Sunset Overdrive Indir

5/5 - (1 vote)

Sunset Overdrive Indir

Sunset Overdrive’da yıl 2027 ve Sunset City kuşatma altında. Kirlenmiş bir enerji içeceği, nüfusun çoğunu toksik mutantlara dönüştürdü. Birçoğu için bu dünyanın sonu, ama sizin için bu bir rüya gerçek oluyor. Eski patronun mu? Ölü. Sıkıcı işin mi? Gitti. Yıkıcı, alışılmadık bir cephaneliği kullanırken, şehir boyunca taşlayarak, atlayarak ve duvarda koşarak açık dünyayı taktik oyun alanınıza dönüştürün. Aşırı çeviklik, benzersiz silahlar ve özelleştirilebilir özel yeteneklerle Sunset Overdrive, geleneksel atıcıların kurallarını yeniden yazar ve patlayıcı, saygısız, şık ve tamamen benzersiz bir macera sunar. Son derece renkli, kıyamet sonrası tek oyunculu bir kampanya ve iki bonus genişletme, Mystery of Mooil Rig ve Dawn of the Rise of the Fallen Machines ile Sunset City’nin kaosunu kucaklayın. Outgun çılgın mutantlar,

Küçük Tokyo’dan esinlenen bir metropol olan Sunset Şehri’ni temizleyin, Fizz-Co şirketi Overcharge Delirium XT adlı yeni oyunu başlattı ve şehir gitti. Çok sarhoş oldular ve DNA’ları değişti, canavarları saldırgan bir yapıya dönüştürüyor.

Geniş bir açık dünya ile, ikinci sınıf komik sanatsal yöndür, Oyunun ilk dakikalarından itibaren çekici. Renkli ve güzel yeni nesil grafiklere sahip, Sunset City’de animasyonlar muhteşem ve patlamalar var. Bu oyun savaşı, hızlı bir şekilde düşmanlara odaklanır. Oyuncular zip-lining, air-dashing ve su geçişi şehir sokaklarında gezinme gibi farklı hareketler uygulayabilirler. Gün batımı şehri ayrıca oyuncular için eşyalarla doludur. Oyuncular için bu hareketleri yaparken silahlar yavaşlar.

Yürürken, oyuncular sessizce yürüyemez, barınak arayamaz veya düşmanları indiremezler, ancak daha çok yerde yürümeye karar vermeleri durumunda rakipler tarafından hızla alt edileceği için geçmeye hazır olmalarına bağlı olmalıdır. Oyun ayrıca bir Stil Ölçer içerir. Oyunun head-up gösterisinde (HUD) görünen Metre, oyuncular rakipleri katletme ve yere temas etmeden rayları ezme gibi cazip hareketler yaptıkça artar.

Sunset Overdrive’da yıl 2027 ve Sunset City kuşatma altında. Bir  kirlenmiş  enerji içeceği en dönüştürdü  nüfus  toksik mutantlar içine. Birçoğu için bu dünyanın sonu, ama sizin için bu bir rüya gerçek oluyor. Eski patronun mu? Ölü. Sıkıcı işin mi? Gitti. Yıkıcı , alışılmadık bir cephaneliği kullanırken, şehir boyunca taşlayarak, atlayarak ve duvarda koşarak açık dünyayı taktik oyun alanınıza dönüştürün  .

Aşırı çeviklik, benzersiz silahlar ve  özelleştirilebilir  özel yeteneklerle Sunset Overdrive, geleneksel atıcıların kurallarını yeniden yazar   ve patlayıcı, saygısız, şık ve tamamen benzersiz bir macera sunar. Sunset Overdrive Ücretsiz İndir PC Oyun Repack-Games.com. Son derece renkli, kıyamet sonrası tek oyunculu bir kampanya ve iki bonus genişletme , Mystery of Mooil Rig ve Dawn of the Rise of the Fallen Machines ile Sunset City’nin kaosunu kucaklayın  . Dahil olan Silah Paketi ile yolculuklarınızda çılgın mutantları, katil robotları ve kötü haydutları alt edin.

Sunset Overdrive, Sunset City adlı kurgusal açık dünya metropolünde 2027’de geçiyor. Oyuncu, Aşırı Yük İçicilerinin kısaltması olan OD ile savaşmak zorunda olan bir FizzCo çalışanını kontrol ediyor: FizzCo’nun soda içeceğini içtikten sonra mutantlara dönüşen insanlar. Distopik Sunset City’de oyuncu karakteri, Sunset City’de hızlıca gezinmek için duvarda koşabilir, çelik halatlar kullanabilir ve rayları ezebilir ve kullanmak için büyük bir silah cephanesine sahip olabilir. Oyun agresif dövüşe odaklanıyor. Sonuç olarak, oyunda bir kapak sistemi bulunmuyor. Oyunda ayrıca, oyuncuların yedi diğer oyuncuyla bir dizi görevi tamamlamalarını sağlayan, Chaos Squad adlı bir kooperatif çok oyunculu mod bulunuyor.

Sunset Overdrive Indir

Oyunun gelişimi, Insomniac 2010 yılında Resistance 3’ü tamamladığında başladı. Projenin dahili olarak yeşil ışıklandırılmasının ardından stüdyo, oyunu finanse etmeye yardımcı olacak farklı yayıncılara sundu. Ekip sonunda Microsoft Studios ile ortaklık kurarak franchise haklarını ellerinde tutmalarına izin verdi. Insomniac, takımın Jet Set Radio ve Tony Hawk’s Pro Skater gibi farklı kaynaklardan ilham aldığı oyunu bir oyun kutlaması olarak nitelendirdi. Oyun kıyamet sonrası bir gelecekte geçiyor, ancak takım oyunu, oyunun ilk dünyasını oyuncular için bir “oyun alanına” dönüştüren bir “harika bir yer” olarak tasvir etti. , Sigorta.

Oyun, genel olarak oyunun görsellerine, geçiş sistemine, dövüş sistemine ve mizahına yönelik övgülerle genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Bununla birlikte, oyun, ilgi çekici bir hikaye ve yenilikçi arayış tasarımından yoksun olduğu için eleştirildi. Çeşitli oyun yayınlarından Yılın Oyunu ve Yılın En İyi Xbox Oyunu ödülleri de dahil olmak üzere birçok yıl sonu ödülü aldı. Oyun, piyasaya sürüldükten sonra birden fazla indirilebilir içerikle desteklendi.

Sunset Overdrive Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Sunset Overdrive indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Sunset Overdrive.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir).
 4. Sunset Overdrive klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 8 veya üstü
 • İşlemci:  Intel Core i5 3470 @ 3.0hz || AMD-FX-6300
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Geforce 750 Ti || AMD Radeon R7 260X
 • Depolama:  30 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...