha iyi mücadele edebilmek için sınırlı yetenekleri geliştirmelisiniz. Başarıları toplamak isterseniz, Otuz üç tür de var.

Patron dövüşleri, seviyelerin son bölümünde en güçlü karakterlerdir. Bir oyuncu onları yenmek istediğinde, onlar için birkaç dakikadan fazla süre gereklidir. Çünkü Super Meat Boy’daki diğer düşmanlardan daha fazla sağlık puanı var!

Super Meat Boy, Edmund McMillen ve Tommy Refenes tarafından tasarlanan ve Team Meat tarafından geliştirilen bağımsız bir platform oyunudur. Oyunda, oyuncular, küp şeklinde, ağır bandajlı kız arkadaşı Bandaj Kız’ı kötü bilim adamı Dr. Fetus’tan kurtarması gereken Meat Boy adlı küçük, koyu kırmızı, küp şeklinde bir karakteri kontrol ediyorlar. Oyun, birlikte 300’den fazla seviye içeren bölümlere ayrılmıştır. Oyuncular, Bandaj Kızı ile temsil edilen her seviyenin sonuna ulaşmaya çalışırken, ufalanan bloklardan, testere bıçaklarından ve diğer çeşitli ölümcül engellerden kaçınırlar. Oyuncu zıplayabilir ve platformlarda koşabilir ve duvarlardan zıplayabilir veya kayabilir. Çekirdek oyun oynamak ince kontrol ve bölünmüş saniye zamanlaması gerektirir ve hem oyun hem de zorluk seviyesi açısından Super Mario Bros ve Ghosts ‘n Goblins gibi geleneksel platform oyunlarıyla karşılaştırıldı.

Super Meat Boy Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Super Meat Boy indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Super Meat Boy Race Mode Edition.zip’e Ayıkla” yı tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız).
 4. Super Meat Boy klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (Windows 8 resmi olarak desteklenmemektedir)
 • İşlemci:  1.4GHz veya daha hızlı
 • Bellek:  1 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Son 4 yılda yapılan Ekran Kartı (Pixel Shader 3.0, Vertex Shader 3.0)
 • DirectX®:  DirectX® 9.0c
 • Sabit Disk:  300 MB
 • Oyun Kumandası Desteği:  Microsoft Xbox 360 Oyun Kumandası veya Direct Input uyumlu oyun kumandası
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...