Metro çıkış sel

Subway Exit Flood Indir

5/5 - (1 vote)

Subway Exit Flood Indir

15 Şubat 2019’da piyasaya sürülen 4A oyunları tarafından geliştirilen en iyi nişancı oyunlarından biri birçok kişinin dikkatini çekti. Bu oyun gizemli ve korku hikayesi ile oyuncuyu heyecanlandırıyor ve gerçekçi ambiyans ve karakterlerle merakını koruyor. Oyun nükleer savaştan sonra dünya senaryosunu tasvir ediyor. Oyuncu, müttefikleriyle yolculuğuna devam eden Artyom rolünü oynar. Oyun, dünya savaşından sonra iklim değişikliklerini gösteriyor ve oyuncuya korkunç duygular veriyor. Grafik ve görsel efektler çok gerçekçi olduğundan, oyunun her seviyesi oyuncuyu daha öfkeli hale getirir. Şaşırtıcı animasyonlu ve etkileyici detaylar oyun deneyimi oyuncu zevkler. Rusya’nın farklı yerlerine ve oyunu daha da sevmenizi sağlayan diğer ilginç yerlere düştüğünüz Metro Exodus’un destansı hikayesi.

Metro çıkış sel

Metro Exodus, bu inanılmaz popüler franchise’ın üçüncü bölümü, insanların nükleer bir savaştan sonra nasıl hayatta kalmaya çalıştıklarını anlatıyor. Artyom son zamanlarda insanların yüzeydeki çatışmayı bekleyebilecekleri bir metro dalı buldu. Ancak bir sorun var – bu yolun en uzak kısımlarında mutantlar olabilir. Bunu test etmek için kahraman, diğer gönüllülerle birlikte Lokomotiv adlı bir araştırma grubu düzenler. Bu metro tüneline doğru derinlemesine seyahat etmeleri ve durum talep etmesi halinde temizlemeleri gerekecek.

Metro Exodus, 4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından 2019 yılında yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Metro 2033 ve Metro: Last Light olaylarını takiben Dmitry Glukhovsky’nin romanlarına dayanan Metro video oyunu serisinin üçüncü taksitidir. . Oyun eleştirmenlerden genellikle olumlu eleştiriler aldı. Eski Rusya Federasyonu’nun kıyamet sonrası çorak topraklarında yer alan oyuncu, yeni tehlikelerle başa çıkmalı ve mutasyona uğramış yaratıklara ve düşman insanlara karşı mücadele etmelidir. Oyuncu, atma malzemeleri ve bir işçilik sistemi ile özelleştirilebilen el yapımı bir silah cephanesine sahiptir. Oyun, doğrusal seviyelerin ve sanal alan ortamlarının bir karışımına sahiptir.

D6’ya yapılan saldırıdan sonra, Artyom Metro’daki sürekli kavga ve yolsuzluktan hayal kırıklığına uğrar ve Spartalı Düzeni’nden ayrılır. Kısa süre sonra, Moskova’dan başka diğer hayatta kalanların var olduğunu kanıtlamaya takıntılı hale gelir ve Anna’nın endişesi ve Miller’in hayal kırıklığı için çok sayıda tehlikeli keşif yapar. Bununla birlikte, Anna ile böyle bir keşifte, yüzeyde çalışan bir trene tanık oluyorlar. Onu takip etmeden önce, Moskova dışından olduğunu iddia eden birkaç kişi ile birlikte Hansa askerleri tarafından yakalandı. Hansa askerleri diğer mahkumları infaz ederler ve Artyom vurulur ve ölüme terk edilir. Ateşli silahtan kurtulan Artyom, Anna’yı kurtarmak için askerleri üslerine kadar takip eder ve bu süreçte yanlışlıkla Moskova’ya giren ve çıkan tüm iletişimleri engelleyen bir sinyal bozucusunu yok eder.

Çok sayıda metro tüneli geçmişe gömüldü, şimdi kahramanın en güçlü canavarlar ve mutantların yanı sıra zorlu bir canavar radyasyon dozu ile dolu acımasız yüzeyle savaşması gerekecek. Kishkoobraznye seviyeleri, oyuncuların hangi yöne gideceklerine karar vereceği açık konumlarla değiştirilecek. Başın ilk tarafına doğru koşmak gerekli değildir, yüzeyde ortalama bir insanın kazanma şansının çok düşük olduğu çok güçlü canavarlar olabilir. Düşmanca bir dünyadaki yolunuzu dikkatlice seçmelisiniz, aksi takdirde kendinizi bir canavarın debriyajlarında veya dişlerinde hızlı bir şekilde bulma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Metro çıkış sel

Oyuncu trenin yolcularını mutantların ve soyguncuların saldırılarından koruyacak, malzeme arayacak ve yeni bir yerleşim yeri arayacak. Geliştiriciler, araştırma için geniş yerler, genişletilmiş bir cephanelik, gündüz ve gece döngüsü, dinamik bir hava sistemi ve hikaye ilerledikçe yılın mevsim değişikliği için söz veriyor.

Oyun tam bir açık dünyaya sahip olmayacak, ancak oyuncular eskisinden çok daha fazla özgürlük elde edecekler. Doğrusal seviyeler sırasında, açık ve doğrusal olmayan yer değiştirilecek, aralarında söz konusu trende hareket gerçekleştirilecektir. Serinin klasik oynanışı böylece sanal alan ve hayatta kalma unsurlarını alacak.

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: Intel Core i5-4440 veya eşdeğeri
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
 • VİDEO KARTI: GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1050 / AMD Radeon HD 7870
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 59 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2048 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Intel Core i7-4770k veya eşdeğeri
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • VİDEO KARTI: GeForce GTX 1070 / GeForce RTX 2060 / AMD RX VEGA 56
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 59 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 8192 MB

Leave a Reply