Subway Surf Indir

4.3/5 - (27 votes)

Subway Surf Indir

Subway Surfers  , kısmen etkileyici yüksek çözünürlüklü grafikleri sayesinde, günümüzün en iyi arcade aksiyon oyunlarından biridir. Jake, Tricky ve Fresh ile ekip kurun, metro tesislerini boyamaya takıntılı çete üyeleri, huysuz polis müfettişi ve onun pitbull’undan çılgınca kaçmalarına yardım edin. Daha sonra jetpack’ler ve yüzen patenler ile takas edebileceğiniz çeşitli paraları ve güçlendiricileri toplamak için metro sisteminde uçan kaykayda sörf yapın. Bekleyen sinsi tuzaklara dikkat edin!

Subway Surfers aslında akıllı telefonlar ve tabletler için bir video oyunu olsa da, kullanımı kolay bir  Android emülatörü olan BlueStacks sayesinde PC’nizde keyfini çıkarabilirsiniz. . Programı yükledikten ve Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra, Subway Surfers oynamaya başlamak için sadece bir tıklama yeterlidir.

Subway Surfers  ,   Kiloo ve SYBO Games tarafından geliştirilen, taklit edilmiş bir Android uygulaması biçiminde gelen resmi PC sürümü aracılığıyla herhangi bir modern masaüstü PC veya dizüstü bilgisayarda da oynanabilen  eğlenceli bir sonsuz koşucu mobil oyunudur . İlk olarak 2012’nin ortalarında “sonsuz koşucu” türünün popülerliğinin doruğunda piyasaya sürülen bu oyun, halkın dikkatini kolayca çekmeyi başardı ve bugüne kadar bu unvana sahip olan büyük bir oyuncu kitlesini korumayı başardı.
Subway Surf Indir

Türün gerektirdiği gibi, bu oyunun oynanışı, tekrarlayan ve sonsuz bir dünyada hızla seyahat eden , sürekli olarak çeşitli engellerden kaçan ve sizi durdurmaya veya yavaşlatmaya çalışan dinamik unsurlara ve düşman eylemlerine tepki veren kahraman karakterimize odaklanmıştır  . Zorluk arttıkça, oyuncunun hareket hızı, engellerin sayısı, düşmanlar ve saniyedeki gerekli hareketler artar ve yalnızca en odaklı ve hızlı refleks kullanıcılarının üstesinden gelebileceği inanılmaz bir zorluk sağlar.

In  Metro Surfers , Ana karakter bir olan  sevimli sokak vandalizme Dünyadaki tüm metro istasyonlarını ve tren hatlarını dekore etme misyonunda olan. Onu sonsuz koşudan alıkoyabilecek çevresel engellere ek olarak, ana rakipleri onu yakalamaya çalışan polis güçleridir. Oyuncu,  kozmetik ürünler, yeni araçlar ve karakter becerileri satın almak için harcanabilecek altın paraları toplarken , uçan kaykayını raylar boyunca sürebilir, rampaların üzerinden atlayabilir, trenlere tırmanabilir ve koşabilir, diğer paralel raylara doğru kaçabilir ve daha fazlasını  yapabilir.

Orijinal oyun zaten gereğinden fazla içerik ve oyun aşamaları sağlamayı başarmış olsa da, bu oyun  pek çok oyuncuyu sürekli olarak oyuna geri dönmeye iten sürekli bir ücretsiz yükseltme akışı aldı  . Subway Surfers’ı  bugün PC platformunda

oynamak  için, bu oyuna  bu F2P mobil oyunu zahmetsizce çalıştırabilen yetenekli, hızlı ve iyi optimize edilmiş Android emülatörünün içinden erişmeniz istenecek  . Elbette, bu emülatör, yapılandırılabilir düğmeler, daha iyi işleme modları ve çok çeşitli PC yapılandırmaları üzerinde çalıştırma yeteneği dahil olmak üzere PC kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu çok ihtiyaç duyulan tüm yapılandırma seçeneklerine izin verir.

Birkaç yıl önce, sonsuz koşucu oyunları muazzam bir şekilde popüler oldu ve o zamandan beri hiç durmadılar (kelime oyunu için üzgünüm). Bu tür bir başlık genellikle karakterimizin oldukça tekrarlayan ve sonsuz bir dünyada durmadan ilerlediği , zorluk büyüdükçe neredeyse bizi er ya da geç ölmeye davet eden her türlü engelden kaçtığı bir platform video oyunu olarak öne çıkıyor  . Tek amacımız karakterimizin olabildiğince ilerlemesine yardımcı olmak, zıplamasına, eğilmesine veya senaryonun bizi durduracak unsurlarından kaçınmasına yardımcı olmaktır.

Bugünden itibaren Windows PC’nize de indirebileceğiniz en ünlü örneklerden biri olan Temple Run veya Subway Surfers gibi mobil cihazlarda bu tür oyunların birçok örneği  var. Kiloo tarafından geliştirilen bu oyunda sonsuz koşumuzun bir bahanesi var. Dünyanın her yerinden metro istasyonlarını ve hatlarını graffitiyle süslemeyi seven sevimli bir sokak saldırganı rolünü üstleneceğiz. Ve tabii ki,  tüm sanatını  farklı senaryolarda göstermeye devam edebilmek için onu kovalayan polisten kaçmak zorunda kalırken, aynı zamanda yolda bozuk para toplamaya çalışıyor. Ve sadece etrafta koşmak değil, uçan kaykay kullanmak.

Ana Özellikler

  • Uçan kaykayınızı sürün ve kesintisiz tren hatlarında sörf yapın.
  • Yolunuzdaki tüm engelleri aşın.
  • Altın paraları toplarken polisten kaçın.
  • Karakteriniz için yeni araçlar ve iyileştirmeler satın alın ve toplayın.
  • Her yeni güncellemede dünyanın farklı şehirlerini ziyaret edin.
  • Renkli HD grafikler.

İndir düğmesine basmadan önce,  Windows için Subway Surfers’ın resmi sürümü diye bir şey olmadığını  bilmelisiniz,  ancak bu, bilgisayarınızda oynayamayacağınız anlamına gelmez. Bunun için bir numara var. Bu indirme, size BlueStacks gibi bir Android emülatörü ve oyunun Android sürümünün APK’sini sunar, böylece bilgisayarınızda hemen çalıştırabilirsiniz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...