Stonehearth Indir

2.3/5 - (46 votes)

Stonehearth Indir

Stonehearth’ta sıcaklık, kahramanlık ve gizemle dolu yaşayan bir dünyaya öncülük ediyorsunuz. Küçük bir yerleşimci grubunun unutulmuş bir ülkede kendileri için bir ev inşa etmesine yardımcı olun. Bir gıda tedariki kurmanız, barınak inşa etmeniz, insanlarınızı savunmanız, ruh hallerini izlemeniz ve her adımda zorluklarla karşılaşacak şekilde büyümek ve genişlemek için bir yol bulmanız gerekecek. Prosedürel olarak oluşturulan araziden dinamik AI karşılaşmalarıyla başlayan Stonehearth, topluluk yönetimini ve mücadeleyi sonsuz bina olanaklarıyla birleştirir. Şehrinizden dünyada yaşayan insanlara ve yaratıklara kadar her seviyede modifiye edilebilecek şekilde tasarlanmıştır ve oyuna kendi özelleştirmelerinizi eklemeniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için araçlar ve belgelerle birlikte gönderilecektir. Oyunun kalbi şehir kurma ve yönetmedir. Daha yeni başladığınızda, sürdürülebilir bir gıda tedariki elde etmek, barınak inşa etmek ve acemi yerleşiminizi akıncılardan ve diğer tehditlerden korumak gibi görevleri yerine getirmeniz gerekir. Dünyada bir yer edindiğinizde, halkınız için kaderi yazmak size kalmıştır. Bu oyunda kendi yolunuzu seçme esnekliğiniz var. Büyük bir fetih imparatorluğu kurmak ister misiniz? Canlı bir ticaret şehri mi? Manevi bir manastır mı? Sizin yerleşmeniz gibi hissetmenizi ve tam olarak istediğiniz gibi görünmesini ve çalışmasını sağlayan araçları size vermenizi istiyoruz. Büyük bir fetih imparatorluğu kurmak ister misiniz? Canlı bir ticaret şehri mi? Manevi bir manastır mı? Sizin yerleşmeniz gibi hissetmenizi ve tam olarak istediğiniz gibi görünmesini ve çalışmasını sağlayan araçları size vermenizi istiyoruz. Büyük bir fetih imparatorluğu kurmak ister misiniz? Canlı bir ticaret şehri mi? Manevi bir manastır mı? Sizin yerleşmeniz gibi hissetmenizi ve tam olarak istediğiniz gibi görünmesini ve çalışmasını sağlayan araçları size vermenizi istiyoruz.

Oyunda yeni bir kılıç görmek ister misiniz? Modelleyebilir, istatistiklerini tanımlayabilir ve daha sonra oyunda oluşturabilirsiniz. Ayrıca, tasarımı diğer oyuncularla da paylaşabilirsiniz, böylece onlar da keyfini çıkarabilir veya yazılı içeriklerini oyununuza getirebilirler.

Bir modder olarak, geliştiriciler olarak yapabileceğimiz her şeyi yapabileceksiniz: yeni eşyalar ve canavarlar tanıtın, yeni senaryo maceraları yazın, AI’yı etkileyin, adlandırın. “Oyun” un ana kural seti ile oyun kurucu tarafından hazırlanan hikayeler arasında bir işbirliği olduğu orijinal kalem ve kağıt RPG deneyimine geri dönüyor.

Stonehearth İndir

Destansı bir fantezi ortamında keşif ve hayatta kalma hakkında bir oyundur. İşiniz, küçük bir yerleşimci grubunun hayatta kalmasına ve düşmanca bir ülkede kendileri için bir yer açmasına yardımcı olmaktır. Bir gıda tedariki kurmanız, barınak inşa etmeniz, insanlarınızı savunmanız ve her adımda zorluklarla karşılaşacak şekilde büyümek ve genişlemek için bir yol bulmanız gerekecek. Prosedürel olarak oluşturulan araziden dinamik yapay zeka karşılaşmalarıyla başlayarak Stonehearth, şehir  simülasyonunu  ve eski savaşları sonsuz bina olanaklarıyla birleştirir. Şehrinizden dünyada yaşayan insanlara ve yaratıklara kadar her seviyede modifiye edilebilecek şekilde tasarlanmıştır ve oyuna kendi özelleştirmelerinizi eklemeniz ve arkadaşlarınızla paylaşmanız için araçlar ve belgelerle birlikte gönderilecektir.

Oyunun kalbi şehir kurma ve yönetmedir. Yeni başlıyorsanız, sürdürülebilir bir gıda tedariki, barınak inşa etmek ve acemi yerleşiminizi akıncılardan ve diğer tehditlerden korumak gibi görevleri dengelemeniz gerekir. Dünyada bir yer edindiğinizde, halkınız için kaderi yazmak size kalmıştır. Bu oyunda kendi yolunuzu seçme esnekliğiniz var. Büyük bir fetih imparatorluğu kurmak ister misiniz? Canlı bir ticaret şehri mi? Manevi bir manastır mı? Sizin yerleşmeniz gibi hissetmenizi ve tam olarak istediğiniz gibi görünmesini ve çalışmasını sağlayan araçları size vermenizi istiyoruz. Kasabalarınızdaki tüm yerleşimcilerin işleri var.

Bir iş rol yapma oyununda bir sınıf gibidir. Her işin malzeme çekme, inşaat, işçilik ve dövüş gibi belirli bir rolü vardır. Ocaklarınız bir işte çalışırken deneyim ve seviye kazanırlar. Bazı işler, bazı önkoşulları yerine getirdiklerinde, yeni yeteneklerle tamamen yeni işlere geçebilirler.

Stonehearth Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Stonehearth bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Stonehearth.v1.0.0.rel.927.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Stonehearth klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7/8 / 8.1 / 10 (32 bit veya 64 bit)
 • İşlemci:  Intel veya AMD Çift Çekirdekli, 1.7 GHz +
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : nVidia GeForce GT 430 512MB, Radeon HD 7570M, Intel HD 4000
 • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  İşletim Sistemi Güncelleştirmeleri: Windows 7 SP1
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...