Super Bike Indir

5/5 - (1 vote)

Süper Bisiklet İndir

Havaalanından Milestone’un Milano’daki ofislerine Taksiyle Yolculuk, sfinkter bölme oranlarında hızlı bir deneyim oldu. G kuvvetleri tarafından arka koltuğa kenetlenen yanaklarım, çılgınca emniyet kemeri ararken yanaklarım rüzgârda dalgalandı. Araba şeritlerin arasında gidip gelirken, elektrikli scooterlar ve Fiats arasında bu günün son gün olacağından emindim. On saniye sonra (saatler gibi gelse de) şehrin merkezindeki alçakgönüllü bir sokakta aniden duruyorduk. Solgun ve nemli, vücudumu arabadan çıkardım, asfalt Papa gibi öptüm ve şoförün avucuna binlerce Lire diktim. Caddeyi geçerken, bu Milestone adamlarının neden yarış oyunları yapmakta bu kadar iyi oldukları açıkça anlaşıldı.

Kasabadaki pantolonu ıslatan yolculuğumdan mutlulukla habersiz olan genel müdür Antonio Farina beni kapıda karşıladı. Kendimi toparlamanın, yeni iç çamaşırlara olan ihtiyacımı unutmanın ve hayatımın neden yıllarının sonsuza dek kaybolduğunu öğrenmenin zamanı gelmişti. Bu çok iyi olsa iyi olur.

Bu bir, bu bir, bu bir sim …

Oyunun erken bir versiyonu hayata geçerken, Superbikes’in basit bir arcade yarış oyunu olmayacağı hemen anlaşıldı. Oyunu ele veren ana menü buydu – ‘Arcade’ yazan kısmın hemen altında ‘simülasyon’ kelimesi vardı. Bunun saf ve basit iki tekerlekli bir Screamer olmasını bekleyenler  biraz sürpriz için klon var. Antonio’nun bize spiel yapma zamanı: “Superbike, Superbike Dünya Şampiyonası’nın tek resmi lisanslı oyunudur. 1997 sezonundan 12 pistin tamamı ve beş ana takımdan 18 resmi sürücünün tamamı yer alıyor. Oyunun kendisi çok isabetli. Simülasyon, tüm ana bisiklet üreticilerinin desteğiyle. Takımların teknisyenleriyle çok yakın bağlantılarımız var ve tüm sezonun tüm gerçek yarışlarının tüm telemetrileriyle bize mümkün olduğunca fazla bilgi veriyorlar. ” Tamam, yani resmi »lisansı var, ama oynamak eğlenceli olacak mı?

Ama arcade bitleriyle

İlk izlenimler herhangi bir şey için önemliyse, o zaman Superbike’ın oldukça çarpıcı göründüğü söylenmelidir. Sürücülere ve bisikletlerine çok fazla ayrıntı gitti ve sporun ciddi hayranları, kuşkusuz, sadece renk şemalarındaki küçük değişiklikleri saatleyerek tüm sürücüleri birbirinden ayırabilirdi. İşler hareket ettiğinde, grafikler de aynı derecede etkileyici. Pop-up mevcut değildir ve aydınlatma efektleri gerçekten genel etkiye katkıda bulunur. Aslına bakarsanız, başınızın üstündeki dallardan bisikletlerin üzerinde titreyen gölgelere bakmayı bırakmak ilk başta zor – üzücü ama gerçek. Aslında, oynatma modunda televizyonda izlemek gibiydi.

Peki bisikletler nasıl başa çıktı? Çıkması sadece üç saniye sürdü. İyi yerleştirilmiş saman balyalarına çarpan çokgen binici, gidonların üzerinden uçtu ve bir bariyerden kaydı. Acı verici görünüyordu. Sonra, sanki iç kanama ve kırık kemik korkularını aktaracakmış gibi, yavaşça ayağa kalktı ve topallayarak bisiklete geri döndü, aldı ve geri döndü. Ne kahraman! Beş dakika sonra bisikletten en az 15 kez inmiştim ve bir tur bile tamamlayamamıştım. Yarım saat sonra 30 üzerinden onuncu oldum. Bu atari modundaydı ve çok geçmeden İtalyan vatandaşı olmaya hazırdım.

“Her şey özelleştirilebilir olacak.” Antonio’da yontulmuş. “Çatalların açısını değiştirebilirsiniz, her şey. Amaç daha eksiksiz bir yarış deneyimi yaratmaktır. Tam simülasyon, atari bölümü ve referans bölümünden tam bir yarış deneyimi olacak.”

Bir gidonun bir ucunu diğerinden bilmeseniz bile, oyuna giren derinlik miktarı oldukça şaşırtıcı. Kesinlikle bu, Milestone’un önceki oyunlarından (Screamer serisi) oldukça farklı. Peki neden motosikletlere geçiş yapalım?

Super Bike Indir

“Herhangi bir bisiklet simülasyonu ortaya çıkalı çok uzun zaman oldu.” Antonio açıkladı. “Pazarda Superbikes’in doldurmayı planladığı bir boşluk var. Herkes araba oyunları yapıyor ve bisiklet kullanmayı gerçekten düşünmüyor. Bu bisikletler size daha büyük bir hız, heyecan ve tehlike duygusu veriyor. Sahip olmayacaksınız. herhangi bir araba oyununda böylesine muhteşem çarpışmalar. Bugünün teknolojisi ve sadece bir bisiklet yarışının size verebileceği heyecana ne oldu. Çok iyi bir ürünün zamanının geldiğini düşündük. “

Daha fazla Screamer?

Milestone’un Screamer serisinde bize başka bir taksit sağlayıp sağlamayacağı belli değil. “Söylemesi zor,” diye düşündü Antonio. “Screamer serisi çok başarılı oldu, ancak Superbikes iki yıldır geliştiriliyor ve bu bizim odaklanmamız gereken bir şey.” Yarış oyunlarında daha fazla uzmanlaşmak istiyoruz, “diye devam etti.” önceki İyi atari yarış oyunları yaratabildiğimiz Screamer oyunları, şimdi daha gerçekçi bir şeye dönüşme zamanı. Screamer’dan edindiğimiz tüm deneyimlerle bir yarış oyununu nasıl oynanabilir hale getireceğimizi biliyoruz. İnsanlar bu öğenin bir simülasyonda çok önemli olduğunu unutuyor ve bunu bir öncelik haline getirmediler. “Bu erken aşamada bile Superbikes’in oynanabilir olmaktan çok daha fazlası olduğu kesinlikle doğru.

Antonio bu noktayı pekiştiriyor: “Superbikes bir bisiklet yarış oyunundan daha fazlasıdır. Bu ‘gerçek’ ve eksiksizdir. Tam bir simülasyon olsa da, beklediğiniz tüm detaylarla birlikte, oyunun özel bir bölümü de vardır. . Temelde iki oyununuz var. Hemen yaklaşımı veya daha ciddi yaklaşımı tercih edebilirsiniz. Daha çok aynı odak noktasından iki oyuna benzer. İster Screamer’ı ister F1GP’yi tercih edin, Superbikes tercih edilecek oyun olacak iki tekerlek üzerinde yarışmak istiyorsanız. “

Öyle olabilir, ancak bugüne kadar bisiklet oyunları araba tabanlı yarışçılar kadar eğlenceli olmamıştı – kimse Redline Racer’ı hatırlıyor  mu? Köşelerde elinizle kayamamanız önemli değil. Ve çarpışmalar muhteşem olsa da, CPU kontrollü uber sürücüleri geçerken kim yarışın yarısını tozlarını atarak ve motosikletlerine geri dönmeyi bekleyerek geçirmek ister?

Ses

Herhangi bir tür zorlu yarış yaptığımda müzik dinlemeyi asla sevmem; Beni çok rahatsız ettiğini görüyorum. Bu yüzden seçenek ekranında yaptığım ilk şey müziği kapatmak oldu. Bazı insanlar onu dinlemek isteyebilir, bu yüzden burada kesinlikle kullanıcının seçimi. Her motosiklet için bisiklet sesleri gerçekten net ve farklı çıkıyor. Vites değiştirme sesleri iyi idare edilirken, lastik gıcırtısı sizi biraz geriyor. Genellikle bir yarış sırasında kendimi çok yoğun buluyorum ve neredeyse hiçbir şey duymuyorum, ancak ses sizin için önemliyse, burada gösterilen çabadan oldukça memnun olmalısınız.

sistem gereksinimleri

Windows 95/98, 166MHz Pentium, 144 MB boş sabit disk alanı, 32 MB RAM, 2D DirectX6 ekran kartı, 4X CD-ROM sürücüsü

Şiddetle Tavsiye Edilir: 233MHz Pentium, 8X CD-ROM sürücüsü veya daha hızlısı, 3B grafik kartı ve son olarak bir joystick.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...