Suicide Guy Indir

4.6/5 - (9 votes)
İntihar Guy  hayal dünyasında bir ilk kişi aksiyon- bulmaca oyunudur. Hayallerinden uyanamayan güzel, büyük bir adamın rolünü üstleneceksiniz. Senin görevin onlardan çıkmasına yardım etmek. Oyuncular her türlü durumda orijinal zeka oyunlarını çözerek farklı eşyalar kullanmak zorunda kalacaklar. Başlığa rağmen, oyun hiç intihar veya depresyon hakkında DEĞİLDİR.Birkaç güncellemeden sonra oyun oldukça iyi oldu. Pek çok hata değil, kötü ses dengesi yok, artık çökme yok, belirli seviyelerde fps düşme yok, bu yüzden bu iyi. Eğer önceki incelememi okuduysanız, zaten oyunun ve oyunun fikrini sevdiğimi biliyorsunuzdur. Seviyeleri ve kendinizi öldürmenin yolları açısından yeterli çeşitlilik vardır, bu yüzden sürekli olarak aynı şey gibi değil. Bulmanız gereken heykeller güzel bir ek, ancak bazen çok kolay, bu yüzden gerçekten tüm başarıları istiyorsanız, o kadar da zor değil, özellikle mevcut rehberlerle değil. Kendinizi öldürmenin birçok yolu var.Mesele şu ki, kendinizi öldürmek oldukça kolay, ama kendinizi öldürmenin yolunu bulmak biraz daha zor olabilir. Oyunda ‘bulmaca’ oldukça güzel. Tüm başarıların kilidi açıkken oyunu tamamlamak yaklaşık 3 ila 4 saat sürdü, bu sadece 3.99 $ ‘a mal olan bir oyun için o kadar da kötü değil. Genel olarak, başlangıçta, bu oyunla ilgili bazı sorunlar yaşadım, ancak şimdi birkaç hata düzeltildiğine göre, oyun oldukça düzgün çalışmaya başlıyor ve bu ürünü ücretsiz almasam bile, satın alırdım neyse. Güzel bir iş ‘ana’ hataları sabitleme!Suicide Guy İndir

İntihar Adamı intihar etmek için herhangi bir şekilde sürekli arama fırsatına sahip olduğunuz strateji tarzı bir oyundur. Oyun gerçekten bir çeşit delilik ve hiciv ile doludur, ancak öte yandan, herhangi bir oyuncuyu önemli ölçüde eğlendirebilir. Devasa renkli bir dünya sizi bekliyor, turdan sonra üstesinden geleceksiniz, kendinizi mümkün olan her şekilde öldürüyorsunuz. Eylem sırasında, diğer projelere çok sayıda oyun referansı bulabilir ve iyi zaman geçirebilirsiniz. Tüm eylemler birinci şahıs görüşüyle ​​gerçekleşecek, böylece olanların özüne daha derinlemesine nüfuz edebilirsiniz. Sadece ilk bakışta öyle görünen tatlı ve oldukça komik bir adamın rolünü oynayacaksınız, çünkü ana arzusu ölmek. Bira, hamburger ve bilgisayar oyunlarını çok seviyor – bu onun tüm hayatı ve onu durdurmak zorundasınız.

Bulmaca Hayranları için Güzel Oyun

İntihar Guy serin bir bükülme ile bir bulmaca oyunudur. Oyun ana karakterin rüyalarında ayarlanır ve oyuncular oyunu uyandırmadan ve karakter uyanmadan önce tüm bulmacaları çözmekle görevlendirilir, aksi takdirde gerçek dünyada ölecektir.

Bir Rüyadan Fazlası

Suicide Guy’ın parlak renkleri ve ayrıntılı animasyon stili, çoğu oyuncu türünü hemen çekecektir. Oyunun her seviyesi belirgin bir şekilde farklıdır ve oyuncuların geri dönmesi için bolca teşvik sağlayacağından emin olacak birçok yeni zorluk sunar. Her zaman keşfedilmeyi bekleyen yeni bir şey var, yaratıcıların oyuna kattığı ilgi çekici mizah duygusu da yol boyunca bolca gülüyor ve oyuncuları gerçekten ana karakteri önemseyen gerçek bir iyi hissetme faktörü sağlıyor.

Seviye Atlama Zamanı

Çözülmesi gereken çok sayıda harika bulmaca ve tamamlanması gereken toplam 25 farklı seviye ile Suicide Guy, oyunculara saatlerce bağımlılık ve ilgi çekici eğlence sunuyor. Oyunun hikayesi çok iyi geliştirilmiş ve aksiyonu gerçekçi bir şekilde yönlendirirken, bulunması gereken harika koleksiyonlar serisi ekstra bir oyun öğesi eklemeye yardımcı oluyor. Ayrıca sürülecek çok sayıda serin araç ve şeylerin donmasını önlemek için çok sayıda varyasyon var.

İntihar Guy Özellikleri

İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Suicide Guy’ın ana özellikleri aşağıdadır.

 • Suicide Guy’ın zihninde 25 seviye belirlendi
 • Hikaye odaklı oyun
 • Fizik tabanlı seviyeler
 • Nihai hamleler: Eşyaları toplayabilir, fırlatabilir, mekanizmaları aktive edebilir ve hatta geğirebilirsiniz.
 • Rahatsız etmek için komik yaratıklar
 • Sürülecek araçlar
 • Başarmak için önemli bir görev
 • Bulmak için koleksiyon öğeleri

Suicide Guy Sistem Gereksinimleri

Suicide Guy Free Download programını başlatmadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • Windows 7 64 Bit’te test edildi
 • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2.6 GHz / AMD Çift Çekirdekli Athlon 3.0 GHz
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Kurulum Boyutu: 1 GB
 • Sabit Disk Alanı: 2GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...