Streamlabs OBS Indir

5/5 - (1 vote)

Streamlabs OBS Indir

Streamlabs OBS  , Windows PC için profesyonel flamalar için oluşturulmuş, kurulumu kolay bir  masaüstü akış ücretsiz programıdır .  Profesyonel yayıncılar için tasarlanmış güvenilir, kurulumu kolay PC masaüstü yayın yazılımıyla akışınızı bir üst düzeye çıkarın  . Bir sohbet kutusu, video düzenleyici, Stream labs OBS for PC gibi birden çok pencereyi görüntülemenizi sağlar  tek bir yerde kontrol paneli vb. Bu izlenecek yol size her pencerenin tam olarak ne sağladığını ve akışınızı iyileştirmek için pencereden nasıl yararlanacağınızı gösterecektir. Uygulama, ilk katılım sürecinden sonra ve uygulamayı ilk açtığınızda sizi otomatik olarak düzenleyici penceresine götürür. Düzenleyici penceresi sahnelerinizde, kaynaklarınızda ve mikserinizde değişiklik yapmanızı sağlar ve yayının video ön izlemesinde nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Binlerce yayıncı Streamlabs OBS for Desktop’ı seviyor  . Şimdi sıra sizde!

Kontrol paneli penceresi doğrudan web sitesinden çıkarılır. SLOBS üzerinden giriş yaptıktan sonra, otomatik olarak kontrol panelinize giriş yapacaksınız. Pencere üzerindeki her şeye widget’lardan, uyarı profillerinden, bağış ayarlarından, hesap ayarlarından ve daha fazlasından erişebilirsiniz. Bindirmelerin önizlemesini “kitaplıkta” görebilir ve bunları yüklemek için temalara tıklayabilirsiniz. Bu katmanlar (normal ve animasyonlu) ÜCRETSİZDİR! Her sanat çerçevesi ayarlanabilir ve çıkarılabilir. Bunları düzenleyici penceresinde daha da özelleştirebilirsiniz. Canlı Pencere (Son Olaylar) Bu pencere, web sitesindeki Son Olaylar pencerenizdir. En son akış etkinliklerini, kullanımları, hediyeleri ve anketleri ve yer paylaşımı uzantısı  müzik çalarını görebilirsiniz. bu pencerede. Sağ üst köşedeki kontrol düğmeleri ile uyarıları istediğiniz zaman duraklatabilir, sessize alabilir ve atlayabilirsiniz.

Streamlabs OBS Indir

Streamlabs OBS, çevrimiçi ve çevrimdışı yayınlamayı sağlayan iyi tasarlanmış ve özellikli bir paket paketidir  . Logitech markası, MAC üzerinde akış ve kayıt özelliğine sahip akış araçlarıyla birlikte. Yazılım, sohbet kutusu, video düzenleyici , uygulamanın gösterge tablosu gibi çeşitli pencereleri izlemenize  ve ayrıca her pencerenin çalışma prosedürünü öğrenmenize olanak tanır.

Streamlabs OBS, profesyonel yayıncılar için ücretsiz ve mükemmel bir Windows masaüstü akış uygulamasıdır. Bu akış uygulaması, akışınızı iyileştirecek ve aynı zamanda onu yönetmenizi kolaylaştıracak temalar, widget’lar ve diğer birçok özelliği eklemenizi kolaylaştırır.

Bu masaüstü akış yazılımı, Streamlabs OBS, video düzenleyici, sohbet kutusu vb. İçin birden çok pencereye aynı anda erişmenizi sağlar. OBS yazılımının basitleştirilmiş bir sürümü olan bu Streamlabs akış yazılımı, yayıncıları göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır ve akış kanalınızı büyütmenize ve izleyicinizi artırmanıza yardımcı olacak bir dizi hizmet sunar.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Yüz Maskeleri – Uyarılar 2.0
Kullanıcıların, bağışlarıyla Snapchat tarzı yüz maskelerini tetiklemelerini sağlayarak kanal gelirini artırın.

60’larda Süper Kolay Kurulum ve Canlı
Yayına Geçin OBS’den her şeyi tek bir tıklama ile içe aktarın ve saniyeler içinde canlı yayına başlayın.

Bire Dört Ekran
Streamlabels, Twitch Chat, Twitch Dashboard / Video, Dashboard, OBS, vb. Gibi birden çok pencereyi canlı görünümde birleştirerek% 25 CPU ve RAM kazanın.

2 kata kadar Daha İyi Video Kodlama
CPU kullanımını% 20’den fazla azaltırken size aynı video kalitesini verir VEYA aynı CPU kullanımıyla videonuzun 2 kat daha iyi görünmesini sağlayın. Oyuna özel x264 ve Nvenc kodlayıcı ayarlarını optimize etti.

SSS

Streamlabs’ın maliyeti nedir?
“PC için Streamlabs ücretsizdir, herhangi bir ücret almayız ve aylık ücret yoktur. Paypal veya Stripe gibi bazı hizmetlerin ayrı olarak topladıkları kendi ücretlerini aldığını lütfen unutmayın. Sizden herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz. ipuçları ve bağışlar. ”

Hangi akış platformlarını destekliyorsunuz?
Streamlabs OBS for Desktop platformu artık Twitch , YouTube, Mixer ve Facebook’u destekliyor  ve  çok yakında Hitbox da dahil olacak.

Bahşiş / bağış aldığımda para nereye gidiyor?
Bir yayıncıya bahşiş verildiğinde, para doğrudan bağışçıdan alıcıya ödeme seçeneği ile işlenir. Fonlar aslında hiçbir zaman birbirine değmez, bu nedenle para veya ters ibraz alma konusunda sorun yaşarsanız, doğrudan ödeme işlemcisiyle iletişime geçmeniz gerekir.

Bilgisayarla yayın yapmıyorum, konsolumda kullanabilir miyim?
Görüntüleyenlerinizden para toplamak için yazılımın 2020 en son sürümünü kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak şu anda widget’ları doğrudan konsolunuza yerleştirmek mümkün değildir. Platformdan tam olarak yararlanmak için, popüler akış yazılımını kullanarak bir bilgisayar üzerinden akış gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Boşta StreamlabsOBS Yüksek CPU kullanımı

  • Tüm sürücülerin güncel olduğundan ve sisteminizin 64 bit sürümleriyle eşleştiğinden emin olun.
  • Kullandığınız hemen hemen her kaynak, düzgün çalışması için CPU kullanır. Ne kadar çok sahipseniz, toplam CPU kullanımı o kadar yüksek olur.
  • İndirilen animasyonlu kaplamalar, yer paylaşımları olarak kullanılan webm video dosyaları nedeniyle yüksek CPU kullanımına neden olabilir.
  • Birçok farklı tarayıcı kaynağı kullanmak yüksek CPU kullanımına neden olabilir, bunları sınırlamayı deneyin veya referanslar oluşturun.
  • Yüksek CPU kullanımına neden olabilecek program tarayıcı kaynak önbelleğini silebilirsiniz.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...