State OF Decay Torrent Indir

Rate this post

State OF Decay indi

Geliştirilmiş ışık ve animasyon efektleri, yeni dokular ve yeniden tasarlanmış bir savaş sistemi ile birlikte tam yüksek çözünürlüklü (1080p) formatın tüm cazibelerinin tadını çıkarın. Geliştiriciler, Çürüme Durumunu ve Arıza ve Yaşam Hattı eklemelerini daha da iyi hale getirmek için çok çalıştı: şimdi oyuncular tam yüksek çözünürlüklü formatın (1080p) tüm zevklerinin tadını çıkarabilirler. Yeni görevler ve silahlar, bonus içerik ve iyileştirilmiş ışık ve animasyon efektleri, yeni dokular ve gözden geçirilmiş bir savaş sistemi de dahil olmak üzere bir dizi iyileştirme – tüm bunlar kıyamet sonrası dünyayı daha da ilginç hale getiriyor.

Çürüme Devleti Torrent İndir

Yeni kurallara göre oynayabilir misin? Zombi dişlerini göster ve insan ırkının unutulmasına izin vermeyin. Oyun dünyasının geniş alanlarını keşfedin, ancak unutmayın: buradaki yaşam bir saniyeliğine donmaz ve her adımda tehlike ile yakalanırsınız. Hayatta kalan ve oynayabileceğin savaşa layık bir grup oluştur. Bu karakterlerin her birinin kendine özgü yetenekleri ve becerileri vardır. Bir üs inşa edin ve daha sonra uzun bir kuşatmaya dayanabilecek emdirilemez bir kaleye dönüştürün. Cesur yemler yapın ve genel olarak yiyecek ve mühimmat alın – hayatta kalmak için mümkün olan her şeyi yapın.

State of Decay, büyük Add-Ons Breakdown ve Lifeline ile birlikte şimdi çarpıcı 1080p’de tamamen yeniden düzenlendi. Geliştirilmiş aydınlatma, dokular, animasyonlar ve savaş mekaniği ile birlikte yeni görevler, silahlar ve ekstra içerik sizi salgın sonrası dünyaya daha da derinlere çekecek. Zombi kıyametinde nasıl hayatta kalacaksınız?
Yeni Görevler Yeni Hayatta Kalanlar Yeni Araçlar Yeni Silahlar
Nihai zombi hayatta kalma-fantezi oyununda toplumun çöküşüne karşı durun. Her kararınıza cevap veren tehlikeler ve fırsatlarla dolu açık bir dünyayı keşfedin. Her biri kendine özgü becerilere ve yeteneklere sahip bir oynanabilir kurtulan topluluğu oluşturun. Üssünüzü, ölümsüzlerin aralıksız ordularına karşı tasarlayın ve güçlendirin. Yiyecek ve mühimmat için cesur baskınlar yapın ve bir gün daha yaşamak için ne gerekiyorsa yapın.

Çürüme Devleti Torrent İndir

State of Decay Year One Survival Edition  , zombi kıyamet temasına adanmış birçok oyundan biridir. Ancak, bu proje kendi türünde benzersiz olarak adlandırılmalıdır. Lütfen servival korku türünde yapıldığını unutmayın. Süper atıcı yok, süper aksiyon yok. Kendini silahlı zombilere karşı savunmak gerekli olsa da, elbette, bu bir felakettir. Aynı zamanda, hayatta kalanlar hala birçok önemli sorunu çözmek zorunda ve silahlarla nasıl başa çıkacaklarını öğreniyorlar.

Oyun Undead Labs tarafından geliştirildi ve 2013 yılında Microsoft tarafından piyasaya sürüldü. Adı “Çürüyen Devlet” olarak tercüme edildi ve zaten çok şey söylüyor. Bu durumda ne olduğu bilinmiyor, ama şimdi ölülerle çalkalanıyor, benzer, hala normal insanları kendilerine dönüştürmeye istekli. Ya da onları öldür. Genel olarak, devlet, kendi kendine ayrıştırma aşamasında, tam olarak azalmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri hükümetinin bunun hakkında ne düşündüğünü merak ediyorum? …

Çürüme Devleti Torrent İndir

Oyunun özellikleri State of Decay:
State of Decay
bu tür oyunların aksine, oyuncular sadece bir karakteri değil, bütün bir grubu yönetmek zorunda. Daha önce de belirtildiği gibi, bu proje bir atıcı veya eylem değildir. Bunu zombi dünyasında hayatta kalma simülatörü olarak adlandırmaktan çekinmeyin. Bir oyuncunun rehberliğinde henüz enfekte olmamış bir grup insan, kendilerini kurtarmak için mümkün olan her şeyi yapmak zorunda kalacak. Önce kampı donatmalı ve gözetleme kuleleri yardımıyla korumalısınız. Korunan alanda bir bahçeye başlayabilir, mutfak, atölye, revir, spor salonu ve hatta bir kütüphane hazırlayabilirsiniz.
– Her karakter için, bir uzmanlık seçebilir, içinde benzersiz nitelikler geliştirebilir ve mutlaka olumlu olanları değil. Bu yüzden sıkı sıkıya bağlı bir rengarenk grup, kendilerini kana susamış zombilere karşı savunmak zorunda kalacak. Bu arada, hayatta kalan diğer gruplar açık bir dünyada yaşıyor. Onlarla, karşılıklı yardım sağlamak, ticaret yapmak için dostane temas kurabilirsiniz.
– Terk edilmiş binalarda yiyecek ve mühimmatın yanı sıra diğer yararlı şeyleri arayın. Ve çok fazla zombi var … Ve bazen operasyonu başarıyla tamamlamak için gizli kalmak daha iyi. Evet, Çürüme Devletinde de gizli unsurlar var. Oyun inanılmaz derecede zengin ve ilginç, bu nedenle oyuncuların State of Decay Year One Survival Edition torrent’i indirme isteği hiç de şaşırtıcı değil.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...