Super Mario Indir

4.2/5 - (49 votes)

Super Mario Indir

Eski ve orijinal Super Mario Bros oyununun PC sürümünü indirin . Buradan Windows  10, 8 ve 7 için Süper Mario oyunu indirebilirsiniz.  Nintendo’nun oyunu sizi dünyanın dört bir yanında milyonlarca insanın yaşadığı 90’lı arcade oyun neslinde geri götürecek. Oyun, ilgi çekici arka plan ve süper illüstrasyonlarıyla nesillerden uzaklaştı, oyunun bu sürümü de aynı şeyi yapıyor. PC için Super Mario’nun bu sürümünü indirerek eğlenceli zamanları kolayca yeniden yaşayabilirsiniz  .

PC Mario oyunu  teklifler size pencere modu, tam ekran modu ve diğer geçiş diğer PC sürümleri olamaz sahiptir. Tam ekran özelliği oyun deneyiminizi geliştirir ve kusursuz grafik kalitesi ve netliği konusunda size daha fazla farkındalık sağlar. Temel klavye işlevleri ve ok tuşlarının yardımıyla oyunda gezinebilir ve Mario’nun oyuna atlamasını sağlamak için boşluk çubuğuna dokunabilirsiniz.

Oyunun başında, tüm oyun süreciniz için temel tema görevi gören zemin ve hikayenin doğru bir şekilde tanıtılması sağlanacaktır. Hikaye, yakında gelmek üzere olan eğlence ve keşif için doğru sahneyi hazırlıyor. Grafikler olabildiğince iyi,  orijinal Super Mario Bros ile aynı . Oyunun yeni olduğu günlerde size dilediğiniz deneyimi yaşatmak için. Bu muazzam nostalji seviyelerine neden olur!

Super Mario Indir

Oyun sahnesinin sebat eden Super Mario Bros, konsol işinde Nintendo Entertainment System’in kontrolüne öncülük etti. Eğlence, bir veya iki statik ekran rekreasyonunun 2D kaydırma platformuna bir güncellemesiydi. Bu saptırma, Mario’yu Koopas Kralı şeytani Bowser’a karşı tutan 64 seviyeli bir keyif.

Super Mario Bros’ta bulunan sekiz evrendeki yaratıcı ana hatlar aslında harika. Eğlence orta derecede başlar ve devam ettikçe zorluk derecesinde yavaş yavaş artar, bu nedenle çoğu oyunda tamamen imkansız olan aşamaları deneyimlemezsiniz. Bu oyunun bir başka harika unsuru, sizi tahmin etmek ve ilginizi çekecek bir şey yaratan hikaye modudur.

Mario olarak, kurnaz kaplumbağa hayvanlarını damgalama, buzzy bettles’ı çekiçleme ve tamamen mantar benzeri Goombas ve deli sülük faturalarını dövme fırsatınız var. Yolculuğunuz boyunca, piranha bitkileri, Hammer kardeşler, spinys ve çok daha fazlasını tüketmek için ateş topları vurmanızı sağlayacak kapasiteleri toplayacaksınız. Çoğunlukla, oyunlar sekiz evrende ilerlerken zıplama ve koşma konusunda önemli bir ölçü var. Her dünya dört seviyeye ayrılır ve her biri Bowser’a karşı bir savaşla tam bir daire çizer.

Her harika NES düzenlemesi gibi, Super Mario Bros’un bir varyantına Game Boy Advance’dan erişilebilir. GBA uyarlaması Game Boy’un ekran boyutuna uyacak şekilde yapıldı, ancak ilk formda bulunmayan bazı grafik tuhaflıklar var ve Mario oldukça düzensiz görünüyor. Koşarken sinirlenir ve kıpır kıpır ve eğlencede spriteların bir kısmı sanki biraz ezilmiş gibi görünür.

Super Mario Boss oyununun sesleri ölümsüzdür ve hızlı melodileri hala eğlencenin 1985’te taburcu edildiği nokta kadar bulaşıcıdır. Oyun sesleri, temsilde bulunan hareket sorunlarının hiçbiri olmadan NES ve GBA varyantlarının neredeyse hiçbir farkı yoktur.

Super Mario Bros Game’in başlıca özellikleri

  • Tam ekran modları arasında kolay geçiş
  • Oyun ilerlemenizi kaydetmek için kolay kontrol noktaları 
  • Mario oyunda ölürse yerleri kurtarmanın kolay yolları 
  • Orijinal oyun grafikleriyle aynı oyun grafikleri 
  • Daha iyi oyun süresi için eğlenceli ve ilgi çekici arka plan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...