Stronghold Crusader Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Stronghold Crusader Indir

Stronghold: Crusader, 31 Temmuz 2002’de piyasaya sürüldü, Firefly Studios’un 2001 gerçek zamanlı strateji video oyununun halefi. Oyun orijinal Stronghold’a benziyor, en büyük fark oyunun Orta Doğu’da ayarlanmış olması. Sonuç olarak, çiftlikler sadece sınırlı tarım arazileri ve kaynaklar için oyuncular arasında rekabete yol açan vaha çimlerin üzerine inşa edilebilir.% 100 çalışan oyun torrent kurulumu, tam sürüm, PC oyunu ve herkes için ücretsiz indirme sağlıyoruz!

kale haçlı sel

FireFly Studios’un Stronghold Crusader’ında cesur savaşçılar ve korkunç silahlarla ünlü uzak Arap topraklarına yolculuk. En çok satan Stronghold’un bu çok beklenen halefi, bir Şehir Oluşturucusunun ve RTS’nin en güzel yönlerini birleştirir. Çöl sıcağının pusunun ortasında yüzyıllarca barbarca yabancı işgalci tarafından dövülmüş kararlı bir Haçlı grubuna liderlik edin.

Artık Aslanlı Kalp Richard ve Suriye Sultanı olan Saladin gibi dört kampanyada tarihi Haçlı Seferlerini yeniden yaşama şansına sahipsiniz. Yoğun yeni “Haçlı Modu” sırasında şiddetli rakip lordların kalelerine saldır. “Haçlı Yolu” nu fethedin – her biri bir öncekinden daha zorlu 50 bağlantılı çatışma misyonu! 25’in üzerinde birim ile düşman barikatları fırtına!

Castle Builder modunda huşu uyandıran bir kale yarat! Tam özellikli harita ve senaryo düzenleyicisiyle zorlu yeni senaryolar tasarlayın! Taç için nihai haçlı seferi için katılın! LAN üzerinden veya Internet üzerinden çok oyunculu Çarpışma Modunda 8 arkadaşınızı ezin! Tarihsel strateji oyunlarının hayranıysanız ve epik ölçekli RTS dövüşünden hoşlanıyorsanız, buna hayır diyemezsiniz.

Yeni paket, daha yüksek çözünürlükleri destekleyen orijinal Stronghold Crusader ve Stronghold Crusader HD’yi ve haritanın tamamını görüntülemenizi sağlayan yeni HD savaş alanı görünümünü içerir.

kale haçlı sel

Stronghold Crusader HD, 10,000 Strong, yeni misyonlar ve özel Taktik Güçler dahil olmak üzere Stronghold Warchest ve Stronghold Crusader Extreme’in içeriğiyle paketlenmiştir.

Dört tarihi kampanyada Haçlılar ve Selahaddin kuvvetlerine katılın

Her biri bir öncekinden daha zorlu olan 50 çatışmada savaşın

Suikastçılar ve paralı askerler gibi yeni birimleri avantajınıza kullanın

Bu oyun Stronghold Crusader 2 Free Orijinal oyunun tüm önemli süreçlerini koruyarak, bir grafik 3D motoru ile donatılmış Crusader serisinin ilk sürümünü indirin. Çok fazla yenilik var: haritadaki dinamik eylemler, motor geliştirme, güncellenmiş savaş arayüzü, özel efektler, animasyon ve fizik şimdiki zamanda.
Bu bölümde, kullanıcılar kendi haritalarını oluşturma ve ağ üzerinden diğer kullanıcılarla oynama fırsatına sahipler – bu mod ana moddur. Oyunun bu bölümünde, kendi kalenizi inşa etme, bir ekonomiyi ayarlama ve rakibinize karşı kullanacağınız taktikleri seçme fırsatı verilecek. Her iki taraf on tip ordu ve altı tip kuşatma silahı ile donatılmıştır. Bu oyunun özü, başka bir şehir planlama simülatörünün özü gibi, şehrin çekiciliğine, sakinlerine önem veren, kaynakların sürekli çıkarılmasına ve düşmanlara muhalefete dayanmaktadır.
Stronghold Crusader 2 harika bir polifonik sese sahiptir. Çok çeşitli ordu ve binalar, mükemmel grafikler, harika savaşlar ve büyüleyici bir oyun var, bu da oyunu heyecan verici kılıyor.

kale haçlı sel

Mpambanaji Kalesi, toplantılarda zaman çatışmasına izin veren PC kampanyası için gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Demo sürümü, Empires oyun serisi medeniyetinin tam yaşını satın almak istiyorsanız, bir karar vermeden önce eylemi tatmanıza izin verir ve Ortadoğu’daki ordularınızın güvenliğini sağlamak için Castle mpambanaji’de görevinizdir. Birinci ve ikinci toplantılar ve 3. Bu, İslam’ın gücünü koruduğu ve özel mpambanaji (function () {(‘uygulama önizleme sitesi masaüstü’);}); Mpambanaji Kalesi’nde oynamak ve ekipman satın almak ve kontrolünüz altında bir kafes inşa etmek için bu özel yeteneği tamamlayın. Buna ek olarak, kampanya Nicea, Jerusalem ve Antakya gibi alanlarda fuck ve seçim mpambanaji denilen hiçbir oyun öğesi, Savaşla bağlantılı ve çeşitli mpambanaji’lerin 50’sine bir dizi görevden oluşan, sıçan gibi ağız yaratıkları, yoksullar için olmayan bir adam için Aslan Yürekli Richard gibi tarihi figürlerden karakterleri için ilginçtir, ancak daha sonra toprağı ve parayı devralacaktı. Bu karakterlerin hepsi mpambanaji kalesinde biraz daha oynarlardı, kale mpambanaji planları şu anda piyasadaki diğer bilgisayar oyunlarına kıyasla zayıftır. Savaşlar temasının veya tarihi oyunların PC kampanyasının tadını çıkarmak için bir tarih tutkunu oynadığınız aşırı uzunluğa sahipseniz alabileceğiniz diğer oyunlar, denemek için kaleye mpambanaji verin.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...