Subnautica Below Zero Indir

5/5 - (1 vote)

Subnautica Below Zero Indir

Subnautica Sıfırın altında, kutupsal, özerk Bu derin Denizaltı deniz yolculuğunun genişlemesi, şu anda PC’ye erken erişimde mevcuttur – ve aynı zamanda komik olan UnknownWorlds programcısı için ilk fragmanı sağladı. Subnautica’da yeni bir çöküş olarak nitelendirilen Sıfır altı indirme, on iki haftalık rekreasyon arayışlarından sonra ve oyuncuların bu çöküşün hikayesini önceden askıya alınmış 4546B okyanusu olan perspektif içinde yer alan uluslararası hırsızlar istasyonunda anlatmak için zorlayıcı durumlardan sonra büyür. Bugüne kadar Sıfır’ın altındaki bu yeni donmuş ortamın en küçük bakışları daha gözlemlenebilir. Bununla birlikte, şimdi, resmen başlamak için erken giriş yaptığımda ve heyecanlı meraklılar, gelişimin ilk saatlerinin kendileri için uzmanlığında etkili oluyorlar, Bilinmeyen Dünyalar kullanıma hazır Döndürülecek öğelerin biraz ek bilgilendiricisini, ancak bir film fragmanının içinde tadın. En önemli yönleri özetlememe izin verin.

Programcı Unknown Worlds, garip Denizaltı denizaltı yolculuğundan büyüyen bir buz konusu olan Beneath Zero’nun önümüzdeki hafta pazara girdiğini gösterdi. Subnautica Zero 4546B okyanus gezegeninin bitişiğindeki Sıfır oyun altı  okyanusu Ağustos ayının sonunda ilan edilmiş ve Subnautic tarihinde yepyeni bir iflas olarak tanımlanabilir. Ekran boyunca, Unknown Worlds, Subnautica Zero Download’un altında teknik ilerlemelerin Subnautica temel oyununa çok benzediğini doğruladı ve antik giriş hakkı olan katılımcıların yorumlarına göre yeni bir revel hazırlayabilirler.

Sıfır İndirinin Altındaki Subnautica

Asla gemiyi terk etmeyin – Yüzbaşı Marlowe Apocalypse Now’da. Hayır, sen de bu tarafa gidiyorsun. Bir denizaltıdan ve özellikle geceleri, yüzeyin 300 metre altındaki kadar hassastır. Bir su birikintisinin kenarındaki şeyl yataklarından gelen buz dolu bir prezervatifle keşif gezisinden yere geri dönüyorum. Alt tombul, bir kabarcık kullanarak Frizbi formundaki kokpitin eğilmesi, hendek kazarken birkaç etki aldı ve kayda değer bilgelik içinde, birkaç güvenlik çalışmasını tamamlasaydım. Bu mutlaka tamamen aptalca bir seçim değildir. Zemin, çakal gibi yırtıcılar için bir baca şapkası olabilen üst eğrelti otlarıyla dolu bir denizdir, ancak burada bas okullarını kafamın ölçeğinde tutan, gölgede bükülen hiçbir şey bulamıyorum,

Beş kuruş ile istikrarlı. Yine de su kesinlikle. Hepsi eşit, korumaya başlamadan önce sığlıklara dönmeye karar verdim. Terör, şaşkınlık ve yardımsever kendin yap su altında. Bir bakışta Sıfırın Altında Subnautica ücretsiz bir oyundur. Bu hafta karakteristik, bireysel olarak sunulan, 3 yıllık buharın ardından canlı oyuna giriş sağ olsun, Adventure Worlds, Aurora arzında hızlı ama oldukça önemli bir karakter nedeniyle kendini atar. yirmi üçüncü yüzyıl. Aurora trajedisi kaçınılmaz olarak başlar – gizemli bir patlamadan sonra stadyumun fedakarlığının etrafında iner. Deneyiminizi kurtarmak, kayıp bir kapsül, kocaman, yanan bir Aurora büstü, balsamik korkunç bir ufukta tezahür eden tek büstünüz.

Onun yerine getirilmesi gerçekten dikkate değer olmak zorunda değildir; Gizemli okyanus dalgaları batık gezegenin altında kolay yaratma, hayatta kalma ve keşfin dağınık bir kombinasyonu içinde bile son derece caziptir – sürekli bir yeniden yapılanma geliştirmeleri, bu ıslah modalarının tanıtımı, mekanik daha derin batık ve hikaye çizgisi bileşenleri , taban onları ek yaptı. Sıfırın Altında Subnautica Alın – yıldız oyunlarını yakmak, rutin gezegenlere kadar yarışmak, tehlikelerden birkaçı ve hayatta kalmak için video oyunlarının Erken Erişim oyununa önemli bir etkisi.

Sıfırın Altında Subnautica’nın Özellikleri

İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Sıfırın Altında Subnautica’nın temel Özellikleri aşağıdadır.

  • Buraya daha önce gelen uzaylılar kimdi? Neden bu gezegende olmalılar? Komutanlarınızı tahmin eder misiniz? Zero’nun altında, bu Subnautica evreninin hikayesi, ilk oyuna sokulan bulmacanın derinliklerine dalıyor.
  • Her Erken Erişim yükseltmesiyle yeni hikaye öğeleri açın.
  • Yüksek detaylı 3D modeller ve etkileyici oyun stilleri var.
  • Kütüphanenize bağımsız bir giriş ekleyin.
  • Yüksek çözünürlüklü dokular var.
  • En şok edici değişikliklerden birkaçını bir araya getirir.
  • Harika görseller var.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...