Street Fighter 5 Torrentten Indir

Street Fighter 5 Torrentten Indir

Street Fighter 5 Indir

Geçen bahar Capcom igrodels, baş döndürücü dövüş oyunlarının popüler serisinin bir sonraki sürümünün yayınlanmasını sundu –  Street Fighter 5. Bu sürüm, oyuncuları mükemmel grafikler, çok çeşitli benzersiz kahramanlar, gelişmiş bir savaş sistemi ve elbette inanılmaz derecede karmaşık ve heyecan verici bir ağ modu ile şımartacak. Unreal Engine 4’e dayanacak olan bir sonraki sürümün geliştirildiğini belirtmek gerekir. Igrodely en sevdikleri karakterleri kurtardı, böylece Camy White, Charlie Nash, Birdie, Chun Li, Mikey Bison, Ryu, Ken ve Karin. Onlara tamamen yeni savaşçılar katılacak, Rashid, Laura ve Necalli ile tanışacaksınız. Ayrıca, seviyelerde ilerledikçe, kavgalardaki diğer katılımcılar da eklenecek. Oyuncuları çok çeşitli güncellemeler ve sürprizlerin beklediğini belirtmek gerekir.

Street Fighter 5 Torrentten İndir

Savaşın mekaniği gerçekten heyecan vericidir. Taktikleri ve dövüş stilini ayrıntılı   olarak inceleyebilmek için oyun portalımızın uygun menüsünü kullanarak Street Fighter 5 torrent’i indirmeniz yeterli . Tüm özel hilelerin, kullanıcılar tarafından zaten bilinen EX derecelendirmesi ve tamamen yeni bir sürüm olan V Gauge üzerine inşa edildiğini lütfen unutmayın. Birincisini kullanarak kritik hasar verebilirsiniz, ancak ikincisi oyuncular için birkaç ek fırsat açar:

  • V-Skill modeli, oyunun herhangi bir bölümünde kullanılabilen her kahramanın bir dizi benzersiz özelliğidir.
  • V-Reversal elemanı, uygulanması için ölçeğin bir sütununa ihtiyacınız olacak parlak ve güçlü bir karşı saldırıdır.
  • Her bir kahraman için benzersiz özel vuruşlar sağlayan V-Tetikleyiciyi etkinleştirmek için ölçeğin tam olarak doldurulması gerekir.

İlk kez sokak savaşları serisinin sadece PC kullanıcıları için değil, aynı zamanda PlayStation 4’te oynayanlar için çevrimiçi yarışmalara katılma fırsatı sunduğunu belirtmek gerekir. Şimdi üstünlüklerini kanıtlamak daha zor olacak, çünkü rekabet önemli ölçüde artacaktır. Premier Lig CapcomProTour’a gelince, sadece ilgili bilgileri alırken lideri takip edebileceğiniz kendi derecelendirme sistemine sahiptir.

Street Fighter 5 torrent pc’yi ücretsiz indirin. Street Fighter oyununun beşinci bölümünün uzun zamandır beklenen duyurusu geldi, sahip olabileceğiniz torrent’i indirin. Geliştiricilere göre yeni seri, en iyi nitelikleri sadece dövüş oyununu somutlaştıracak. Oyunun ilk kısmı 1987’de ortaya çıktı. Kitlelerin serbest bırakılmasından hemen sonra, gerçekten çok büyük bir başarı olduğunu buldu. Ana karakter Ryu – harika bir savaşçı. Amacı – dünyaya kendi yeteneklerini göstermek. Ancak, adam – mükemmel karate becerileri konuşan tek kişi değil (örneğin, arkadaşı benzer bir amaç peşinde). Bu oyunda “daha güçlü” cinsiyetin iki temsilcisine ek olarak, büyük yeteneğini göstererek ünlü olmak isteyen birçok erkek var.

Street Fighter 5 Torrentten İndir

Oyunun Street Fighter orijinal sürümü heyecan verici kavgalar ve en son, etkileyici spetsudary (örneğin shoryuken ve hadokenyu) ile karakterizedir. İlk yayınlanan serideki grafik bileşeninin bu oyun serisine yeni bir ilgi kadar net ve renkli olmamasına rağmen, oyuncular eksik değil. Geliştiriciler nihayetinde oyunu mükemmelleştirdiler, yeni vuruşlar yaptılar ve güç ile hız arasında bir denge oluşmasına dikkat ettiler. Street Fighter’ın beşinci kısmı son birkaç on yılın en iyi özeti olacak! Oyunun yeni bölümünün duyurulması 2014’te gerçekleşti (5 Aralık), ancak güzellik ve eğlencenin hissedin Street Fighter 5, sadece PC sahiplerini ve Sony – PS4’ün en son konsolunu mümkün kılacak.

Kült savaşçı oyunu yoluna devam ediyor, bu sefer « Street Fighter V » indirebilirsiniz . Taraftarlar zaten iyi bilinen karakterler (Ryu, Chun-Li, Charlie Nash) için oynayabilecek ve yeni, daha az ilginç olmayan savaşçılarla tanışabilecekler. Oyuncular, Unreal Engine 4 teknolojisi üzerine kurulu modern grafikleri bekliyor. Artık savaşlar daha da muhteşem ve heyecan verici olacak. Grafiklere ek olarak, tamamen yeni bir tamirciye ve çok sayıda tekniğe sahip olacaksınız ve her karakterin ilginç bir seti olacak. Diğer oyuncularla çevrimiçi dövüşen taraftarlar, PS4 ve PC sürümleriyle uyumluluk aldı, şimdi oyuncular büyük bir grupta birleştirildi. Street Fighter, bir zamanlar çok fazla gürültü yapan bir oyun, yeni bir bölümde canlanmaya çalışacak gerçek bir efsane.

Street Fighter 5 Torrentten İndir

Özellikler yeniden paketleme:
ISO-image Street.Fighter.V-RELOADED: rld-stfiv.iso (6.836.027.392 bayt) dayalı
olarak yeniden kopyalayın . kolay modlama. Oyunun mevcut ham durumu ve oyuncuların kendiniz düzeltme arzusu göz önüne alındığında – daha yararlı orijinal arşivler
Kurulumdan sonra NoDVD repack klasöründe 3DM ve ALI213 için alternatif bir tedavi bulacaksınız ve Trainer – Trainer 12 klasöründe alternatif bir tedavi bulacaksınız.
kesilmiş etmeyin
ölçüde (6.4 ila 4.1 GB) geliştirilmiş sıkıştırma
(sisteminize bağlı olarak) 7-10 dakika sürer Kurulum
bunun 13 GB sürer oyunu kurduktan sonra
Yükleme tamamlandıktan sonra tüm dosyaların kontrol toplamları kontrol seçeneği, repak’ın
oyunda normal Dil oluşturmasını sağlamak için işletim sistemi dilinize göre otomatik olarak seçtiğinden emin olun . Geliştiriciler bunu gelecekteki bir yamada düzeltmeyi planlıyorlar

sistem gereksinimleri

 

MİNİMUM:
İşletim Sistemi:  Windows 7 64 bit
İşlemci:  Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz
Bellek:  6 GB RAM
Grafikler:  NVIDIA® GeForce® GTX 480, GTX 570, GTX 670 veya daha iyisi
DirectX:  Sürüm 11
Ağ:  Geniş Bant İnternet bağlantısı
Ses Kartı:  DirectX uyumlu ses kartı veya yerleşik yonga seti

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi:  WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Gerekli)
İşlemci:  Intel Core i5-4690K @ 3.50GHz veya AMD FX-9370
Bellek:  8 GB RAM
Grafikler:  NVIDIA® GeForce® GTX 960 veya AMD Radeon R7 370
DirectX:  Sürüm 11
Ağı: Geniş Bant İnternet bağlantısı
Ses Kartı:  DirectX uyumlu ses kartı veya yerleşik yonga seti

Oyunu Yükleme

  1. Tam oyunu torrent üzerinden indirin.
  2. Tam ISO-imaj oyununu « UltraISO » ile monte edin .
  3. Oyunu PC’nize yükleyin,% 100 kurulum için bekleyin.
  4. « CODEX » klasörünün tüm dosyalarını oyun klasörüne kopyalayın.
  5. Windows güvenlik duvarındaki oyun klasörünü kilitleyin.
  6. Oyna!

Leave a Reply