Stranded Deep Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Stranded Deep Torrent Indir

Stranded Deep  , ana karakterin ıssız bir adaya düşen Robinson Crusoe rolünü deneyeceği bir macera hayatta kalma simülatörüdür. Evet, burada soğuk değil, ama düzenli olarak yağmur yağıyor ve vahşi hayvanlar dolaşıyor, yani zaman bulup bir kulübe inşa etmeniz gerekiyor. Yemek de bir sorun olabilir. Meyve stokları zamanla tükenir, bu yüzden onları akıllıca harcamanız ve ek yiyecek kaynakları bulmak için hayal gücünüzü kullanmanız gerekir. Dünyanızı keşfedin – pratikte, ada çok büyük ve tüm konumlarda dolaşmak birkaç saat sürüyor. Balık avında ustalaşın, küçük hayvanlara tuzak kurun veya geleceğinize güvenle bakmanızı sağlayacak kendi çiftliğinizi başlatın.
Örgülü Derin Torrent
Makul bir yaklaşımla, adanın yararlı kaynaklar açısından zengin olduğu ortaya çıkıyor – asıl mesele, onları akıllıca fayda sağlayacak şekilde nasıl kullanacaklarını öğrenmektir. Geliştiriciler sizi hareket ve eylemle sınırlamaz, bu da istediğinizi yapın ve bir cennet adasının çarpıcı atmosferinin tadını çıkarın.

Hayatta kalmak zorunda kalacaksınız, sadece karada değil, aynı zamanda kahramanın her zaman deniz canlıları tarafından saldırıya uğrayabileceği geniş su alanlarını ziyaret etmelisiniz, bu da insan vücudunu yemeyi umursamıyor. Deniz ilginçtir çünkü saklandığı yerlerde ve ambarlarda değerli yağmalara sahip batık gemiler üretir. Kişisel bir hayatta kalma yuvası yaratmada önemli bir rol oynayabilen zanaat için gereklidirler.

Projenin önemli bir özelliği, gece ve gündüzün prosedürel değişimi, periyodik hava değişiklikleri ve yakınınızda veya doğrudan elinizde bulunan her bir nesnenin davranışını belirleyen gelişmiş bir fiziksel modeldi. Yerel flora ve faunaya özel dikkat gösterilmelidir. Burada, bağırsaklarında ziyafet çeken bir karakterle temas kurmaya veya birkaç parça et ve sıcak bir barınak için misafirperver bir karşılama sunmaya hazır yüzlerce hayvan var.

Örgülü Derin Torrent

Stranded Deep  , bağımsız Avustralya stüdyosu Beam Team Games’in yeni indie projesidir. Geliştiricilerin temel amacı oyunda vahşi doğada en gerçekçi hayatta kalma elde etmektir. Hayatta kalma sistemine gelince, oyunda çeşitli yönlerle temsil edilecektir. Örneğin, oyuncular kavurucu güneşin altında uzun süre kalamazlar, böylece bir güneş çarpması kürek çekebilirsiniz. Ayrıca, deniz suyu tüketirken, tuzları arındırmak ve suyu içmek için uygun hale getirmek gerekli olacaktır. Ve tabii ki, oyuncular düzgün bir şekilde yemek pişirmek zorunda kalacaklar, aksi takdirde zehirlenebilirsin.

Oyunda  Stranded Deep – en son sürüm örneğin bir kırılma sistemi olacak, örneğin, hindistancevizi arkasına tırmandınız ve yanlışlıkla düştünüz. Şimdi kırık bir bacakla hiçbir yere tırmanmayacaksınız. Tüm bunlara ek olarak, oyun hardcore bir dokunuş ekleyen bir enerji sistemine sahiptir. Eylemlerinizin her biri belirli miktarda enerji tüketebilir. Örneğin, bir ağacı kestiniz ve bir sonrakini kesmek için yoruldunuz, dinlenmeniz veya akşam yemeği yemeniz gerekiyor. Ve dinlenmeden çalışırsanız, o zaman bilinç kaybı size garanti edilir. Ayrıca arayüzün ek öğelerini de unutun: kırık, açlık vb.

Stranded Deep – bağımsız Avustralya Studio Beam Team Games geliştiricilerinden yeni bir indie projesi.
Gelişimin ana amacı, vahşi doğada en gerçekçi hayatta kalma oyununu elde etmektir.
Sistemin hayatta kalmasıyla ilgili olarak, oyunda çeşitli yönler sunulacaktır. Örneğin, oyuncular sıcak güneşin altında uzun süre saklanamaz, bu nedenle güneş çarpması elde etmek mümkündür. Ayrıca, deniz suyu tüketimi, tuzları temizlediğinizden emin olun ve suyu içmeye uygun hale getirin. Ve tabii ki, oyuncular yiyecekleri düzgün bir şekilde hazırlamak zorunda kalacaklar, aksi takdirde zehirlenebilirsiniz. Hala oyunda kırık sistemi olacak, örneğin, hindistancevizi için var ve yanlışlıkla düştü. Şimdi, herhangi bir yerde kırık bir bacakla tırmanmazsınız. Tüm bunlara ek olarak, oyun hardcore bir dokunuş ekleyen bir güç sistemine sahiptir. Her hareketiniz belirli sayıda enerji tüketebilir. Örneğin, bir ağacı kesip bir sonrakini kesmek için yoruldunuz, rahatlamanız veya yemek yemelisiniz. Ama dinlenmeden çalışıyorsanız, bilinç kaybı garanti edilir. Ayrıca, ek kullanıcı arayüzü öğelerini de unutun: kırık simgesi, açlık vb.
Örgülü Derin Torrent

Gereksinimler

Minimum Gereksinimler
İşletim Sistemi: Windows Vista veya üstü
İşlemci: 1.8GHz Intel çift çekirdekli ve üzeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafik Kartı : Intel HD5500 ve üstü. Minimum 512 MB VRAM Pixel Shader 3.0 desteği. Ertelenmiş aydınlatma desteği (çoğu 2005 ve sonraki kartlar ertelenmiş aydınlatmayı destekler)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Önerilen Gereksinimler
İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: 2 GB VRAM
DirectX’li NVIDIA GTX600 veya ATI HD7000 serisi : Sürüm 9.0c
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...