Stronghold 3 Indir

Stronghold 3 Indir

Stronghold 3 Indir

Kale 3: Altın, ödüllü kale yapım serisinde uzun zamandır beklenen üçüncü taksit. Orijinalinden 10 yıl sonra, kurt gibi görünüyor, ölümü aldattı ve acı verici iyileşmesi sırasında daha da acı ve büküldü. Şimdi intikam istiyor. Gecenin ölüleri boyunca köylere ve kasabalara baskın düzenleyen Kurt, panik dalgası yarattı ve siz ve müttefikleriniz ona karşı duran tek güçsünüz. Dünyanın en sevdiği Kale Sim’inde yapılan bu çarpıcı yeni güncellemede gündüz zafer kazanacak veya gece ölecek misiniz?

Bu oyunu 2016 yılında kataloğumuza eklediğimizden beri 52 indirme elde etti ve geçen hafta 19 indirme yapıldı. Oyunun şu anki sürümü 2016 ve 1/04/2017 tarihinde güncellendi. İşletim sistemi Windows XP ve önceki sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve İngilizce, İspanyolca ve Almanca gibi birçok dilde indirebilirsiniz. Stronghold 3 kurulum boyutu hakkında bilgi şu anda mevcut değil. Cezayir, Endonezya ve Ürdün gibi ülkelerde çok popüler bir oyun.

Kale 3  esas olarak eski zamanlarda imparatorluğun yaratılmasına dayanmaktadır. Bu oyunda ticaret ve inşaat olanakları sağlayarak insanları etkilemek zorunda. Oyun çok basit değil ama oyunda ilerlemek için strateji ve planlar yapmak zorundasınız. Silah ve silah satın alabilmek için paradan tasarruf etmelisiniz. Diğer imparatorlukların sana saldırmadan önce hazır olmalısın, böylece onlarla savaşabilirsin. Bu, ticaretten para kazandığınız ve daha sonra onları çalışmak için insanlarınıza harcadığınız oyunda inanılmaz bir ayardır. Grafiksel olarak bu oyun çok ayrıntılı ve içine koydukları küçük detayları seveceksiniz. Tamamen bu oyun gerçekten şaşırtıcı ve kesinlikle bu oyunu oynamayı seveceksiniz.

Kaleler 3 İndir

Stronghold 3, Firefly Studios tarafından geliştirilen ve oluşturulan oyundur. kalesi 3, geçmiş dönemlerde bir alem oluşumuna bağlı olan oyundur. ayrıca, gelişme ve değişim şansı vererek bireyleri ilgilendirmeniz gerekir. Bu oyun basit bir oyun değil. Stratejik bir oyundur.

Merminin ve silahın ilerlemesi için biraz para ayırmalısın. Etki alanının yanı sıra size saldırmaya hazır olabilir. Dahası, savaşta her şeyi serbest bırakabilirsiniz. Bu, geliri göz önünde bulundurmanız gerektiği için ilginç bir oyundur. Bir borsadan kaynaklanan nakit.

Bireylere harcama yapmak ve onlara iş vermek. Bu hatlar boyunca, sürekli savaş için düzenlenmiş olmalısınız. Bu oyunun grafiksel etkileri şaşırtıcı. Hikayeyi de içerdiği için. Diğer alemin seni tehlikeye atması gerektiğinden. Oyun hakkında en iyi şey şudur.

Sağlam ve inanılmaz bir alan adı oluşturmaya çalışmanız durumunda mülkünüz asla bitmeyecek. Daha fazla oynayacak. Bağımlı olacaksın. Ayrıca, oyun giderek daha yoğun olacak. Böyle büyük bir görevle uğraşmak zor olduğundan.

stronghold en iyi oyundur, çünkü seçeceğiniz her şeyin grafik incelikleri çoktur. Ses ipuçları şaşırtıcı. Seçeceğiniz herkes size tepki gösterecektir. Arazi şu anda şaşırtıcı bir şekilde kontrol ediyor. Aynı şekilde her şeyin inceliklerini seçebilirsiniz. ayrıca menüden alın.

Bu oyunla ilgili ilginç şey stok. Üretim şansından bir tekme alacağınız hemen hemen her şeye sahiptir. Ek olarak size küçük teknik izler ortaya koymaktadır. Kendinizi belirli afişlerle ayırt edebilir ve odakları artırabilirsiniz. İmparatorluk Dönemi bu oyunun iyi bilinen bir seçeneğidir

Ana Özellikler:

 • Eşi görülmemiş düzeyde gerçekçilik ve karmaşıklığa izin veren gelişmiş bir bina sistemi ile güçlü kaleler inşa edin ve yönetin
 • Gerçekçi fizik ve son teknoloji grafikler kuşatma savaşını her zamankinden daha acımasız hale getiriyor.
 • Köyünüzün baharı, ortaçağ köy yaşamının şaşırtıcı bir tasvirinde izleyin
 • Hikayeye dayalı oyun, oyuncuları iki kampanyada birleştirir: savaş veya ekonomik
 • Dramatik gece kuşatmaları Stronghold serisine yeni bir boyut katıyor
 • Aksiyon dolu çevrimiçi çok oyunculu modlarda diğer oyuncuların kalelerini kuşatın veya kendi savunmanızı yapın
 • Geçmiş sayfalarından yeniden oluşturulmuş kalelere saldırın veya onları savunun. Başkalarının başarısız olduğu yerde başarılı olacak mısınız?

Kale 3 Altın Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Stronghold 3 Gold indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Stronghold to Extrachold.3.Gold.Edition.v1.12.1.Incl.DLCs.zip” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir. buraya gel  ).
 4. Stronghold 3 Gold klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows® XP SP3 / Windows® Vista SP2 / Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10
 • İşlemci:  Çift Çekirdekli CPU – 2.0GHZ
 • Bellek:  2GB RAM
 • Ekran  Kartı : 256 MB ATI HD2600 XT veya daha iyisi, 256 MB nVidia 7900 GS veya daha iyisi
 • DirectX®:  DirectX 9.0c
 • Sabit Disk:  5 GB boş alan
 • Ses:  DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Leave a Reply