Subtitle Workshop Indir

5/5 - (1 vote)

Subtitle Workshop Indir

Subtitle Workshop  , en eksiksiz, verimli ve kullanışlı ücretsiz  altyazı düzenleme aracıdır . İhtiyacınız olan tüm altyazı formatlarını destekler ve bir altyazı düzenleme programından isteyebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Subtitle Workshop  , altyazı oluşturma / düzenleme / dönüştürme görevlerini neredeyse bir zevk haline getirir; dostane ve sezgisel arayüz, menülere erişimi kolaylaştırır ve gelişmiş işlevlere sahip özelliklere ve dikkate değer bir hız ve kararlılığa sahip olmalıdır, altyazı düzenleme süresini büyük ölçüde azaltır. Yazım denetimi işlevi ve görevi daha da kolaylaştıracak gelişmiş bir video önizleme özelliği içerir. Acemi için en iyi seçim , uzman veya fansubber. Bir deneyin ve gerisini unutacaksınız!

Subtitle Workshop, ses ve video editörleri altında dosyalanan ve Windows için URUSoft tarafından kullanıma sunulan ücretsiz ve açık kaynaklı bir altyazı düzenleme yazılımı uygulamasıdır. Subtitle Workshop incelemesi henüz tamamlanmadı, ancak burada bir editör tarafından bir PC’de test edildi ve özelliklerin bir listesi  derlendi; aşağıya bakınız. Bu yazılım yüklemesinin bir incelemesini göndermek isterseniz, girdinizi memnuniyetle karşılıyor ve bize bir şeyler göndermenizi tavsiye ediyoruz!

Esnek ve özelliklerle dolu bir altyazı düzenleme ve yazma uygulaması

Subtitle Workshop  , çalışabileceğiniz tüm altyazı formatlarını destekler ve bir altyazı düzenleme yazılımından istediğiniz tüm özelliklere sahiptir. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir, hem zaman hem de çerçeve tabanlı altyazıları işleyebilir, büyük altyazı dönüşümü gerçekleştirebilir ve altyazılardaki hataları kontrol edip düzeltebilir.

Subtitle Workshop, altyazı oluşturma / düzenleme / dönüştürme görevlerini neredeyse bir zevk haline getiriyor. Kullanıcı dostu ve sezgisel arayüz, erişimi kolay menülerle harmanlıyor ve gelişmiş işlevlere sahip özelliklere ve dikkate değer bir hız ve kararlılığa sahip olmalı ve altyazı düzenleme süresini önemli ölçüde azaltmalıdır. Subtitle Workshop, bir yazım denetimi işlevi ve görevi daha da kolaylaştıracak gelişmiş bir video ön izleme özelliği içerir.

Altyazı Atölyesi İndir

Subtitle Workshop, bir kullanıcının mevcut bir video  dosyasına eklenecek altyazılar oluşturmak  istemesi durumunda mükemmel bir multimedya uygulamasıdır  . Genellikle editörler, çevirmenler ve profesyonel bir sunum oluşturmak için geliştirilmiş bir yöntem arayan herkes tarafından kullanılır. Birden çok dil desteklendiğinden, bir dizi iş gereksinimine de hitap edebilir.

Sürükle bırak

Basitliğinin arkasında, ek özellikler sağlamak için çok sayıda yapılandırma ayarı vardır. Bazıları, son gönderimi yapmadan önce filmin nasıl görüneceğini göstermek için bir film önizlemesi içerir. Ayrıca, yazım denetimi işlevlerini çalıştırmak için Microsoft sözcüğünü kullanır. İngilizce dışında çeşitli dillere de çeviri yapabilirsiniz (desteklenen diller listesine bakın). Bu, konfigürasyon ayarları kullanılarak kolayca erişilebilen çok dilli destek yardımcı programının çalışmasıdır.

Uygulama, minimum çabayla işlevleri en iyi şekilde kullanmak için sürükle ve bırak işlevini destekler. Filme güzellik ve çekicilik katan görsel efektler dahil edilmeden kurgu tamamlanmış sayılmaz. Uygulamada desteklenen yardım belgeleri sayesinde yeni başlayanların endişelenmesine gerek yok. Bu, tüm altyazı düzenleme ihtiyaçları için tek durak noktasıdır.

Subtitle Workshop, Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemli PC veya dizüstü bilgisayar için ücretsiz bir yazılım olarak lisanslanmıştır. Diğer video araçları kategorisindedir ve tüm yazılım kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilir.

Ana Özellikler ve Kullanım Alanları

Subtitle Workshop, 60’ın üzerinde farklı formatta  ısmarlama altyazılar oluşturabiliyor  ve bu sayının artmaya devam edeceği söyleniyor. Arayüz, kullanıcı tercihlerine göre özelleştirilebilir ve bu, dönüştürme sürecini kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca zamanlama hatalarını tespit edecek otomatik bir sistem sunar  ; farklı ekranlar veya ses bölümleri için bir dizi altyazı oluştururken çok gerçek bir problem. Bir  tam entegre  bir video oynatıcı  bu düzenleme işlemi sırasında, üçüncü taraf platformları kullanımını engeller olarak, diğer bir faydalı bir yer. Bu programı indiren kullanıcılar aşağıdaki özellikleri vurgular:

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...