Subway Surf Indir PC

Subway Surf Indir PC

4.9/5 - (24 votes)

Subway Surf Indir PC

Subway Surfers  diğer şaşkın eğlence arasında göze çarpıyor ve herkes bu sapmayı oynamak için besleniyor. Kiloo’nun bayrağı altında üretilmiş ve Microsoft Corporation tarafından dağıtılmıştır. 24 Mayıs 2012 tarihinde taburcu edildi  . Web sitemizden Ücretsiz PC Oyunu Angry Birds Seasons’ı da  indirebilirsiniz .

Subway Surfers  , metro demiryolu sahasına sprey boya uygulayan ve denetçi ve köpek yavrusu tarafından alındıktan sonra bazı lise kötülüklerinin etrafında büyüleyici bir saptırma dönüşüdür. Köpek yavrusu onlardan uzaklaşmak için pistlerden aşağı koşacak. Derivasyondaki bazı çarpıcı karakterlerle oynamak son derece enerji verici. Bu hukukçular koştukça altın paraları havadan toplayacaklar ve bu arada kazaları demiryolu araçları ve farklı makalelerle atlatmalısınız.

Subway Surf İndir PC

Bu son derece zor bir eğlencedir ve Jack varsayılan karakterdir ve alternatif karakterlerin büyük kısmı açılmalıdır. Subway Surfers Diversion’un olağanüstü HD illüstrasyonları ve görsel efektleri var. Bir streç fazla olmadan bu diversiyon temel bir arayüz ile indirebilirsiniz. Genel olarak, bu eğlence son derece şaşırtıcı ve şüphesiz bu sapmayı seveceksiniz.

Gerçek bir  Subway Surfers  şampiyonu, bu cazip yüksek puanı geçtikten sonra vazgeçmek anlamına gelmez elbette. Bu nedenle, içeriği taze tutma ruhuyla ünlü Dünya Turu yaratıldı! Subway Surfers ekibi her birkaç haftada bir, yeni sörfçüleri göstermekten çok mutlu olan özel sürüm karakterlere erişebilecekleri yeni bir yere seyahat ediyor. Şimdiye kadar, Dünya Turu, aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm dünyada fırtına ile çok sayıda güzel şehir ve ülke aldı:

Paris:  Dünya Turu burada son durduğunda, sörfçüler güzel ama çok konuşkan olmayan Fransız mimarı Coco ile tanıştı. Paris metro hatları, büyüleyici cadde tarafındaki kafeler, alışveriş merkezleri ve yalnızca Paris’in sunabileceği diğer muhteşem cazibe merkezleri ile güzel bir şekilde süslenmiştir.

Mumbai:  Subway Surfers World Tour geçtikten (ya da daha ziyade koştuktan sonra) Mumbai asla aynı değildi! Mürettebatın kalabalık pazarlarda, turistik dükkanlarda ve hatta antik tapınaklarda uçmasına yardımcı olan metronun Hint süperstarı Jay’e sormanız yeterlidir. Gelecekteki bir durağa giderseniz, ancak güzel çevresi ile dikkatinizi dağıtmadığınızdan emin olun; trenler turistler için durmuyor!

Londra:  Turistlerden bahsetmişken, Jamie (Londra özel karakteri), sörfçüler en popüler Dünya Turu’nun durduğu Londra’da dolaşırken kamerasını tutturmayı durduramadı. Bu anlaşılabilir bir durum çünkü karla kaplı sıra evler görülmeye değerdi.

New York:  İlk Dünya Turu durağı olan New York, Subway Surfers tarihinde özel bir yere sahip. Sokak yönündeki New York şehrinin yerli ve sadık tur rehberi Tony, herkese ipleri ve tatlı becerilerini göstermekle mutluydu. Bir dönüş yolculuğuna katılırsanız, unutmayın – bakırlar metro hattını tutan kişilere nazikçe bakmaz!

Tokyo:  Sörfçüler, Harumi’nin güzel kiraz çiçeği ağaçları, gökkuşağı tünelleri, eski binalar ve yoğun sokaklarda onlara rehberlik ettiği Tokyo olan güzel ve hareketli cityscape boyunca ilerledi. Fotoğraf çekmek için duramayacağınız çok kötü!

Bu, Subway Surfers karakterlerini İzlanda, Meksika ve düzinelerce diğer egzotik ve zorlu yerlere götüren Dünya Turunun sadece küçük bir tadı. Bazen Dünya Turu eski bir favoriyi tekrar ziyaret eder, bazen yeni bir yere seyahat eder – bir sonraki durağın yerini bulmak için sık sık Subway Surfers oynamak zorundasınız!

Subway Surfers Özellikleri

Aşağıdakiler, İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Subway Surfers download ücretsiz ana özellikleridir.

  • İnanılmaz bir bulmaca PC oyunu.
  • Genç holiganların etrafında dönebilir.
  • Sürükleyici bir hikayem var.
  • Havadan altın paraları toplamanız gerekiyor.
  • Etkileyici HD grafikler ve görseller.
  • Yakalamayı önlemek için trenlerin üstüne atlayabilir.
  • Oynamak çok heyecan verici.
  • İlginç karakterler.
  • Kilidi açılmış seviyeler

Subway Surfers  İpuçları

Sola ve sağa veya yukarı ve aşağı kaydırmak ilk bakışta kolay görünüyor, ancak sağlam bir tren duvarı size doğru hız verdiğinde, bundan daha meraklı hareketler yapmanız gerekecek! Arada bir, imkansız görünen engellerle karşılaşacaksınız. Asla korkmayın, küçük bir beceri artışına ihtiyaç duyan Subway Surfers için go-to ipuçlarımızın ve püf noktalarımızın bir listesini derledik

İlk olarak, havada havada şerit değiştirme sanatını kesinlikle mükemmelleştirmeniz gerekecek. Birçok durumda, bir tren tam size göre namluyken yüzen paralara ulaşmak için yukarı zıplamanız gerekir. Cesur ve yeterince hızlıysanız, o jetonu alabilir VE son saniyede orta atlamada şeritleri değiştirerek treni atlayabilirsiniz.

Özellikle kendinizi doğrudan yerden bir trene atlamanıza izin veren bir çift bouncy Super Sneakers bulduysanız, bazen tekrar atlayabilmeniz için hızlı bir şekilde inmeniz gerekir. Yere çarpmak için havada aşağı kaydırabileceğinizi biliyor muydunuz?

Bazen, belirli bir dizi engeli aşmanın imkansız olduğu bir pozisyonda olabilirsiniz, bu yüzden bol uçan kaykaylara sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Gözlerinizi önde tutun ve kararınızı hızlı bir şekilde verin – birini kullanmak için ekrana iki kez dokunun ve nefesini tutun çünkü o trene çarptığınızda dağınık olacak! Endişelenme, toz çöktüğünde, hala pistlerden aşağı iniyor olacaksın!

Genel olarak, trenlerin üstünde kalmak için çaba göstermelisiniz, çünkü bu önünüzde duran zorlukları daha iyi görmenizi sağlayacaktır. Aktif görevlerinizi takip edin, çünkü bunlar çene düşüren yüksek puan için çaba gösterebilmeniz için Puan Çarpanınızı artıracaktır. Son olarak, güçlendirmeler için gözlerinizi her zaman soyun! Yeterli paraya sahip olduğunuzda, powerup’larınızı yükseltebilirsiniz, böylece etkileri daha uzun süre dayanır.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply