Stremio Indir

Stremio Indir

Stremio Indir

Stremio  , video içeriği toplama için tek noktadan bir merkezdir. Sahip  olduğunuz herhangi bir cihazda her tür kaynaktan videoları keşfedin, düzenleyin ve izleyin . Filmler, TV şovları, diziler, canlı televizyon veya YouTube ve Twitch.tv gibi web kanalları – bunların hepsini Stremio’da bulabilirsiniz  Stremio  ,  filmler, diziler, canlı TV ve video dahil olmak üzere farklı hizmetlerden video içeriğini izlemenizi ve düzenlemenizi sağlayan Windows PC için bir video akış programıdır  .

Yeni içerikleri
kolayca keşfedin İzleyeceğiniz yeni filmleri, TV şovlarını, dizileri ve kanalları kolayca keşfedin. Kategoriye, türe, derecelendirmeye, yeniliğe vb. Göre göz atın veya bulmak için bir ad yazın. Yazılım, yeni video içeriği bulmayı çocuk oyuncağı haline getiriyor.

Tüm video içeriğiniz tek ekranda
Bitirmediğiniz filmleri, dizileri veya videoları görün ve izlemeye devam edin; yeni bölümler ve yayınlar için bildirim alın; izleme alışkanlıklarınıza göre alacağınız önerilere göz atın.

Video kitaplığınızı
düzenleyin Tek bir tıklama ile kitaplığınıza herhangi bir başlık ekleyin ve türe, yeniliğe veya alfabetik sıraya göre düzgün bir şekilde düzenlenmiş olarak içeriğinizde yolunuzu bulun.

İzlediğiniz her şeyi takip
edin Kitaplığınıza eklediğiniz tüm filmlerin ve dizilerin takvim görselleştirmesini alın. Takviminizi dışa aktarın ve senkronize edin, böylece yeni bir bölümün veya ilk gösterimin ne zaman sona erdiğini her zaman bilirsiniz.

Video içeriğinizin keyfini daha büyük bir ekranda çıkarın.
İzlediğiniz her şeyi başka bir cihaza yayınlayın – tek bir tıklama ile bir telefon, tablet veya TV’ye bahse girin.

Birçok farklı kaynaktan video izleyin
Birçok farklı sağlayıcıdan alınan videonun keyfini çıkarmak için resmi ve topluluk eklentilerini yükleyin – hepsi şık ve kullanımı kolay bir arada.

Stremio  , masaüstü ve mobil cihazlar için geliştirilmiş modern bir açık kaynaklı multimedya merkezidir. 50’den fazla kurulumu kolay eklentiden istediğiniz video içeriğini —filmler, TV şovları, canlı TV, web kanalları  keşfetmenize, izlemenize ve düzenlemenize olanak tanır  . Bu kullanışlı uygulama, üçüncü taraf web sitelerinden video dosyalarını kaydetme ve izleme yeteneği sağlar. Ayrıca sunulan her iki cihaz için de Chromecast’i destekler.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu program öncelikle Windows içindir ve Windows 7 ve sonraki sürümlerde çalışır. Ayrıca Mac, Android ve Apple cihazınızda da kullanabilirsiniz.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Evet. Kodi, ücretsiz TV, film ve çok daha fazlasını da sunan Stremio’ya iyi bir ücretsiz alternatiftir.

Bizim almamız

Stremio, ev sineması deneyimini geliştirmek için mükemmel bir eğlence merkezidir. Gereksiz olmaktan uzak, ancak diğer birçok akış hizmetinin sunduğu en iyi özelliklerin bir karışımı.

Stremio Indir

Çeşitli kullanışlı özelliklerine bir bakış

Stremio ile ilişkili ana avantajlardan biri, çok sayıda farklı web sitesinden bir dizi video derlemenize izin vermesidir. Her sağlayıcıya ayrı ayrı gitmeye zorlanmanın aksine, tüm dosyalara bu  merkezi portaldan erişilebilir . Bu sadece önemli miktarda zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda  sunulan kişisel ayarları değiştirerek farklı çalma listelerini özelleştirmek mümkündür  .

Bu paket, Twitch, YouTube ve Amazon gibi büyük medya merkezleriyle birlikte çalışır. Ancak,  hemen indiremeyeceğiniz için bir eklentinin  bir dosya istemesi gerekeceğini unutmayın. Ayrıca, bu video akışı aracı  olamaz  , kendi video içeriği sağlamak . Yüklediğiniz eklentilere büyük ölçüde güvenir. Aslında, ne kadar çok Stremio eklentisine sahipseniz, o kadar fazla içerik bulabileceksiniz.

Sizin için daha fazla özelleştirilebilir seçenek

Stremio,   müşterilerin sadece başlık, karakter, yayın tarihi veya türe göre bir dosyayı bulmasına olanak tanıyan sezgisel bir arama işlevi sunar . Geçmişi görüntüleme, mevcut video kütüphanesi ve dış görünümlerin kendilerinin görünümü  yalnızca birkaç basit adımla değiştirilebilir . Ayrıca,  sürükle ve bırak özelliğini kullanarak normal HTTP bağlantılarını  ve torrent dosyalarını oynatmanıza da olanak tanır  .

Bir dizi harika özellik ve son derece özelleştirilebilir seçeneklerin yanı sıra, Stremio size ayrıca halka açık olarak denetlenebilen son derece  güvenli ve güvenli bir akış ortamı sunar  . Hatta kendiniz de görebilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca, gizlilikle ilgili endişelerinizin farkındadır ve hesabınızı oluşturmak ve senkronize etmek için gerekli olan minimum değerin yanı sıra herhangi bir kişisel veri toplamayarak buna saygı duyar. Bunun da ötesinde, kayıt sırasında  hiçbir veri gerektirmeyen Misafir modu sunar  .

Mükemmel ve pratik alternatif

Stremio  , özellikle herhangi bir video içerik kaynağından çeşitli videoları yayınlamakla yoğun bir şekilde ilgileniyorsanız, sizin için sahip olunması gereken bir  multimedya programıdır . Pahalı kablo paketlerine mükemmel ve pratik bir alternatiftir. Gösterdiği performans ve özelliklerle, pazar liderleri, Kodi ve Plex ile baş başa bile gidebilir.

Artıları

  • Üçüncü taraf web sitelerinden video dosyalarını kaydedin ve izleyin
  • Merkezi portallar
  • Tonlarca özelleştirilebilir seçenek
  • Güvenlik ve gizliliğe öncelik verir

EKSİLERİ

  • Kendi video içeriğini üretmiyor
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply